فلج اطفال تقریبا از بین برود. Covid-19 می تواند به توقف است که پیشرفت

این بیماری یک بار فلج 350,000 کودکان هر سال; واکسیناسیون مبارزات آورده و آن را به فقط چند صد نفر. سپس همه گیر رخ داد.

کل جهان به تعداد تایید Covid-19 موارد بسته شدن در 5 میلیون. اما یک اتفاقی از عوارض این بیماری همه گیر—نامحدود مکث در مبارزات انتخاباتی در سراسر جهان برای ریشه کن کردن فلج اطفال—می تواند کوتوله عوارض آن اجازه می دهد تقریبا مغلوب بیماری برای دریافت یک شروع تازه است.

در پایان ماه مارس در مشاوره از سازمان بهداشت جهانی پانل از کارشناسان جرم واکسیناسیون علیه فلج اطفال و سرخک بودند را در خود نگه دارد برای جلوگیری از گسترش ویروس. به عنوان یک نتیجه, می گوید دکتر میشل Zaffran که مدیر ریشه کنی فلج اطفال “ما چندین میلیون ها نفر از کودکان زیر سن 5 که باقی می ماند مستعد و نه فرصتی برای واکسینه شود.”

مکث مزایای مبارزه با کروناویروس: حدود 3,700 که کارکنان, مشاوران و پرسنل آزمایشگاه که کارکنان این کمپین فلج اطفال در 55 کشور شده اند قرض داده به Covid-19 تلاش با توجه به Zaffran. اما از آن است که جدی عملیاتی خطر برای سه دهه مبارزه است. “جامعه ما نگران است می گوید:” دکتر جان شديد معاون صندلی بین المللی PolioPlus کمیته بین المللی روتریک یک شریک در مبارزات; اعضای خود را تحویل داده اند بیش از 2 میلیارد واکسن فلج اطفال. “اما ما می دانیم اهمیت Covid مشکل است. ما در حال حاضر به یک مکث در برنامه ایمن سازی با ایده ما بازگشت به آن دریچه گاز کامل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

مجبور به توقف می آید در بالای یک سال بد برای فلج اطفال مبارزه است. پس از آغاز به کار آن در سال 1988 زمانی که حدود 350,000 کودکان فلج شدند با این بیماری هر سال چند ملیتی تلاش کرده بود تقریبا محو فلج اطفال از وجود است. در سال 2018 وجود دارد تنها 33 به طور طبیعی رخ می دهد موارد در جهان و اضافی 25 که در آن یک ویروس ضعیف شده استفاده می شود در برخی از واکسن فرمول واگردانی به حدت و باعث فلج.

اما در سال 2019 فلج اطفال آغاز شد تندرست با 176 موارد به طور طبیعی اتفاق می افتد نوع است که اسپرد از کودک به کودک از طریق مدفوع ذرات و آب آلوده و اضافی 366 موارد از آنچه که به نام واکسن مشتق فلج اطفال. توسط May 13 در این سال وجود داشته است 59 موارد وحشی فلج اطفال و دیگر 104 مورد از واکسن مشتق فلج اطفال—که با گرمسیری بارانی فصل به طور سنتی خطرناکترین بخشی از سال را برای عفونت هنوز هم آمده است.

تعداد کسانی که بد هستند اما آنها می تواند به مراتب بدتر است. پس از مبارزات انتخاباتی آغاز شد و سالانه تعداد موارد فلج اطفال نگه داشته شده است را در صدها نفر لطف بی امان دور از واکسیناسیون. چرا در آن طول می کشد بسیاری از دور نیاز به کمی توضیح.

وجود دارد در واقع دو واکسن فلج اطفال یا حداقل دو نوع است: یک تزریق می شود که با استفاده از یک مرده ویروس برای بیرون کشیدن یک پاسخ ایمنی بدن و دهان و دندان واکسن است که با استفاده از ویروس زنده ضعیف. برای ایجاد ایمنی هر دو نیاز به چندین دوز در ماه اول زندگی کودک به همراه بوستر بعد. (به دلیل وجود آثار به وحشی آستین پیش رقابت بین دو دانشمند: جوناس سالک خالق اولین تزریقی واکسن و آلبرت سابین که ابداع دهان و نسخه چند سال بعد.)

