تاکتیک های پلیس می تواند تبدیل تظاهرات به Covid-19 نقاط داغ

مطمئن جمعیت زیادی در حال حاضر در حال حمل یک خطر انتقال. آن را فقط بدتر زمانی که شما teargas مردم آنها را سرفه در هر یک از دیگر و اتوبوس آنها را به زندان.

در اجرای قانون و نظریه آن را به نام میامی مدل یا “استراتژیک نا توانی.” گاهی اوقات آن را فقط “سخت کلاه رویکرد است.” این زمانی است که پلیس و دیگر سرویس های امنیتی نشان می دهد تا در تظاهرات توده ای و یا تظاهرات در کامل riot gear—کلاه ماسک صورت, باشگاه, سپر, زره بدن, استفاده از سلاح های شیمیایی. در اولین اشاره از هرج و مرج پلیس صورت زد و خورد خطوط به انکار جمعیت دسترسی به فضا و پس از آن پیشرفت آن خطوط به جای اسب و گله و مستقیم جمعیت هل دادن بیشتر با سلاح های اسمی کمتر کشنده از اسلحه مانند گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری گلوله های لاستیکی و flashbang مواد منفجره است. پس از تظاهرات خشونت آمیز در سال 1999 نشست سازمان تجارت جهانی در سیاتل میامی مدل تبدیل به یک پاسخ استاندارد. نظامی از نیروهای پلیس شهری در ایالات متحده پس از 9/11 ساخته شده است آن را حتی بیشتر شدید.

میامی مدل وحشتناک است. آن galvanizes حتی مسالمت آمیز جمعیت به خشم و علل صدمات و گاهی اوقات مرگ, نقض اعتماد در اجرای قانون و در نتیجه در دعاوی علیه شهرستانها و ادارات پلیس. همچنین به نظر می رسد به احتمال زیاد به یک راه عالی برای سرعت بخشیدن به گسترش مرگبار بیماری همه گیر Covid-19.

بیماری های همه گیر همیشه سیاسی—به خصوص Covid-19. این باعث می شود مردم فقیر و مردم از رنگ مریض تر می کشد و بیشتر آنها بیش از هر کس دیگری. در حال حاضر این سیاست در حال متقاطع با نزدیک به دو هفته از متهمان اعتراضات پس از مینیاپولیس افسران پلیس به مرگ خفه یک دختر آمریکایی آفریقایی تبار غیر مسلح مردی به نام جورج Floyd—و همانطور که مردم خود را نشان می دهد خشم و امید برای پایان دادن به قرن سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. پلیس وحشیانه پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس ممکن است باعث تشدید بیماری است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر خشونت پلیس.

Covid-19 یک بیماری جدید و دانشمندان هنوز به طور کامل نمی دانند که چگونه آن را گسترش می یابد. وجود ندارد و به اندازه کافی خاص اپیدمیولوژی و بدون مفید دارو یا واکسن بهداشت عمومی کارگران افتاده اند پشت در مشاوره عمومی برای کنترل, تنفسی, بیماری های عفونی, همه اجتماعی فاصله چیزهای شنیده اید دوباره و دوباره.

اعتراضات به نظر می رسد مانند آنها می خواهم به شکستن تمام کسانی که قوانین آنها نیست ؟ مردم می توانید سعی کنید به ماندن شش فوت از هم جدا. آنها می توانند با پوشیدن ماسک. درست به نظر می رسد تا کنون که این ویروس را انتقال نمی به عنوان به خوبی در خارج از منزل. اما جمعیت زیادی و با صدای بلند صحبت کردن به نظر می رسد برای کمک به انتقال. پس از آن ممکن است خطرات ناشی از عفونت در طول صلح آمیز, هوای آزاد, اعتراض به کمتر از, می گویند در یک کشتی کروز و یا در صفحه اصلی برای مراقبت از افراد مسن است. اما این خطر هنوز هم وجود دارد. تجمع جمعی همواره در معرض خطر شیوع بیماری—دستگاه گوارش آنهایی که تامین آب است خطرناک و تنفسی آنهایی که به دلیل نحوه انتقال. انواع بیماری های دیگری از جمله coronavirus MERS شده است نگرانی در حج. 2008 روز جهانی جوانان در جشنواره سیدنی استرالیا معروف به حال یک شیوع آنفولانزای. CES, San Diego Comic Con و جنوب غربی همیشه فرستادن مردم به خانه بیمار است.

