پلاستیک در اعماق دریا: تقریبا بدون تغییر پس از یک ربع قرن

محصولات پلاستیکی با دوام هستند. در یک طرف این یک مزیت بزرگ است اما از سوی دیگر اگر پلاستیکی وارد محیط زیست این مزیت تبدیل به یک مشکل. با توجه به دانش فعلی طبیعی تخریب با مواد آلی نمی گیرد. آن را تنها می تواند به برآورد چقدر زباله های پلاستیکی در واقع باقی مانده در محیط زیست است. مربوطه در دراز مدت آزمایش فاقد آن هستند.

این امر به ویژه دریای عمیق است که تنها ضعیف کاوش خود را. اشیاء پلاستیکی است که توسط شانس با کمک از اعماق دریا روبات و یا دیگر وسایل نقلیه زیر آب دشوار است به تاریخ. اما در طول سفر با این کشتی پژوهشی SONNE در سال 2015 محققان از GEOMAR هلمهولتز مرکز تحقیقات اقیانوس کیل موسسه ماکس پلانک برای دریایی میکروبیولوژی در برمن و کیل دانشگاه قادر به بازیابی چند قطعه از زباله از بستر اقیانوس آرام شرقی در عمق بیش از 4000 متر است. انجام کمی کار پلیسی مجاز را محدود به سن رسوب کاملا دقیق است. برای اولین بار در این ارائه فرصت برای انجام یک مطالعه طولانی مدت بر روی پلاستیک تخریب در دریای عمیق. مطالعه منتشر شده امروز در مجله بین المللی علمی گزارش.

در واقع در سال 2015 این تیم بود در اقیانوس آرام در حدود 440 مایل دریایی (815 متر) در سواحل پرو به بررسی دیگر در دراز مدت آزمایش در اصطلاح DISCOL منطقه است. وجود دانشمندان آلمانی در حال گرفتن یک تکه از بستر دریا در سال 1989 به منظور درک اثرات زیست محیطی ناشی از پتانسیل آینده معدن منگنز گره. آنها بازدید این سایت دوباره در سال 1992 1996 و در سال 2015 به مطالعه بهبود در اعماق دریا اکوسیستم.

در سال 2015 از راه دور اداره می شود در اعماق دریا ربات ROV کیل 6000 مشاهده تقریبا اتفاقا برخی از زباله و بازیافت آن از بستر دریا. در میان آن یک کیسه پلاستیکی حاوی یک کک می شد که بخشی از یک نسخه ویژه تولید شده برای جام دیویس سال 1988. “آلومینیوم می تواند خود را خورده اند در اعماق دریا اگر آن را پیچیده و محکم در داخل کیسه های پلاستیکی زباله است که حفظ آن است. این همچنین نشان می دهد که کیسه زباله باید از همان سن می گوید:” دکتر ماتیاس هکل, از GEOMAR مدیر پروژه در هیئت مدیره در آن زمان و در حال حاضر همکاری نویسنده از مطالعه.

دوم بهبود آیتم های کشک جعبه از یک تولید کننده آلمانی. چاپ آدرس را نشان می دهد پنج رقمی کد پستی. این معرفی شده است و در آلمان تا سال 1990. تولید کننده خریداری شده توسط شرکت رقیب در سال 1999 و نام تجاری ناپدید شد.

“از آنجا که DISCOL منطقه دور از مسیرهای مهم حمل و نقل از کیسه های پلاستیکی و کشک جعبه را می توان به DISCOL اعزامی در سال 1989 و 1992 و یا سال 1996 می گوید:” هکل, Dr. پس از همه این ارائه بسیار نادر فرصت به بررسی در جزئیات datable اشیاء پلاستیکی از دریا عمیق است. “معلوم شد که نه کیف و نه کشک جعبه نشان داد نشانه هایی از تکه تکه شدن و یا حتی تخریب می گوید:” زیست شیمیدان دکتر استفان Krause از GEOMAR نویسنده سرب از مطالعه. او به رهبری خشکی تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه.

علمی ترین یافته های جالب توجه این بود که جامعه میکروبی روی سطوح پلاستیکی متفاوت از یک شناسایی در اطراف رسوبات بستر دریا. “همه از این گونه را می توان در اعماق دریا رسوب اما ظاهرا بزرگتر انباشته از پلاستیک می تواند به صورت محلی باعث تغییر در نسبت غالب گونه می گوید:” دکتر Krause.

به طور کلی این مطالعه فراهم می کند برای اولین بار علمی صدا نشانه ای از سرنوشت زباله های پلاستیکی در دریای عمیق. “این مطالعه همچنین ایجاد یک اساس مهم برای ما پروژه جدید HOTMIC که در آن هدف ما برای ردیابی زباله های پلاستیکی ورود به اقیانوس از قاره ها به بزرگ اقیانوسی پیچش و بیشتر به نهایی خود را سینک بسیار عمیق بستر دریا می گوید:” هکل, Dr.

در همان زمان نتايج ارائه استدلال خوبی برای او به پرداخت حتی نزدیک با توجه به انطباق با مقررات مورد زباله در هیئت مدیره. “خوشبختانه ذهنیت قابل توجهی تغییر کرده است پس از 1990s شروع شد. امروز هر دو خدمه کشتی و تیم های تحقیقاتی در هیئت مدیره مراقبت برای اطمینان حاصل شود که هیچ زباله دفع دریا می گوید:” هکل, Dr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im