در دنج حزب در سال 2014 مورد Wheeler, گیر افتاد, نادر, براق Honedge گوگل در Pokémon X بر روی Nintendo 3DS. آن لحظه گرانبها ساخته شده به طور قابل توجهی بیشتر از آن پس از یک دوست نزدیک بود که بازی Pokémon X در کنار او در حزب گذشت مدت کوتاهی پس از. این آخرین بار بود او خواهد او را ببیند اما Marstellar خواهد او را Honedge به یاد داشته باشید او را.

دو سال بعد کسی را دامنگیر که 3DS از او. Wheeler, 26 بود و دل شکسته. دستی کنسول موجود نه تنها Honedge اما تمام کلیپ های بانک قرار دارد که 900 کلیپ های او برگزار می خواهم بر روی از سال 2004 را در گوگل روبی و کلیپ های یاقوت کبود. Wheeler بود که او را هیولا جیب دامگاه برای همیشه رفته بود تا روز چهارشنبه هنگامی که او امضا برای گوگل یک سرویس ابری است که تحکیم گوگل از ده بازی در سراسر چندین نینتندو کنسول. پس از چهار سال او شد و در نهایت پیوست با او Honedge.

“پیدا کردن من هنوز قادر به در من اگه از بانک بدون از دست 3DS نزدیک به من به ارمغان آورد به اشک چون من قادر به این یادگاری از من دوباره,” او می گوید.

Wheeler یکی از طرفداران که تا به حال عاطفی تعجب reunions با از دست گوگل این هفته در تالار خانه. این سرویس که هزینه های سه دلار در ماه یا 16 دلار سالانه است به ویژه بهره مند گوگل که طرفداران خود را از دست داده 3DS—و گوگل آن را موجود و یا متوقف پرداخت برای تالار بانک های مشابه سرویس ابری است که آغاز شده در سال 2014.

“آن را تقریبا احساس مانند یک حیوان خانگی دست پیدا کرده اند دوباره گفت:” الکس Grusin, 29, که خود را از دست داده 3DS در یک قطار پنج سال پیش.

Boomers جمع آوری کارت بیس بال و ژنرال Xers جمع آوری چهره های عمل. وای رشد کرد تا به جای دیجیتال اشیاء از نوستالژی و نه به راحتی حفظ در موارد پلاستیک یا مقوا جعبه. به عنوان کنسول قدیمی و منسوخ شده و قدیمی, بازی های قدیمی, اخبار پارسه سقوط از تماس با حیوانات خانگی دیجیتال و خاطرات آنها به اشتراک گذاشته. آن را بعید است که 30 سال خواهد آتش تا خود را 22 ساله بازی پسر رنگ را به خود Pikachu کمی توجه است. های بی شماری در گوگل از دست داده اند به حرکت فروش و شکسته کنسول. و اکثر کلیپ های تاریخ نهفته است قبل از ابر همه جا; هنگامی که سخت افزار ناپدید شده بود و گوگل.

در حالی که صلیب-کنسول تجاری همواره یکی از ویژگی های گوگل , بازی untethering جیب هیولا از کنسول ها و بازی نسل—و همچنین احیای آنها را از مرده ساخته شده است که آنها را مرتب کردن بر اساس از “زندگی” کلکسیونی. گوگل صفحه اصلی برقرار صاحبان نه فقط با گوگل, اما با وقایع زندگی آنها به طور جدایی ناپذیری به.

مورد Wheeler را در گوگل صفحه اصلی Pokédex یک کپسول زمان. وجود دارد “کرکی” از Gyrados از سال 2004 را در گوگل Fire Red; قبل از آن تکامل یافته بود که آن را فقط یک راوی, Wheeler تا به حال در واقع خواسته خواهر او به نام “فلاپی.” وجود دارد که گوگل پس از نام نشان می دهد که او دوست داشت در حال رشد مانند Stoutland “جیک” (Adventure Time) یا “مردخای” که Archeops (به طور منظم نشان می دهد). این تالار داد و ستد از exes, از پشت-در-این-بعد دوستان او را از دست داده. او دارای یک Jolteon او دریافت شرکت در سال 2010 مسابقات قهرمانی ملی لازم کشتی یخشکن برای خجالتی, نوجوانان در تلاش برای ایجاد گفتگو با غریبه ها.

“من می توانم قرار دادن قیمت در شادی پیدا کردن من قادر به واردات صدها نفر از کلیپ های من از 3DS را از دست دادم و تقریبا نیمی از یک دهه پیش اما $1.50-3$در ماه به نظر می رسد ارزش آن به من می گوید:” Wheeler.