در عین حال کارشناسان بهداشت عمومی نیست گفت: مردم به ماندن در خانه. کاملا برعکس. “ما می دانیم که مردم می خواهند در اعتراض به. ما مردم را تشویق به رفتن به تظاهرات از آنجا که این یک فاجعه ملی است و ما باید صدای ما شنیده می شود. اما اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد, اجازه دهید آن را با خیال راحت می گوید:” پیتر چانه-هنگ, یک پزشک در دانشگاه سان فرانسیسکو است که دارای تخصص در بیماری های عفونی و شد در میان بیش از 1000 کارشناسان بهداشت عمومی به امضای یک نامه سرگشاده حمایت از تظاهرات. در بیماری های عفونی, جامعه, چانه هنگ می گوید: “همه ما به طور کلی اجتماعی فکر. ما شروع به صحبت کردن در مورد این ایده از مسابقه و چه کسانی که در حال رفتن به تظاهرات—بسیاری از آنها افرادی است که افزایش عوارض و مرگ و میر ناشی از Covid به طور کلی.”

صدای دیگر در بهداشت عمومی جامعه بودند حتی بلندتر در مورد محاسبه است. جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی برانگیخته سیاسی واکنش هنگامی که او در توییتر نوشت که “بهداشت عمومی خطرات ناشی از اعتراض به تقاضای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند تا حد زیادی بیش از مضرات ویروس.” مفسران محافظه کار به نام اختلاف بین آن موقعیت و بیشتر به انتقاد یکی از کارشناسان بهداشت عمومی به نظر می رسید به در “re-open” تظاهرات یک ماه پیش برای دفاع از بلند کردن اجسام از ضد Covid اقدامات است.

اما کسانی هستند بسیار متفاوت تظاهرات و آنها را برانگیخت بسیار متفاوت پاسخ. دوباره باز معترضان به طور کلی سفیدتر و اغلب به شدت مسلح بودند و با یک خاموش و پاسخ پلیس و یا هیچ در تمام.

که تفاوت—که ناشی از سیاست و سیاست پلیس—تاثیر مستقیم در اپیدمیولوژی ، اجرای قانون بیشتر ندارد تعامل با دوباره باز کردن معترضان, احتمالا به دلیل سیاست از کسانی که در تظاهرات احتمالا به دلیل خطر آسیب به افسران پلیس بیشتر بود با تمام اسلحه های شناور در اطراف. پلیس همچنین ممکن است شده اند بیشتر ترس از سرایت بیماری در اوایل بهار زمانی که عفونت نرخ های بالاتر در بعضی از نقاط. “پلیس اغلب در نهایت با تکیه بر دستگیری های گسترده در این نوع از حوادث و من فکر می کنم آنها نگران پر کردن زندان با افرادی که ممکن است این ویروس می گوید:” ادوارد مگوایر یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه ایالتی آریزونا که مطالعات تاکتیک های پلیس استفاده در تظاهرات. “اما آیا این تغییر به عنوان ماهیت اعتراض را تغییر داد.”

هنگامی که اعتراضات در مورد پلیس خود را در بسیاری از تاکتیک های خود را تغییر از دست به میامی ، “تظاهرات بودند در مورد آنهاو از آنچه من می شنوم از مردم من می دانم که در پلیس جهان سطح خشم و خصومت آنها درک از جمعیت بسیار بیشتر است” مگوایر می گوید. “من ادعا نمی کنم آن را در واقع من فکر می کنم این یک اشتباه—اما در ذهن یک افسر پلیس است که باعث افسر نگرانی های ایمنی. و با افسر ایمنی نگرانی می آید خشونت است.”

ماهیت خاص که خشونت است که تقریبا متناسب با گسترش یک بیماری تنفسی است. این همه بیت فرضی; می توانید آن را در هر نقطه از دو یا سه هفته برای افراد آلوده به بیمار و تاييدی نتایج آن را هنوز هم خیلی زود به دیدن شیوع بیماری و یا خوشه با اپیدمیولوژیک اتصال به تظاهرات. به علاوه بسیاری از مکان های که در آن تظاهرات صورت گرفته در حال حاضر شاهد افزایش عفونت های ناشی از اواسط ماه مه کاهش پناهگاه در محل قوانین. اما در اینجا ایده: گاز اشک آور باعث می شود مردم سرفه بنابراین حتی اگر آنها Covid-19 اما بدون علامت یا presymptomatic در حال حاضر آنها در حال پاشش ویروس مملو از قطرات به محیط زیست است. گاز اشک آور و اسپری فلفل آن را تقریبا غیر ممکن است برای نفس کشیدن در حالی که با پوشیدن یک ماسک بنابراین کسانی که می آیند, افزایش افراد دیگر احتمال استنشاق آن ذرات کوچک. آنچه ممکن است خطر پایین متن می شود در معرض خطر یک ابتدا برای تبدیل شدن به نوعی “superspreader رویداد” که مشخص است Covid-19 را در سراسر جهان گسترش یافته است. “شما را کوچکتر-خطر چیز و ضرب آن زمان” چانه هنگ می گوید.

