جهان فیزیکی به احتمال زیاد همیشه حفظ عاطفی تقدم که یکی دیجیتال فاقد است. من گمان می کنم که میلیون ها نفر تکاملی سال بدون صفحه نمایش در ابتدا ما را به لذت بردن از یک پلاروید ضبط به یک آینه حمام بیش Instagram, هر روز از هفته است.

حداقل این چیزی است که پلاروید امیدوار است. Polaroid اصل’ آزمایشگاه جدید چاپگر طول می کشد تا تصاویر را از تلفن خود را و آنها را تبدیل به Polaroids. بله واقعی Polaroids درست مثل آنهایی که پدر (پاریس؟) پلاروید استفاده می شود به تف کردن در 1970s. در نتیجه اگر گران راه به همراه دیجیتال خود را بزند به جهان واقعی است.

عکس آزمایشگاه در جعبه

جدید Polaroid آزمایشگاه دوم تکرار غیر ممکن است فوری آزمایشگاه. پلاروید به دست آورد غیر ممکن است در سال 2017 و rebranded آن Polaroid اصل. به عنوان یک نتیجه از شرکت دیگر به نگرانی در مورد مسائل مربوط به علامت تجاری به طوری که محصول تغییر کرده است.

بر خلاف سایر دوربین های فوری و پرینتر ما نگاه Polaroid آزمایشگاه نمی کند به سادگی گرفتن یک تصویر از تلفن خود را با استفاده از بلوتوث و آن را چاپ کنید. به جای آن شما را بکشد تا تصویر را بر روی تلفن خود را با استفاده از Polaroid اصل برنامه و سپس ذخیره کردن چهره تلفن خود را در آزمایشگاه است. آزمایشگاه طول می کشد یک عکس از تصویر بر روی گوشی شما بهینه سازی رنگ برای چاپ و تف پلاروید. مانند Polaroids از آن طول می کشد حدود 15 دقیقه به طور کامل توسعه.

عکس: پلاروید

در حالی که تمرکز آزمایشگاه آنالوگ آن می توان به “جاسازی” تصویری خود را با چاپ. Fujifilm به تازگی چیزی مشابه با صدا در آن مینی LiPlay دوربین/چاپگر, و در هر دو مورد آن را احساس می کند بسیار بی دست و پا و غلط انداز است. از آنجا که شما نمی توانید قراردادن یک ویدئو دیجیتال در یک جسمی چاپ هر کسی که می خواهد برای دیدن این ویدئو به نصب Polaroid اصل برنامه. همچنین شایان ذکر است که هر کسی با نرم افزار نصب شده را می توانید مشاهده ویدئو است که به طور بالقوه برخی از افتضاح حریم خصوصی عواقب که من بیشتر نگران اگر این ویژگی نیست که کاملا بی فایده است. من آرزو می کنم فوری دوربین جهان خواهد فقط رها کردن این ایده.

گذشته از این ویدئو gimmickry آزمایشگاه مرده ساده برای استفاده است. Polaroid اصل نرم افزار می توانید هر فایل های رسانه ای بر روی تلفن خود را و شما می توانید ویرایش تصویر کمی در داخل نرم افزار. (من پیشنهاد می کنم افزایش روشنایی.) یک تغییر ناگهانی از برنامه این است که زمانی که شما ویرایش وجود ندارد پیش نمایش. کشویی را پوشش می دهد تصویر نهایی است که کاملا رک و پوست کنده ، در اصل من فرض بر این یک نرم افزار بتا اشکال از آنجا شروع کردم به تست قبل از این برنامه برای عموم منتشر شد. اما برنامه نهایی است و عدم پیش نمایش باقی می ماند.

در حالی که این مسخره تصمیم به طراحی آن را به من بسیار زحمت نیست پس از همه من انجام شد افزایش روشنایی در حدود 20 درصد برای هر عکس. من وارد این مقدار پس از آزمایش و بسیاری از بیش از حد تیره چاپ.

در خارج از آزمایشگاه

به پایان رسید چاپ از آزمایشگاه تقریبی پرنیان مدرسه قدیمی Polaroids در بسیاری از جهات با شسته رنگ و نرم و لبه. منظورم این است که در بهترین راه ممکن است. آزمایشگاه رو راست به اندازه کافی به ماشه من دلتنگ عشق Polaroids کیفیت تصویر سر در گم می شود. اما از راه های دیگر نگاه از تصاویر از آزمایشگاه فقط برای من کار نمی کند. من در بر داشت برخی از رنگ به خصوص سبز روشن و بلوز می شود بیش از حد اشباع شده در راه است که مدرسه قدیمی پلاروید تصاویر هرگز هستند. آنها به برخی از صحنه های یک شعله ور نگاه که فقط ناخوشایند.

این آزمایشگاه همچنین معرفی قابل توجهی سایه روشن (که در آن گوشه تیره تر) بود که در تصاویر اصلی. من حدس می زنم این است که با توجه به هر دو طراحی صورت و یا نشت نور در اطراف تلفن هنگامی که آن را قرار داده شده در بالای آزمایشگاه.

خوشبختانه من بهترین نتیجه رو با تصاویری از مردم آن چیزی است که اکثر مردم احتمالا می خواهید از آزمایشگاه. آن را سرگرم کننده و لمس نگرانکننده به نوبه خود بزند بچه ها من دیروز گرفته شده به تصاویر که نگاه مانند آنها ساخته شده در سال 1983.

عکس: اسکات Gilbertson

چه از دست رفته است خودانگیختگی قدیمی پلاروید دوربین که به عنوان های زیادی را در مورد تولید یک محصول در حال حاضر به عنوان مصنوع خود را. جدا لذت ساخت تصویر—در حال حاضر این کار گوشی خود را—و سرگرم کننده گرفتن آن باعث می شود آن را به نحوی کمتر هیجان انگیز است. یا شاید آن را در این واقعیت است که از دیدن تصویر خود را بر روی گوشی ایجاد یک مجموعه ای از انتظارات که هیچ فوری پرینتر می رسد.

آن را بیش از حد بد چون پلاروید مؤسسین ادوارد زمین بسیار روشن دیدم جهان از همه جا دوربین های آینده قبل از بسیاری از ما حتی در نظر گرفته ایده. در یک ویدئو ساخته شده برای پلاروید سهامداران در سال 1970 زمین می گوید که یک روز ما خواهید بود به گرفتن عکس با استفاده از “چیزی مانند یک کیف پول.” به او می رسد و در جیب خود می کشد از یک شی است که می تواند به راحتی اشتباه برای یک گوشی و در ادامه می گویند که “ما هنوز یک راه طولانی از … یک دوربین است که می تواند اوه مثل تلفن چیزی است که شما استفاده از تمام طول روز طولانی است.”

زمین چشم انداز است اما زمین و مدرن روز پلاروید (شرکت Polaroid اصل) نیست سازندگان این دوربین که به اندازه یک کیف پول و مثل همیشه-در حال حاضر به عنوان یک تلفن. به جای Polaroid اصل است که در خارج تلاش به عقب بر گردیم در. در حالی که آزمایشگاه است که قطعا در روح پیر Polaroids و آن را بدون شک سرگرم کننده در پایان این احساس گران برای نتایج آن را به تولید.

Fujifilm را SP-3 چاپگر تولید بهتر تصاویر با کیفیت بدون عجیبی اشباع بلوز و سبزی از آزمایشگاه. این تا حدودی ذهنی است اما به چشم من تقریبا تمام Instax مبتنی بر گزینه های در راهنمای ما به اپلیکیشن دوربین و پرینتر و تولید بهتر تصاویر از آزمایشگاه از جمله پلاروید OneStep. از سوی دیگر من مانند آزمایشگاه تصاویر بهتر از بسیاری از دوربین های دیجیتال و پرینتر در راهنمای ما به Zink-بر اساس چاپگر. و آزمایشگاه چاپ می کند تصاویر بزرگتر از هر Zink یا Instax گزینه های پس اگر آن را در اندازه کامل Polaroids شما بعد از این آزمایشگاه است بهترین شرط بندی شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de