PokimaneBoyfriend و رسوا سلطنت درام یوتیوب

این هفته Twitch streamer Pokimane نشان داد که چگونه به ماهرانه رسیدگی به اینترنت, درام, مجتمع صنعتی.

یوتیوب درام یک خاردار چیز. اولین دام است که مصرف آن بیش از حد جدی است. دوم این است که مصرف آن را به طور جدی به اندازه کافی.

دیروز YouTuber کالوین “LeafyIsHere” Vail در وبسایت خود اقدام به eviscerate افراد مشهور, حرکت یا کشش ناگهانی streamer Imane “Pokimane” Anys. بدنام YouTuber می افتد که تحت “درام” رده Vail پست ویدئوها با عنوان “غمگین ترین دختر در اینترنت” یا “Onision, بیهوده گویی” است که به طور منظم دریافت بیش از یک میلیون نفر از نمایش ها. آنها همچنین برجسته Vail حمله به کودکان و یا به حاشیه رانده شده مردم است که منجر به انتقادات بیش سایبری. پس از یک سال استراحت طولانی—تا حدی با توجه به شکایت خود در مورد یوتیوب آگهی سیستم درآمد—او در اوایل این سال است.

این بار او بود که پس از Anys. کاریزماتیک و تیز هوش Anys نوع streamer که وجود پاسخ به این سوال که چرا کسی پرداخت به شخص دیگری بازی یک بازی ویدئویی? در کانال Twitch پس از 5.3 میلیون نفر Anys جریان اول شخص تیرانداز Valorantواکنش نشان می دهد به مسخره YouTube فیلم ها, حیوانات خانگی گربه خود را و دهان بیش از شعر پاپ آهنگ. Vail ویدئو “محتوا اتمی: Pokimane,” آغاز می شود با یک مونتاژ از Anys قبل از برش به یک کلیپ از او در واکنش به یکی دیگر از درام تصویری. “من فکر می کنم تنها راه افرادی مانند توقف این است که اگر افرادی مثل من و جامعه من به آنها بازخورد است که این یک OK چیزی که برای انجام” Anys می گوید. سپس Vail کاهش به یکی دیگر از درام YouTuber را صدای جیر جیر از اوایل این هفته که به سادگی خوانده شده “Pokimane 2/10” و طرفداران او بزرگ واکنش در برابر تصادفی توهین.

در نهایت به چکش صفحه اصلی نقطه است که واکنش از دست دادن بدرد خوردن باعث سرگرم کننده از Anys برای ساخت کپی رایت ادعا می کند—یک حرکت شناخته شده به عنوان کپی رایت قابل توجه—در برابر YouTube فیلم ها از جمله خود محتوا. “I don’t give a shit می گوید:” Vail. “اگر شما از طرفداران بزرگ از او در من است.” از او پرسید: مردم برای به اشتراک گذاشتن این ویدئو با هشتگ #pokimaneboyfriend.

استدلال زیر بنای Vail های تصویری—بیش از حد خسته کننده توصیه می شود — این است که Anys نیست, خنده دار, سرگرم کننده, و یا حتی گرم است. (یک تصویر از Anys بدون آرایش گنجانده شده است در این ویدئو.) او همچنین مدعی بدون شواهد آشکار است که Anys که نگه می دارد زندگی خصوصی خود را بسیار خصوصی است ، “هر کلمه است که باعث می شود او را لغو, که یکی, من می خواهم برای رفتن با” او می گوید. در پایان او را دعوت Anys که در واکنش به فیلم های در جریان برای شرکت در بحث بر سر اینکه آیا او یک دوست پسر. Vail ویدئو دریافت یک میلیون بازدید در طول یک روز.