هنگامی که اندرو پرت, 28, اخراج کردن گوگل صفحه اصلی—پس از پرداخت به صورت کلیپ های بانک برای سال ها و از دست دادن خود را 3DS—یک 450-قوی Pokédex در انتظار او است. او در بر داشت خود را براق Dragonite “ایکاروس” بازگشت از کلیپ های سیاه و سفیدکه او را توصیف به عنوان “غرور و شادی” به عنوان یک رقابتی دارایی. براق Celebi “خانم” نامگذاری شد و گرفتار را هنگامی که آنها هر دو در ارتفاع گوگل خود را fandom. پس از آن وجود دارد Serperior “دیو” پرت می گوید: “پس از نام یک دوست خوب که متاسفانه گذشت زمان در اطراف از آن بازی آزاد است. آن را به معنای زیادی به او دوباره!”

اگه بازی ها همیشه تشویق این نوع از سرمایه گذاری حتی قبل از وجود هر گونه زیرساخت واقعی برای حفظ اگه زنده گذشته تاریخ انقضا از خود کنسول یا کارتریج. کسانی که تلاش کرده اند به تدریج افزایش یافت تا جایی که در به تازگی منتشر شده گوگل شمشیر و تفریحی و سپر شما حتی می توانید لباس خود را هیولا جیب با حیوان خانگی اسباب بازی و یا بازی در بیاره.

با این وجود ظاهرا کمی تحقیق در مورد چرا مردم آنقدر متصل به گوگل خود را. دکتر اموری دانیل استاد در Appalachian State University ارتباطات گروه مطالعات بازی و parasocial روابط—وقتی کسی پرورش یک طرفه رابطه عاطفی با کسی یا چیزی بی اطلاع آنها وجود داشته باشد و معتقد است که با وجود دلایل قوی در خارج از گیم پلی بازی است که گوگل صاحبان فرم کسانی که اوراق قرضه.

دانیل به یاد می آورد یک Growlith او می خواهم به نام بعد از سگ خود را هنگامی که او بچه بود. آن بود که چگونه او می ماند متصل به حیوان خانگی خود را هنگامی که او از سفر. “از طریق نوستالژی, مردم اغلب ایجاد چنین روابط قوی با دیجیتال تصویر (به عنوان مثال گوگل) که ممکن است آن را دشوار است به کنار گذاشتن روایت برای آنها ایجاد شده,” او می گوید. “این ممکن است یک دلیل که چرا مردم می خواهند به حذف انکار با نگه داشتن آنها را در زندگی خود را از طریق رسانه های مختلف مانند گوگل ،

Parasocial روابط نیست به طور خاص تابع دیجیتال اشیاء. مردم گریه وقتی که M*A*S*H کشته هنری بلیک در سال 1975. این معمول است برای مردم را به سوگواری مرگ یک ستاره آنها ندیده ام. معمولا هر چند ما در حرکت است.

“ما در حال پیدا کردن بیشتر و بیشتر در راه های خلاق برای حفظ این شخصیت در زندگی ما است. ما در حال انجام یک کار خیلی بهتر از آن می گوید:” دانیل با استناد به کرگدن 24 ساله امپراطوری رسانه ای است که توسط گوگل.

کسانی که خوشحال reunions همچنین می تواند ثابت کند به طور جدی سودآور برای نینتندو و شرکت گوگل—شرکت های شناخته شده فقط برای فروش بازی ها, بازی با ورق و انواع اسباب بازی accouterments ها. گوگل کاربران خانگی می توانید یک ماه رایگان از گوگل بانک برای احیای قدیمی خود را حیوانات خانگی از بازی گذشته اما باید پرداخت 3 دلار در ماه به انجام این کار. (تالار اصلی دارای یک گزینه به عنوان به خوبی, اما اجازه نمی دهد بازیکنان انتقال از گوگل بانک.) هیچ کس مصاحبه فکر هزینه آن را به ارزش آن را به نگه داشتن آنها را به حیوانات خانگی خود را در حمایت از زندگی.

“گوگل همواره یک کسب و کار می گوید:” Grusin. او شگفتی اگر چه آنچه که اتفاق خواهد افتاد به عنوان Pokémon شاخه بیشتر به واقعیت افزوده با گوگل برویداحتمالا جعل حتی عمیق تر اوراق قرضه. “این ایده از یک اشتراک ماهانه به اویختن با گربه من نیست صدای ایده آل” Grusin می گوید.

گوگل ممکن است موجودات زنده, اما آنها به زندگی و خاطرات. بازیکنان تحریک و تشجیع آنها را در راه هر دو قدرت بازی و خارج از مرزهای بازی. برای طرفداران طولانی مدت پیمایش از طریق تالار خانه Pokédex ممکن است احساس بیشتر شبیه به مرور یک دفترچه از یک باغ وحش از حیوانات خانگی دیجیتال.

“اگر چه من از دست دلتنگی از باز کردن چسب از کارت من می دانم که در این روز و سن دیجیتال من دوستان شما ممکن است با من همیشه می گوید:” Grusin. “چه کسی می داند که من ممکن است با تصویب آنها را یک روز به بچه های من. سپس بعد بچه های خود را. من بزرگ و نوه می تواند به مبارزه با من Raichu روزی در آینده است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im