کاشت درختان است هیچ نوش دارو برای تغییر آب و هوا

مرمت بوم Karen Lynn یک پیام ساده برای هر کسی که فکر می کند کاشت 1 تریلیون درختان را معکوس آسیب از تغییر آب و هوا.

“ما نمی توانیم کارخانه راه ما از تغییر آب و هوا می گوید:” Holl, استاد مطالعات زیست محیطی در دانشگاه سانتا کروز و یک متخصص برجسته در جنگل مرمت. “این است که تنها یک قطعه از پازل است.”

در یک تفسیر است که به نظر می رسد در مارس 8 موضوع علم, Holl و coauthor پدرو Brancalion, یک استاد گروه علوم جنگل در دانشگاه سائو پائولو تایید مزایای درختان اما احتیاط در برابر ساده از نظر کاشت درخت به عنوان نوش دارو برای تخریب محیط زیست.

“درختان عمیقا تثبیت شده در روح و روان انسان گفت:” Holl, یک, مرمت بوم که آماده است صدها نفر از دانش آموزان برای استخدام در حفاظت از محیط زیست. “این بسیار رضایت بخش برای بیرون رفتن و قرار دادن یک درخت در زمین است. این یک بتن ملموس چیزی که به انجام است.”

اما گسترده ای در مقیاس کاشت درخت طرح های مانند 1t.org و تریلیون درخت کمپین باید انجام شود با دقت و با تعهد به مدیریت بلند مدت اگر منافع به طور کامل تحقق یابد.

“کاشت درختان است نه یک راه حل ساده” گفت: Holl. “این پیچیده است و ما باید واقع بینانه در مورد آنچه که ما می تواند و نمی تواند رسیدن به. ما باید با ملاحظه و برنامه ریزی برای دراز مدت است.”

در سمت به علاوه کاشت درختان می تواند در بهبود تنوع زیستی و کیفیت آب و افزایش سایه. اما بسته به جایی که و چگونه آن را انجام می شود کاشت درخت نیز می تواند آسیب های بومی اکوسیستم و گونه کاهش عرضه آب و تصرف محروم کردن محلی زمینداری و افزایش نابرابری اجتماعی.

در تفسیر Holl و Brancalion در حال حاضر چهار اصل است که باید راهنمای جنگل افزایش طرح های:

  • کاهش جنگل تراشی و تخریب: حفاظت و نگهداری از جنگل های دست نخورده کارآمد تر است و در بیشتر محیط زیست و صدا و کم هزینه تر از کاشت درختان و یا کاشتن.
  • نمایش کاشت درخت به عنوان یک بخش از چند وجهی های زیست محیطی راه حل های پیشرفته: درخت پوشش یکی از بهترین گزینه ها برای جبران بخشی از گازهای گلخانه ای رانده شده توسط فعالیت های انسانی اما آنها تنها یک بخش کوچک از کربن کاهش مورد نیاز — و برآورد متفاوت است با بیش از ده برابر بسته به متغیرهای مورد استفاده در مدل سازی.
  • تعادل زیست محیطی و اجتماعی اهداف: اذعان رقابت زمین استفاده می کند و تمرکز بر مناظر با پتانسیل تولید در مقیاس بزرگ از جمله اقیانوس اطلس در برزیل که در آن برنامه ریزی منطقه ای از درخت کاشت طرح می تواند منجر به سه بار حفاظت منافع در نیمی از هزینه.
  • برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر: کار با ذینفعان محلی برای حل و فصل متضاد زمین-استفاده از اهداف و اطمینان از حداکثر اثربخشی بیش از مدت طولانی. کاشت درختان نمی اطمینان از آنها زنده خواهد ماند; یک بررسی از جنگل حرا بازسازي در سریلانکا پس از سونامی سال 2004 نشان داد که کمتر از 10 درصد از درختان جان سالم به در 75 درصد از سایت های.

برای موفق شدن درخت-کاشت طرح نیاز به تعامل با ذینفعان محلی و مقابله با اهداف متضاد برای استفاده از زمین. “بسیاری از زمین های پیشنهادی برای کاشت درخت در حال حاضر در حال استفاده برای رشد محصولات کشاورزی برداشت چوب و دیگر امرار معاش فعالیت های پس از کاشت درخت طرح نیاز به در نظر گرفتن چگونه مالکان خواهد کسب درآمد” گفت: Holl. “در غیر این صورت فعالیت هایی مانند کشاورزی و یا ورود به سیستم را فقط حرکت به سرزمین های دیگر”

Holl انتخاب کلمات خود را با دقت زمانی که او می گوید: او را تحسین گسترده شور و شوق برای “افزایش پوشش جنگل” است که همان کاشت درختان بیشتر.

“اولین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که حفظ جنگل های موجود ایستاده و دوم این است که اجازه می دهد درختان به بازسازی در مناطق که قبلا جنگل” گفت: Holl که متخصص در جنگل های استوایی مرمت. “در بسیاری از موارد درختان به بازیابی خود را — فقط در کل شرقی ایالات متحده بود که deforested 200 سال پیش است. آنجا که آمده است عقب بدون فعال کاشت درختان. بله در برخی از بسیار تخریب سرزمین ما نیاز به کاشت درخت اما که باید آخرین گزینه از آن است که گران قیمت ترین و اغلب موفق است. من تمام عمرم را در این. ما باید با ملاحظه در مورد چگونه ما را به جنگل بازگشت.”

به شدت کاهش سرعت تغییر آب و هوا نیاز به یک استراتژی جامع شروع می شود که با سوختن کمتر سوخت های فسیلی گفت: Holl.

“درختان یک قطعه کوچک از آنچه که باید یک استراتژی گسترده تر” گفت: Holl. “ما در حال بهتر کردن انتشار گازهای گلخانه ای آغاز خواهد شد.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – سانتا کروز. Original نوشته شده توسط جنیفر McNulty. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de