چند ساعت پس از این فیلم رفت تا دیروز که هنوز رنگ و لعاب با مجموع هفت ads. امروز آن را به حال هیچ یک بود و قبل از محدودیت سنی. “ما سیاست های سختگیرانه که منع تبلیغات از نمایش در محتوا است که توهین آمیز و یا توهین و یوتیوب نیست سود کردن این محتوا” یوتیوب سخنگو می گوید: در یک نظر. “تصویری از LeafyIsHere مسدود شده بود از نمایش تبلیغات در مدت کوتاهی پس از آپلود.” (بعد LeafyIsHere شکایت در مورد محدودیت سنی یوتیوب حساب رسمی توییتر خواسته است که آنها “به اشتراک گذاری مراحل بعدی بیش از DM” با یک نماز دست از emoji. سن محدودیت برداشته شد.)

توهین آمیز, توهین یا فقط ساده milquetoast در عرض چند ساعت از بدرد خوردن, ویدئو ضربه زدن, یوتیوب #pokimaneboyfriend شروع روند در توییتر. دو ساعت پس از آن نوشته شده 2,500 توییتهایی شامل هشتگ; پنج ساعت پس از 9,600. بسیاری توییتهایی memed در این وضعیت در برخی از تلفظ هر کسی احساسی سرمایه گذاری در یک حرکت یا کشش ناگهانی streamer عاشقانه زندگی یک دلقک یا ساده (که در سال 2020 برای delusionally lovestruck دلقک). قبل از اینکه طولانی, به خصوص پس از Anys شروع به پریدن کرد به نزاع با جوک ها در مورد درام #pokimaneboyfriend شد بیشتر از یک الگوی رفتاری محور حذف خود را از آزار و اذیت مبارزات انتخاباتی.

از یک دیدگاه خاص که پایان. طرفدار Poki ضد چرخش بود بیشتر سرگرم کننده از اصلی چرخش و algorithmically توبیخ آن را. مشکل این است که درام است ouroboros. این واقعیت است که #pokimane trended در تمام ساخته شده Anys-Vail dustup اخبار رسیده برای واکنش.

در رسانه های اجتماعی و به خصوص در امروز توجه, اقتصاد, واکنش کسب و کار بزرگ است. به عنوان #pokimaneboyfriend گسترش ده ها تن از فیلم بریدن در یوتیوب بسیاری از آنها پولی, glomming بر روی تولید درام—که اگر شما در حال حاضر فراموش شده, بود, بی, تصویری, تلاش برای خراب کردن موفق کشش streamer. نام بزرگ درام مفسران مانند دانیل Keem نام مستعار Keemstar که در ابتدا توییتی که Anys بود “2/10,” آغاز شده و موقعیت خود را برای دریافت در در عمل است. تا به حال Anys نیست وضعیت به کار گرفته راه او آن را به احتمال زیاد می تواند ام spiraled و حتی بیشتر.

هیچ چیزی در مورد #pokimaneboyfriend منحصر به فرد است—همه چیز از انتخاب آن از اهداف خود پیش پا افتاده جنسیتی بسیار قدیمی—اما این نوع از نقطه است. با نام تجاری سیرک مجتمع صنعتی که دارای فنر در اطراف فرار دنیای اینترنت مشهور متکی قابل پیش بینی پاسخ به فرمولی محتوا. این مهم نیست که آیا او یک دوست پسر و یا اینکه آیا یا نه او حرکت یا کشش ناگهانی جریان است در واقع خنده دار; مطالب نیست ، واکنش محتوا. هنگامی که این مجموعه حواس رسوایی آن شروع می شود, انتشار, درام, واکنش ها به آن, در واکنش به, واکنش ها به آن, در واکنش به, افراد مشهور, پاسخ به واکنش به آن در سراسر هر پلت فرم رسانه های اجتماعی, تمام وقت, تا بعد از رسوایی اتفاق می افتد. نتیجه این است که اغلب میلیون ها نفر از نمایش ها یوتیوب و خیلی افتضاح مربوط به درآمد حاصل از تبلیغات. این ممکن است خوب برای بالا فکر گفتمان عمومی, اما آن را خوب است برای بسیاری از مردم از کیف پول از درام کانال یوتیوب است.