تزریقی نسخه گران تر است را تولید و به اداره دلیل این که شما نیاز به مراقبت های بهداشتی آموزش دیده کارگران به عکس همراه با تاسیس سیستم برای خلاصی از تمام کسانی که سوزن پس از آن. اکثر کشورهای صنعتی که یکی استفاده کنید. اما فلج اطفال مبارزات انتخاباتی متکی به واکسن خوراکی که ارزان تر است و همچنین بدون عارضه را; آن را فقط نیاز به چکیدن واکسن به کودک ،

با استفاده از ضعیف اما زندگی ویروس همراه با سود و همچنین برخی از خطرات. بهره مند است که به دلیل آن است که هنوز هم زندگی, ویروس خود را بازتولید در روده ها پس از آن است که بلعیده چفتی کردن بر روی گیرنده در مخاط روده. این بدان معناست که ایمنی تحریک ویروس می تواند خروج از بدن در مدفوع و در مکان های با بهداشت ضعیف—مهاجرت به کودکان دیگر و سپس تکثیر در سیستم های خود را ایجاد حفاظت در آنها را به عنوان به خوبی.

یکی از خطرات است که اگر این ویروس نمی چفت در در روده در مقادیر کافی برای ایجاد ایمنی کامل برگ این کودکان تا حدی آسیب پذیر است. و در موارد نادر واکسن ویروس جهش ژنتیکی به عنوان آن را بازتولید بازگشت به حدت به صورت وحشی و ایجاد فلج اطفال فلج است که غیر قابل تشخیص از اصلی عفونت است.

به طوری که کودکان در مناطقی که ویروس فلج اطفال هنوز در گردش و یا که در آن یک واکسن مشتق از ویروس بالا میآید به طور غیر منتظره ممکن است در معرض خطر در راه های مختلفی: آنها ممکن است هرگز واکسینه شده اند به دلیل فشار مذهبی و یا ناآرامی های مدنی باعث می شود آن را غیر ممکن است برای آوردن بچه ها و vaccinators با هم و یا واکسن حفاظت ممکن است ناقص.

برای رسیدن به کودکانی که هرگز واکسینه شده اند و همچنین برای حفظ ایمنی در کودکان و نوجوانان که نمی به طور کامل توسعه یافته آن کشورهایی که فلج اطفال هنوز extant—افغانستان و پاکستان و ده ها ملتهای آفریقا در مرحله مبارزات توده با کمک این ابتکار جهانی. (حامیان اصلی آن علاوه بر این که در و دوار هستند مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری یونیسف و بنیاد بیل و ملیندا گیتس.) در آن کمپین روز کودکان و پدر و مادر جمع آوری به طوری که بچه ها می توانند دریافت واکسن قطره; در یک روز این تجمعات می تواند به میلیون ها نفر از خانواده ها در کشور است. کسانی که به دنبال mop-تا روز که در آن هزاران نفر از vaccinators شانه را از طریق محله از خانه به خانه برای پیگیری کردن کودکانی که از دست رفته بودند.

کسانی که به جرم مبارزات که می تواند رخ می دهد چند بار در سال در کشورهای آسیب پذیر هستند آنهایی که معلق شده است. اجتماعات بزرگ در نظر گرفته بیش از حد خطرناک و ارسال vaccinators به محله خطرات آنها را حمل ناشناخته coronavirus عفونت با آنها و یا چیدن این ویروس از یکی از خانه و انتقال آن به دیگری است.

این نوع از محاسبات مطرح عذاب آور انتخاب برای فلج اطفال کمپین به گفته دکتر استیون Cochi یک مشاور ارشد در CDC جهانی ایمن سازی و تقسیم آن رابط به جهانی فلج اطفال مبارزه است. تعلیق جرم مبارزات طول می کشد دور توانایی برای قرار دادن یک حلقه حصار از واکسیناسیون در اطراف شیوع و محروم از بچه ها که در حال حاضر آغاز شده واکسن رژیم یک فرصت برای حفظ ایمنی خود را ، “چگونه می توانم به شما در پیدا کردن نقطه شیرین بین خطر بازگشایی جامعه و ماندن پس از تعطیل شما قادر به محافظت از کودکان؟” Cochi می پرسد.

بزرگترین خطر این است که مکث برگ های آسیب پذیر هر کودکانی که خانواده ها در کنترل از راه دور و یا جنگ زده مناطق که تکیه بر تجمع جمعی برای بچه های خود را’ اولین واکسن زیرا آنها نمی توانند با خیال راحت رسیدن به یک کلینیک یا پزشک. در حالی که واکسیناسیون تلاش در نگه داشتن کودکان را حفظ خواهد کرد در حال متولد شده و در حالی که نوزادان خود را حفظ برخی از ایمنی از مادران که آخرین نیست. “بین 6 و 12 ماه سن کودکان از دست دادن محافظ آنتی بادی آنها از مادران آنها” Cochi می گوید. “که فرسایش جمعیت ایمنی—در برابر فلج اطفال سرخک هر بیماری قابل پیشگیری با واکسن—کارائی بسیار به سرعت. دیگر این رود در بیشتر از یک گروه از افراد مستعد می شود ساخته شده است.”

ریاضی در پشت این تصمیمات روی حیله و تزویر است. در ماه آوریل یک مدل سازی پروژه در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری تلاش برای محاسبه خطرات مصرف کودکان واکسینه شود و به طور بالقوه در معرض آنها را به خانواده و مراقبت های بهداشتی کارگران به Covid-19 در مقابل ترک آنها را واکسینه نشده و در نتیجه خطر آنها را از ابتلا به این بیماری های قابل پیشگیری. در یک مقاله که هنوز هم حاضر به عنوان یک preprint (هنوز کارشناسی) محققان در مرکز مدلسازی ریاضی از بیماری های عفونی تخمین زده است که برخی از مرگ و میر ناشی از Covid-19 مواجهه اتفاق می افتد—اما در هر نقطه از 37 به 549 دیگر مرگ و میر خواهد بود اجتناب شودچرا که کودکان توسعه را دیفتری کزاز سیاه سرفه و هپاتیت و مننژیت و یا تب زرد.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در میان Covid-19 اجتماعی فاصله این کمپین فلج اطفال و مراقبت های بهداشتی ملی سیستم های آن با شرکای در حال مبارزه برای نگه داشتن واکسیناسیون معمول در درمانگاه. در نیجریه این کشور شده است که سخت ترین ضربه واکسن مشتق فلج اطفال وجود دارد یک مهاجم تلاش برای متقاعد کردن درمانگاه کارگران است که آن را بی خطر است به ماندن در کار است.

“ما پیام این بوده است که ما نیاز به حفظ خدمات ضروری مانند ایمن سازی می گوید:” دکتر فیونا Braka کسانی است که ایمن سازی رهبر تیم در نیجریه. “ما در حال حصول اطمینان از سلامت کارگران در مراقبت های اولیه امکانات خوبی حساس در مورد چگونه برای محافظت از خود در ساخت مطمئن شوید که آنها لازم عفونت پیشگیری و کنترل اطلاعات و PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] و باز برای کسب و کار در شرایط ایمن سازی خدمات. اگر یک کودک است که با توجه به دریافت واکسن فلج اطفال و واکسن های دیگر آنها باید قادر به دسترسی به امکانات و دریافت واکسن در یک محیط امن.”

Braka نظارت نیروی کار حدود 2500 نفر تقریبا یک سوم از آنها در منطقه سرمایه و دو سوم در 36 اطراف متحده شده اند که قرض داده به Covid-19 پاسخ. این اتفاق می افتد که مهارت های مورد نیاز برای پیگیری فلج اطفال—شناسایی افرادی که بیمار هستند تایید بیماری خود را چیزی است که پزشکان فکر می کنم آن است که ورود اطلاعات خود را در یک سیستم به اشتراک گذاشته شده و ردیابی کردن نزدیک خود را با مخاطبین—دقیقا همان چیزی است که این بیماری همه گیر در حال حاضر نیاز دارد. آنها همان مهارت است که قرارداد جدید ردیاب در حال تدریس در ایالات متحده, اما در فلج اطفال برنامه آنها کسب و کار به عنوان معمول است.

چرا که در برخی از نقاط جهان واکسیناسیون فلج اطفال شده است مذهبی حساس و یا تبدیل شدن به بخشی از اختلافات بین احزاب سیاسی و یا قبایل کمپین تا به حال ساخته شده است تا یک میزبان از “اجتماعی mobilizers,” اعضای جامعه که مربی شد در نحوه آموزش همسایگان خود و متقاعد کردن آنها را به اعتماد به واکسن. که سپاه از هزاران نفر بویژه زنان در حال حاضر به قرض داده وظیفه آموزش به مردم در مورد Covid-19. در حالی که رعایت آنها از کشور های اجتماعی فاصله سفارشات آنها درخواست خود را در دقیقه دانش محلی به گسترش اطلاعات در مورد این بیماری و پیگیری موارد و اطلاعات تماس.

این یک وظیفه مبارزات انتخاباتی است و در انتظار قرار داده است نظارت—نه برادر بزرگ نوع, اما بهداشت عمومی وظیفه شناسایی و شمارش موارد است. همراه با خود را به طور موقت coronavirus وظایف کمپین پرسنل در حال شکار کردن موارد فلج کودکان در مناطق خود, صحبت کردن خود را به مراقبت های بهداشتی کارگران گرفتن کودکان نمونه مدفوع و تحليل دادهها توسط آزمایشگاه محلی و مطمئن شوید که اطلاعات خود را به مبارزات انتخاباتی. (آنها یا کار از راه دور توسط کامپیوتر و گوشی یا اجتماعی با استفاده از فاصله اقدامات هنگام رفتن به خانه و یا درمانگاه.) تلاش خواهد ساخت یک نقشه که در آن فلج اطفال ممکن است در محدوده زمانی معین برای زمانی که مبارزات انتخاباتی می تواند اجازه off the leash دوباره.

مشخص نیست که خواهد شد. در این که Zaffran تخمین می زند که برخی از واکسیناسیون ممکن است رزومه کاری در ماه ژوئن احتمالا در پاسخ به شیوع بیماری های جدید; بزرگ پیشگیرانه مبارزات نمی خواهد راه اندازی مجدد قبل از ماه جولای ، اما اگر ایمن سازی کمپین متوقف در همه جا در یک بار آن را احتمالا نمی خواهد از سر که در راه است. “این رفتن به یک جهانی از تصمیم” Cochi می گوید. “هر کشور است که باید به ارزیابی خود را از وضعیت خاص و سیاست از راه اندازی مجدد به عنوان به خوبی.”

دیگر مکث می رود در بیشتر گرفتن مبارزات انتخاباتی را مجبور به انجام در یک محیط که در آن ملی سلامت بودجه خواهد شد در حال حاضر خشک شده توسط Covid-19 پاسخ و کمک کنندگان بین المللی’ صندوق ممکن است صرف را به عنوان به خوبی. آن سخت است تصور کنید که همه گیر می تواند انجام دهد و در عین حال آسیب بیشتر است. اما این تضعیف از 32 سال تلاش برای تعقیب فلج اطفال از جهان و پایان دادن به فلج کودکان می تواند در میان آن بدترین اثر است.

به روز رسانی 5-21-2020 1:35 PM: این داستان به روز شد به درست اشاره یونیسف.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net