گیاه و زیست شناس برداشت منجر به انگلستان بودجه تحقیق و پژوهش آژانس

Ottoline Leyser منجر حدود 130 گیاه دانشمندان در دانشگاه کمبریج.

Sainsbury آزمایشگاه/دانشگاه کمبریج

Ottoline Leyser یک گیاه و زیست شناس در دانشگاه کمبریج خواهد بود که مدیر بعد از پادشاهی متحده بودجه تحقیق و پژوهش آژانس انگلستان تحقیقات و نوآوری (UKRI) دولت امروز اعلام کرد.

“بسیاری در جامعه خواهد شد خوش آمدید این واقعیت است که رهبری UKRI در گذر است به دست کسی است که بسیار مورد احترام دانشمند می گوید:” جیمز Wilsdon یک سیاست علمی متخصص در دانشگاه شفیلد است. Leyser شرکت کشف گیرنده برای اکسين هورمونی که کنترل رشد گیاه است. “من انتظار او را وارد این کار با تعداد زیادی از حسن نیت می گوید:” جان Womersley مدیر کل اروپا Spallation منبع و رئیس سابق از انگلیس بودجه تحقیق و پژوهش شورای.

UKRI ایجاد شد 2 سال پیش به عنوان یک عملا ادغام هفت شوراهای پژوهشی که دهانه تمام علوم و همچنین به عنوان هنر و علوم انسانی. آن بودجه 7 میلیارد پوند و افزایش است. سازماندهی مجدد در نظر گرفته شده بود به ارائه راهبردی نظارت از کل جامعه پژوهش.

Leyser هدایت Sainsbury آزمایشگاهی در کمبریج پیشرو گیاهی مرکز تحقیقات با 13 و گروه های تحقیقاتی در مورد 130 دانشمندان است. او رئیس انجمن سلطنتی علوم کارشناس سیاست کمیته مشورتی و خدمت در نخست وزیر شورای علم و فن آوری است. Leyser نیز یک صدا برای افزایش تنوع در علم و بهبود فرهنگ پژوهش و تحقیق. “فرهنگ غالب در علم است که در مورد رقابت و هنوز هم در مورد تنهاست درخشان-ذهن نوع دانشمند” Leyser گفت: در یک سال 2017 مصاحبه با زیست شناس. “آن فردی باریک فکر خود ارتقاء.”

Leyser را به کمر ماه بعد از علامت Walport. قبل از UKRI, Walport در حال صرف 10 سال در حال اجرا استقبال و اعتماد پزشکی خیریه با حدود 1 میلیارد پوند بودجه و خدمت به عنوان دولت, رئیس علوم مشاور از سال 2013 تا 2017. “تنها نقطه ضعفی که من می توانید ببینید—او نسبت عدم تجربه در مدیریت تالار میلیارد-مقیاس سازمان ها و پروژه های” Womersley می گوید. “من می خواهم به توصیه او برای ساخت یک تیم به دور خودش با این نوع از پروژه بزرگ و مدیریت سازمانی را تجربه کنند.”

Leyser می آید به کار در یک زمان از چالش های بی سابقه ای برای انگلستان محققان. اجرای Brexit بافندگی در ماه دسامبر با پایان یک دوره انتقالی و سوال از مشارکت در اتحادیه اروپا بودجه تحقیق و پژوهش برنامه های بدون پاسخ مانده. در همان زمان در انگلستان دانشگاه ها به صورت یک بحران مالی به دلیل احتمال از دست دادن از دانشجویان بین المللی که شهریه آورده تقریبا 7 میلیارد پوند در سال گذشته است. در ماه فوریه, Amanda Solloway که فاقد مدرک دانشگاهی منصوب شد به یک کاهش داد و موقعیت خود را به عنوان وزیر علوم است که نظارت بیش از UKRI.

نیز وجود دارد فرصت برای Leyser. UKRI است وظیفه اجرای تعهد دولت برای افزایش سرمایه گذاری R&D به 2.4 درصد از تولید ناخالص داخلی بیش از 7 سال در آوردن این کشور به طور متوسط از لحاظ اقتصادی کشورهای توسعه یافته است. بودجه اعلام شده در مارس هدفمند بسیاری از برنامه های علمی برای افزایش. UKRI هنوز برای انتشار به طور کلی سازمانی استراتژی Wilsdon یادداشت ها. “من فکر می کنم یک کار بزرگ هنوز هم باید انجام شود این است که واقعا ارائه استراتژیک است که جاه طلبی همراه ایجاد آن است.” و اقتصادی تاثیر COVID-19 همه گیر او می افزاید: قرار می دهد یک علامت سوال در اطراف دولت توانایی پرداخت هزینه های عمده سرمایه گذاری های جدید در R&D.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de