مانند بسیاری از مهم موقعیت های اجتماعی اینترنت را اختراع نمی, درام, احتکار. با توجه به شارون مارکوس فرهنگی مورخ مشهور در دانشگاه کلمبیا Anys نوع یک نسخه مدرن از ingenues از سال گذشته بسیاری از آنها تا به حال به رقابت با طرفداران توهمات خود را در مورد رمانتیک بودن. در سال 1882, فرانسوی, بازیگر سارا برنارد تلاش بسیار سخت به نگه داشتن او ازدواج یک سری از شایعات مطبوعات که او برگزار شد این مراسم در کشور های مختلف. او هنوز هم به پایان رسید تا خنثی توییتر از او روز: اطلس کابل تلگراف آورده که این خبر به کشورهای پر کردن روزنامه ها. از شایعات مشهور مجلات به شایعات سایت ها, درام صنعت پایه منافع و مدل کسب و کار نمی بسیار از تغییر.

به تدریج هر چند درام chroniclers شد عرضه در بازار شخصیت در حق خود مانند بحث برانگیز وبلاگ نویس پرز هیلتون که یک نوع معنوی جد از (و می شود از شرکت کنندگان در یوتیوب درام کانال اکوسیستم.

در عین حال آمریكا یوتیوب, درام, کسب و کار به سادگی به عنوان یک جنبه از “توجه اقتصاد” به طور جدی اهمیت جلوه آن است. مانند یک انگل اکوسیستم تکامل یافته برای انطباق با تغییرات در محیط رسانه های اجتماعی و نگه داشتن خود را زنده کردن آن بسیاری از میزبان بدن. Vail تصویری نیست فقط clicky. آن را با خود ویروسی برچسب پیشنهاد در توضیحات. مشروعیت خود را به طور مداوم تقویت شده توسط دیگر کاربران youtube به دنبال کسب درآمد خود کلیک و پتانسیل درآمد از در حال تحول “درام.” به نظر می رسد به حکومت Anys’ (و میلیون ها نفر از پیروان’) واکنش با قرار دادن خطوط مرزی در هر دو طرف مکالمه—آن را بیش از حد صادقانه و شما یک برف ریزه; آن را بیش از حد به آرامی و به شما اجازه برخی از YouTuber “لغو” یا آزار و اذیت fave خود را. بلافاصله آن را به چالش Anys نه به کپی رایت آن اعتصاب. (اگر او می کند او ثابت می کند که او حق است.) این رنگ او را انتقاد از مشابه یوتیوب را به عنوان بی اثر است. در حالی که همه واکنش بزرگتر رشد می کند.

درام یوتیوب را ضخیم ترین پوست ممکن است مقاومت در برابر آن را توسعه داده که جدی گرفته شود. بزرگسالان نزدیک شدن به یوتیوب درام با furrowed ابرو و نگرانی برای کسی تندرستی به نظر می رسد embarrassingly خارج از لمس به بسیاری از این پلت فرم را جوان بسیار مصرف کنندگان آنلاین. آن را فقط به یک الگوی رفتاری. آن را فقط سرگرمی. سپس این افراد تبدیل به محتوا همانطور که دیدیم در سال 2017 با PewDiePie ثابت تست محدودیت های “LOL JK” پس از اتهام یهودی ستیزی. دریافت آفلاین اگر شما می توانید یک شوخی است.

آن را غیر ممکن به آن را به طور جدی ، حقایق اشاره به جدیت. بعد از یک مکان آنلاین مبارزه با سلامت روان YouTuber و کشش streamer دزموند “Etika” Amofah در زمان زندگی خود را. در یک ویدئو منتشر شده توسط کانال یوتیوب H3H3productions, YouTuber اتان کلاین ویژگی های برخی از Amofah مبارزات به آب و هوا از سمیت در اطراف یوتیوب درام کانال های که رسید انداز کردن عمومی خود را طغیان. Keemstar و خود را حامی G سوخت راه جدا. (حامیان کاهش یافته است H3H3productions بیش از حد.)

