‘گوگل به’ و ‘خواب بیشتر سازندگان Teaming تا در آر

Niantic و Punchdrunk طرح به نوبه خود مردم را به “قهرمان زندگی خود را بازی.”

یک ویژگی تعریف از واقعیت افزوده است که چقدر تکنولوژی قول به رشد در دنیای واقعی استفاده کنید. با وجود سال از براق, دموی, علیرضا غالب مصرف کنندگان تجربه هنوز گوگل بروید و برنامه های iOS که اقدامات چیز است. پیشرفت رسانه را نه تنها تاثیرگذار سخت افزار—اپل U1 تراشه و با صدای بلند شایعه عینک—اما نوآورانه بازی ها و تجارب است. نوعی که Punchdrunk تئاتر شرکت در پشت همهجانبه را نشان می دهد مانند بیشتر خوابمی داند که بهتر از هر کسی.

در حال حاضر Punchdrunk و Niantic توسعه گوگل بروید و هری پاتر: جادوگران متحدهستند اعلام همکاری که خواهد span پروژه های متعدد. جزئیات مانند آنچه در اولین تلاش خواهد شد مانند زمانی که آن را راه اندازی خواهد کرد و آنچه در آن ممکن است هزینه باقی می ماند محرمانه محافظت اما تا آنجا که متقاطع قسمت رفتن بازیگران از کاراکتر ها به نظر می رسد دلگرم کننده است.

Punchdrunk هیچ غریبه ای به غوطه ور شدن. بیشتر خوابهای گروه امضا, قطعه, دعوت مخاطبان به راه رفتن را از طریق یک سری از اتاق در سرعت خود را در هر جهت آنها مانند. بازیگران انجام ساعته حلقه به عنوان شما سرگردان, شما سنگ فرش با هم داستان خود قطعاتی را به یک کل.

در این ترفند از خواب بیشتر است که به بیننده حس را در حالی که حفظ محیط زیست می کند که پاسخ به انتخاب خود; همهجانبه در اینجا مساوی نیست تعاملی. عملکرد ثابت است, صرف نظر از آنچه مخاطب می کند.

“اگر چه آن را احساس می کند خود به خود همه چیز است با دقت طراحی شده می گوید:” Punchdrunk موسس و مدیر هنری فلیکس Barrett (بدون ارتباط). “ما روند حتی در اکثر انتقالی بیت به طور کامل تنظیم شده است. با این نوع از دقت و توانایی برای تنظیم و تمرین حالات مختلف … آن کسانی که انواع آموخته تقریبا مثل باینری برنامه نویسی در یک راه است که ما را قادر به فکر می کنم در مورد چگونه یک نفر می تواند استفاده از آن اطلاعات است.”

این هیچ کشش به ببینید که چگونه است که فلسفه ممکن است گسترش به علیرضا. Punchdrunk در حال حاضر تفننی در واقعیت مجازی با یک پروژه برای سامسونگ Gear VR به نام #believeyoureyes و همچنین به عنوان بازی های موبایل با Silverpointیک برنامه است که به کارگردانی بازیکنان در سراسر خیابان های لندن.

“بسیار زود در من مجذوب بالقوه برای مکانیک بازی” برت می گوید. “ما در سطح خراشیده با چند پروژه اما من همیشه می دانستم که برای مخاطبان به املاک آژانس بیش از مناظر آنها گذشتن اگر آنها در واقع می تواند کمک مالی آنها را که آنها می تواند تبدیل به قهرمان زندگی خود را از بازی خود فیلم. این احساس بود که بعد از پرش از روی مانع برای عبور.”

کار با Niantic می دهد Punchdrunk پا. این شرکت با سال ها وقت صرف نقشه برداری دیجیتال لایه در بالای اکثر نقاط جهان تا کنون از اوایل روز از ورودخود را اول بازی. این غنی علیرضا زیرساخت های موتور رانندگی متعاقب آن بازدید گوگل بروید و جادوگران متحدو آن چه Punchdrunk را به شیر خود را برای همکاری هر شکل که طول می کشد.