و اگر هر یک از تاکتیک های پلیس شامل توده دستگیری یا بازداشت خطر است و حتی بیشتر به دلیل آن را بازگشت به کلاسیک بد-اخبار وضعیت برای Covid-19: تالار گروه صرف مدت زمان طولانی در فضاهای محصور شده است. این در حال حاضر یک مشکل در زندان حتی قبل از تظاهرات. “در حضور همه گیر و گرفتاری و incarcerating کسی بی ارزش می تواند تبدیل به یک حکم اعدام نه فقط برای مردم دستگیر شد اما کارکنان زندان, دادگاه کارکنان و اعضای خانواده کارکنان و معترضان می گوید:” Steffie Woolhandler یک استاد سلامت عمومی دانشگاه شهر نیویورک را در کالج هانتر است که به مطالعه بیماری های عفونی و زندانها. “این یک مضاعف-جدی نقض حقوق بشر.”

اینجا جایی است که برخی از استدلال بیش از دو استاندارد بین دوباره باز تظاهرات و نژادپرستی و خشونت تظاهرات شکستن. دوباره باز معترضان عمدتا رفت و آشکار به نظر می رسید—پس از همه آنها در برخی موارد اعتراض به دستورالعمل های است که مردم باید ماسک می پوشند. اما پلیس نمی میامی-مدل آنها را به ديسترس تنفسی و paddywagon سواری در مرکز شهر. خطر: کاهش. مرتب کردن بر اساس.

تاکتیک های پلیس در antiracism تظاهرات از سوی دیگر ممکن است افزایش احتمال عفونت برای همه وجود دارد. “آنها باید به کار برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به معترضان اما در عوض آنها به طور کامل نادیده گرفته و به طور کلی خطر ابتلا به آنها و بقیه جامعه” Woolhandler می گوید. “به جای آنها احترام اجتماعی فاصله آنها از وارد شدن به موقعیت های مقابله قرار داده است که هر کس در معرض خطر از جمله آنها است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

این فاجعه است که همه چیز نیست برای رفتن در این راه است. “این یک مشکل خاص. پلیس می دانید که چگونه برای پلیس یک میلیون, مادر, مارس, راست? آنها در حال نشان دادن تا یک آوریل مانند آن و گرفتن عکس با مردم در راهپیمایی. رویکرد آنها این نوع از حوادث که در آن درک خطر در سطح حداقل است با یک حس آرامش” مگوایر می گوید. “و پلیس می دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به شورش. آنها می دانند که چه باید بکنید. آنها به تمرین خود را در تشکل های خود را کمتر سلاح های کشنده استفاده از تاکتیک های خود را با استفاده از موانع. جایی که آنها در حال سقوط از هم جدا است چگونه می توانم به شما پاسخ می دهند هنگامی که شما چیزی بین این دو است?” آنها قراردادی برای متفرق کردن جمعیت آن به عنوان اگر آنها خشونت آمیز و غیر قانونی مجامع حتی زمانی که آنها عمدتا مسالمت آمیز (تا زمانی که پلیس شروع lobbing سلاح های شیمیایی).

Covid-19 را گسترش بوده است تکه تکه با قد بلند و خوشه در برخی از مکان ها و تملق منحنی در دیگران است. آن است که در کلمات یکی اپیدمیولوژی “spatiotemporally ناهمگن.” نه یک موج اما بسیاری از squalls. جمعیت در antiracism و antibrutality تظاهرات شده اند همان—طور گسترده, مردم, ورزش, حقوق اساسی به تلاش برای تغییر آشکار و سیستم های شکسته با برخی از عدد کوچکتر با استفاده از آن به عنوان پوشش برای خرابکاری و یا سرقت. اگر می خواستم به پلیس برای کاهش خطر انتقال بیماری در تظاهرات آنها می تواند—البته این واقعیت است که بسیاری از نیروهای پلیس نیست که شاید آنها نمی دانند که چگونه است که بخشی از آنچه را که مردم معترض هستند. و در چند هفته پس از هر Covid-19 ویروس وجود دارد تا به حال زمان برای جوجه کشی در بدن است که معترضان در خط قرار داده, هر کس می دانید که چقدر بد است که اشتباه بود.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiAyırma BüyüsüOmeglegates of olympus oynaSweet Bonanza OynaEvde Paketleme İşi İstanbul