سیستم عامل شروع به درام کسب و کار به طور جدی بیش از حد و یا حداقل ساخت نشان از تلاش برای انجام این کار. در دسامبر 2019 یوتیوب خود را به روز آزار و اذیت سیاست به شدت آدرس ویدئوها حاوی توهین بر اساس جنسیت و نژاد و یا گرایش های جنسی. دیگر فیلم های یوتیوب با اشاره به درام هستند demonetized بیش از حد. این subreddit Livestream موفق است که به طور سنتی تشدید کشش درام—به ویژه هنگامی که آن را شامل زنان—ظاهرا تعدیل چند پست با اشاره به Vail ویدئو. به گفته مدیر این subreddit تنظیم آن اعتدال سیاست به کاهش توده ای-ons در پی انقباض streamer بایرون “Reckful” برنشتاین اخیر خودکشی. لازم است هر چند این تغییرات در آنها بعید است به خنثیسازی یک فرهنگ در اطراف افراد مشهور, درام است که قرن ها در ساخت.

ماه پیش پس از Vail بازگشت به یوتیوب برای انتشار به طور گسترده ای مشاهده “کباب” ویدئو H3H3productions’ اتان کلاین شک و تردید در توانایی خود را برای موفقیت در یوتیوب بعد از سیستم عامل’ تغییرات به آن الگوریتم و فلسفه نسبت به محتوا. “من دوست دارم برای دیدن برگ به عقب می آیند و سعی کنید به وجود داشته باشد در چشم انداز امروز. محتوای او هرگز پرواز در یوتیوب امروز” کلاین گفت: در یک ویدئو در زمان. یوتیوب ثابت کرده است که دقیقا در این مورد. بدرد خوردن کانال توضیحات در یوتیوب می خواند و با آشکار طنز “فقط تلاش برای زنده ماندن در چشم انداز فعلی.”

بنابراین مشاهیر را در بر داشت راه خود را برای هک کردن یوتیوب, درام, مدل کسب و کار. برخی از Anys’ سرگرم کننده ترین مطالب شده است او آسان clap-پشت در برابر عضو شورای نظارت مدت و متنفر. برای او بخشی Anys طول می کشد شوخی و اغلب ثابت می کند که او را شوخ تر از او متنفر. “وقت آن رسیده پاک.. #pokimaneboyfriend” او توییتی در بالا یک عکس از خودش دست در دست با یک برش مقوا از رئیس جمهور اوباما. به عنوان بیشتر و بیشتر مردم بیرون آمد و به شوخی به او lobbed توپ تنیس در سراسر دادگاه با شوخی و نور دل تشویق. او نه افتاده به واکنش دام.

فقط چند دقیقه پس از او زنده بر روی Twitch امروز 16,000 بینندگان نشسته بودند در Anys’ جریان در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد که او چه می گویند. او عینک آبی, لباس گل و توضیح داد که او در حال رفتن به یک پیتزا. موسیقی پاپ پخش شده و او سنگ همراه است. او به عنوان خوردند قاشق از سس گوجه فرنگی اظهار نظر در مورد چگونه آن را خوشمزه است, او چت, واکنش شدید. “Pokimane می خورد شیشه سس گوجه فرنگی” او می خندد. او در زمان نیش از او تکه آناناس پیتزا و گفت: “من به آن دو بیرون از 10.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه تایوان بعید دیجیتال وزیر هک همه گیر
  • 15 بهترین نرم افزار مک را به زندگی روزمره آسان تر
  • من glitchy روز با شکوه در یک کنفرانس به صورت مجازی موجودات
  • به چه معنی است می گویند یک داروی جدید “کار میکند” ؟
  • چگونه برای بررسی دستگاه های خود را برای stalkerware
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm