گیاه کارآگاهان توسعه راه های جدید برای ردیابی جهانی گسترش عمده گیاه بیماری

یک تیم به رهبری توسط دانشگاه ایالتی اورگان دانشمندان توسعه داده است یک راه به طور بالقوه خنثی کردن گسترش بیماری زا باکتری است که مضرات بیش از صد گونه های گیاهی در سراسر جهان پیشرفته است که می تواند صرفه جویی در مهد کودک, صنعت میلیاردها دلار در سال است.

این پژوهش مهم مفاهیم به صورت تجاری پرورش دهندگان گیاه به دلیل آن می تواند کمک به توقف گسترش اگروباکتريوم. این باکتری باعث تاج-صفرا بیماری که اثرات بیش از 100 گونه گیاهی از جمله درختان میوه و گل رز و گل انگور تاک مهد گیاهان و درختان سایه. آن گونه که یک ترکیب ارزش بیش از 16 میلیارد دلار سالانه در ایالات متحده به تنهایی با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده.

روش توسعه یافته برای مطالعه نیز می تواند به طور بالقوه توان به ردیابی بیماری در انسان و حیوانات و حتی بیماری های منتقله شیوع است. برای مثال پلاسميدهای گسترش مقاوم در برابر آنتی بیوتیک ژن با فشار دادن یک مشکل برای سلامت انسان و حیوان.

ایالتی اورگان دانشمندان مشغول به کار با محققان در تحقیقات کشاورزی وزارت کشاورزی ایالات متحده خدمات در مطالعه است. یافته بودند فقط منتشر شده در مجله علوم.

“درک اساس ژنتیکی برای چه پاتوژن ظهور و تنوع در کشاورزی اکوسیستم های بنیادی است و برای تعیین گسترش و ارزیابی خطرات” گفت: Jeff Chang استاد در ایالت اورگان در دانشگاه علوم کشاورزی و یکی از نویسندگان این مطالعه است. “این مهم به اطلاع رسانی سیاست ها برای بهبود سلامت گیاه و آماده سازی در برابر بیماری شیوع برای افزایش امنیت غذایی جهانی است.”

کاغذ مراکز در پلاسميدهای خود تکرار مولکول DNA هستند که در آگروباکتريوم. خود را گسترش تقویت گسترش بیماری. این پلاسميدهای اگروباکتريوم اند ژن هایی است که به آگروباکتريوم توانایی منحصر به فرد برای انتقال بخشی از پلاسميد به سلول های گیاهی و ژنتیکی تغییر برنامه میزبان به علت تاج-صفرا یا موهای ریشه بیماری است.

این پلاسميدهای همچنین ژن های است که اجازه می دهد آگروباکتريوم به انتقال کل پلاسميد به صورت افقی از یک باکتری به دیگر نه از طریق عمودی و یا پدر و مادر به فرزند ارث. بر دستیابی به یک مضر پلاسميد یک قبلا خوش خیم فشار اگروباکتريوم می تواند تبدیل به یک رمان پاتوژن اصل و نسب. این توانایی باعث می شود کنترل پاتوژن و ردیابی شیوع دشوار است. بنابراین خود را برای توسعه سیستم ردیابی محققان برای اولین بار تا به حال برای درک تکامل و طبقه بندی پلاسميدهای.

قبل از این تحقیقات پذیرفته شده علمی مشاهده شد که مکرر انتقال اطلاعات ژنتیکی در میان پلاسميدهای و مقدار زیادی از تنوع ژنتیکی در میان آگروباکتريوم گونه ساخته شده طراحی تکاملی روابط بین این دو عملا غیر ممکن است. بدون چنین اطلاعاتی این امکان را به دقت پیگیری بیماری شیوع است.

محققان با تمرکز بر دو کلاس از پلاسميدهای تومور القا و ریشه زا که هر دو ارائه آگروباکتريوم توانایی انتقال بخشی از پلاسميد به گیاهان و علت بیماری است.

Melodie, Putnam, مدیر ایالتی اورگان گیاه درمانگاه و دیگران در OSU و USDA-ARS ارائه صدها نفر از نژادها با پلاسميدهای از خود را به خوبی سرپرستی مجموعه و کمک به تجزیه و تحلیل مجموعه داده های بزرگ.

الکساندرا Weisberg سرب نویسنده و محقق فوق دکترا co-مربی توسط چانگ و Niklaus گرونولد از USDA-ARS محصولات باغی واحد پژوهشي در Corvallis, توالی 140 گونه با پلاسميدهای و جای تعجب داشت که پلاسميدهای همه از تبار فقط نه دودمان.

“مسلح با این گسترده ژنتیکی توالی اطلاعات در مورد چگونه به طبقه بندی پلاسميدهای و آگروباکتريوم ما می تواند استنباط هر دو چگونه باکتری حرکت در میان کودکان و چگونگی پلاسميدهای حرکت در میان باکتری” Weisberg گفت.

داشتن کل ژنوم توالی اگروباکتريوم اجازه محققان به لینک مهد کودک بر اساس داشتن گونه های با همان ژنوم و پلاسميد دنباله همان ژنوم توالی اما متفاوت پلاسميد توالی یا مختلف ژنوم توالی اما همان پلاسميد توالی Weisberg گفت.

آنها قادر به ردیابی حداقل هفت مورد که در آن توزیع جهانی از گیاهان کمک به گسترده انتقال از یک آگروباکتريوم فشار-پلاسميد ترکیب. یکی از این موارد شامل یک مهد کودک است که به تولید گیاهان برای عمده فروشان و ممکن است به عنوان یک نوع از بیمار صفر منبع برای بسیاری از بیماری. گونه ای از همان ژنوتیپ-پلاسميد ترکیب شدند و بعد از شناسایی در دو مهد کودک در بخش دیگری از جهان است.

با توانایی به طور جداگانه تجزیه و تحلیل باکتری ها از پلاسميد محققان دریافتند بسیاری از موارد که در آن انتقال پلاسميد تداوم گسترش بیماری. برای مثال آنها در بر داشت یک سویه-پلاسميد ترکیبی که جمع آوری شده بود در سال 1964. پلاسميدهای با همان توالی مشخص شد در گونه های جمع آوری شده 30 تا 40 سال بعد در نقاط مختلف جهان است.

چند گونه از آگروباکتريوم و برخی از پلاسميدهای اند اصلاح شده است و با استفاده از ابزار برای تحصیل در رشته گیاه عملکرد و معرفی صفات جدید به گیاهان است. با مشخص تنوع و روابط بین پلاسميدهای يافته از این مطالعه همچنین دارای کاربردهای بالقوه در بهینه سازی این بیوتکنولوژی ابزار و یا در حال توسعه های جدید برای پیشبرد تحقیقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>