“بسیاری از زیبا و جالب و الهام بخش همه چیز در جهان و هیجان و مرموز چیزهایی که ما در حال برنامه ریزی برای چشم پوشی می گوید:” Niantic مدیر عامل شرکت جان هانکه است. “هدف یک پروژه شبیه به این به نظر من برای اضافه کردن این نقاط از تعامل و لایه ای از داستان و گیم پلی که واقعا باعث می شود شما به توجه تمام وقت. آن را بسیار خاص و انفعالات که این چیزی که در حال رفتن به ارائه آن است که دولت از داشتن چشم خود را باز کنید.”

ریاضی اینجا نیست کاملا به نظر می رسد برای اضافه کردن: شما واقعا می تواند مردم را بیشتر در هماهنگی با محیط اطراف خود از طریق هدایت تجارب خود را از طریق تلفن? دوباره می گویند با توجه به اطلاعات چند در حال حاضر در دسترس در مورد همکاری. اما هانکه توصیف تجربه می کند که بستگی به نگه داشتن چشم خود را قفل شده بر روی صفحه نمایش.

“تصور کنید که شما در یک شهر با یک قسمت است که شما به دنبال و یک نشانه که به شما وجود دارد,” او می گوید. “شما به دنبال آن هستید که در زندگی واقعی است. گوشی خود را در جیب شما و شما باید تلاش است که شما در حال رفتن و شما کاملا زنده در نظر حواس خود را. زمانی که شما وارد در یک محل خاص ممکن است شما را بیرون بکشد تلفن خود را, شما ممکن است در اسکن چیزی است که شما ممکن است بسیار خاص و تعامل با دستگاه, اما این یک نقطه در زمان.”

آن صدای دوست داشتنی, حداقل تا زمانی که شما به یاد داشته باشید که جهان را فرا گرفته در یک بیماری همه گیر شاید شرایط ایده آل برای رومینگ خیابان های شهرستان. Niantic در حال حاضر ساخته شده امتیاز به Covid-19, تغییر, کلیپ رفتن‘s مکانیک این بهار برای بهتر فعال محیط داخل بازی. همکاری خود را با Punchdrunk قبل از شروع رمان coronavirus رسید و این شرکت ها مجبور به تنظیم در پرواز است.

“ما آن را بسیار جدی و تلاش برای کار کردن راه های جدید برای حرکت آن را به طوری که ما هنوز هم می توانید بگویید که ما داستان می گوید:” بارت. “اگر چه برنامه ریزی قبل از شروع Covid و ما نیاز به تغییر چیزهایی که ما کاملا تطبیقی چون ما مخاطب است که تلفن همراه. ما در حال تغییر اما ما در واقع در حال تغییر بیش از حد.”

کار با Punchdrunk فقط یکی از چندین راه Niantic است کاوش به گسترش آن در جهان فراتر از Bulbasaurs و broomsticks. Hanke می گوید: این شرکت حدود 10 پروژه جدید در این آثار از جمله قبلا اعلام برنامه ریزی برای آوردن معشوق هیئت مدیره بازی Catan به عرصه واقعیت تقویت. این شرکت همچنین در ادامه به سرمایه گذاری به شدت در Niantic دنیای واقعی پلت فرم که اجازه می دهد تا خارج از توسعه دهندگان شیر به تاریخ آن ابر.

بسیاری را به اتفاق می افتد برای AR خود را به انجام برسانند اصلی این طرح و به گسترش فراتر از گاه به گاه ویروسی رسید. برخی از کسانی که مراحل—در دسترس بودن جذاب علیرضا داشتنی برای مثال; به جلو گیری از اجتماعی فاصله—سقوط خارج از Niantic را کنترل کنید. همکاری با Punchdrunk اما در پردهی پنهان کاری حداقل وعده چیزی واقعا جدید است. که به عنوان یک پایه برای فصل بعد به عنوان هر گونه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • درمانگر در است—و آن را به یک برنامه chatbot
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de