سونی گزارش شده است که محدود کردن اولیه تولید و اجرا—و شاید نه به دلایل شما می خواهم فکر می کنم.

بعد از ظهر خوب و خوش آمدید به پخش سیمی را مختصر و مفید از تمام این هفته را بزرگ اخبار بازی های ویدئویی. این هفته ما رو به روز رسانی بر روی پلی استیشن 5 و همچنین به عنوان اخبار در مورد بازی Crysis و مامان پخت و پز. در اینجا ما بروید!

سونی پلی استیشن 5 ممکن است سخت برای پیدا کردن در راه اندازی

بله به عنوان تیتر نشان می دهد چیدن یک پلی استیشن 5 به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس نیست برای رفتن به آسان—و آن را حتی coronavirus که به سرزنش. به گزارش بلومبرگ, سونی در حال برنامه ریزی در محدود کردن تولید اولیه اجرای بازی های کنسول و ظاهرا که با توجه به آن—که هنوز ناشناخته—نقطه قیمت است که انتظار می رود به بالا به اندازه کافی برای محدود کردن تقاضای مصرف کننده در زمان راه اندازی. شوم, اخبار, برای, کیف پول در همه جا.

این برآورد که قیمت از توسعه دهندگان بازی در مصاحبه با بلومبرگ بود بین $499 $549 تند هزینه برای یک کنسول جدید. بالا-تنظیمات اجزای ماشین ظاهرا هل دادن تا ارزش وادار سونی برای حرکت به سمت نامطلوب قیمت امتیاز برای شکستن حتی. چه شده است از خط خارج توسط Covid-19 اما سونی با برنامه های تبلیغاتی که در حال مرتب کردن ظروف سرباز یا مسافر در حال حاضر. کنترل آشکار هفته گذشته ظاهرا نسبتا آخرین لحظه تصمیم به جلوگیری از نشت.

بازی Crysis در حال بازگشت از گذشته به شرم کامپیوتر کارت گرافیک دوباره

اما می توانید آن را اجرا Crysis? که این سوال پرسیده شده در مورد هر یک high-end کامپیوتر تا حدود دو سال پیش زمانی که بقیه از بازی در نهایت با چه مسخره خواستار Crytek tech ویترین/بیگانه تیرانداز اول شخص بود. به خوبی آماده برای حتی بیشتر از آن به دلیل آن را به بیرون درز شده است و پس از آن تایید کرد که Crytek در حال ساخت بازی Crysis: Remasteredیک نسخه جدید از این بازی با پیشرفته تکنولوژی مدرن ساخته شده برای کنسول ها و PC است.

به عنوان Kotaku گزارش نسخه PC شامل تمامی مدرن زنگ ها و سوت شما می خواهم انتظار از پایان بازی از جمله ray tracing, ایچ-دی, بافت, temporal anti-aliasing ، آن را نیز می توان در آینده برای پلی استیشن 4, ایکس باکس و نینتندو سوئیچ یک حرکت است که قطعا برخی از پورت توسعه دهندگان واقعا تاکید کرد در حال حاضر. آن خواهید بود که در این تابستان.

ماما میا چیزی عجیب و غریب اتفاق می افتد با مامان پخت و پز

مامان پخت و پزیک سالم و بی خطر حق رای دادن بازی های ویدئویی در مورد پخت و پز با Cooking Mama در حال حاضر در سال 2020 گیج کننده حقوق کابوس. به عنوان recapped توسط Engadget جدید, مامان پخت و پز , بازی پخت و پز مامان: Cookstar, شد, منتشر شده در نینتندو سوئیچ در ماه مارس و پس از آن به سرعت پس از آن کشیده است. دلیل خود را برای کشیده شدن رمز و راز بود تا این هفته در دفتر ایجاد این شرکت که صاحب آشپزی مامان مجوز صدور بیانیه ای گفت که ناشران سیاره سرگرمی نقض قرارداد خود را با انتشار این بازی بدون پرداختن به تعدادی از مسائل مطرح شده توسط دارندگان حقوق. در عوض سیاره سرگرمی گفت که آنها به خوبی در حقوق خود به انتشار این بازی است. در همین حال دفتر ایجاد شده است با توجه به اقدام قانونی برای جلوگیری از سیاره را از انجام هر چیز دیگری با این بازی آنقدر, آه,, شاید ما به شما پیدا کردن آنچه که حقوق آنها واقع است. فقط زمانی که هر کس واقعا می تواند لذت بردن از برخی از سالم پخت و پز…

پیشنهاد هفته: Overcooked 2 توسط Team17 بر روی PlayStation 4, Xbox One, نینتندو سوئیچ و کامپیوتر

اگر شما آیا می خواهید به طبخ در یک بازی و همچنین لذت بردن از تاکید شما عزیزان شاید سعی کنید Overcooked 2 به جای. این کوره پخت و پز شبیه ساز ترکیبی از همه تلون مزاج از عبور از حیوانات با تمام استرس از اینکه یک آشپز کوتاه در محل دائمی. همکاری با دوستان و خانواده خود را برای دریافت سفارشات انجام شده در زمان اما سالم و بی خطر-آشپزخانه به دنبال موقعیت و سعی کنید به فریاد زدن در هر یک از دیگر به دلیل, oh my God, استیو, آن را فقط یک بازی, عسل, ما فقط می تواند چیز دیگری واقعا آن را خوب.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • کشف جنگ سرد را شجاعانه ترین کمپین دروغ
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • در سین کیانگ گردشگری کارائی آخرین آثار اویغور فرهنگ
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی