در برزیل یک گیاه وجود دارد به طوری عجیب و غریب است که محققان پیش بینی — و 27 سال بعد ثابت-که opossums کلید به آن گرده افشانی. یافته های منتشر شده در محیط زیست و جامعه امریکا مجله بوم شناسی.

گیاه Scybalium fungiformeکمی شناخته شده قارچ-مانند گونه از خانواده Balanophoraceae دارای خوشه های کوچک رنگ پریده گل است که در محاصره قرار دارد و با یک سطح سخت میشوند-مانند در یک کنگر فرنگی. به دلیل مقیاس خود-مانند شکل با بالپوش باید باز شود و یا پوست کنده به افشای گل و شهد به گرده افشان مانند زنبور عسل است.

در حالی که اکثر گونه های در Balanophoraceae گیاه خانواده در درجه اول گرده افشانی توسط زنبورها و زنبورهای محققان در São Paulo State University در بتوکتو برزیل فرضهای چیزی متفاوت است. آنها فکر می کردند که opossums با آنها روبرو thumbs, خواهد بود یک کلید گرده افشان برای S. fungiforme با توجه به چالش میشوند پوشش گل است.

در اوایل 1990s Patrícia Morellato یک استاد دانشگاه برای اولین بار ساخته شده پیش بینی. او و همکارانش مورد مطالعه قرار گیاهی و آنها اسیر یک opossum با شهد در آن بینی. وجود مشاهدات رفت منتشر نشده چرا که آنها را ثبت نکرده و یا به دست آوردن شواهد مستقیم از opossums گرده افشانی گل ها.

Felipe آموریم دستیار استاد در دانشگاه و سرب نویسنده در این مطالعه روبرو می شوند این کارخانه تا سال 2017 اما فرض بر اين است که غیر پستانداران پرنده است که مورد نیاز برای گرده افشانی بر اساس مورفولوژی گل. در آوریل 2019 دانش آموزان خود را به طور مستقل فرضیه که شاید جوندگان می تواند عمل به عنوان اصلی گرده از این گونه است. “در آن زمان هیچ کدام از ما می دانستم که هر چیزی در مورد آن منتشر نشده مشاهدات ساخته شده توسط Patrícia در ’90s,'” او توضیح می دهد.

در مارس 2019 Amorim و یک تیم از محققان رفت و به Serra do Japi رزرو بیولوژیکی واقع در حدود 50 متر از منطقه مورد مطالعه توسط Morellato و راه اندازی night-vision دوربین برای ضبط فعالیت شبانه گل بازدید کنندگان است. دوربین اسیر opossums حذف بالپوش از قارچ ها مانند گیاه و هل دادن چهره خود را به گل خوردن شهد. این اولین شواهد مستقیم از opossums گرده افشانی گیاهان است.

آموریم ارسال همکارش Morellato فیلم. “هنگامی که او به تماشای فیلم” او می گوید: “او به من ارسال پیام های صوتی به عنوان هیجان زده به ما هنگامی که ما برای اولین بار شاهد opossum بازدید از این گل به خاطر آن بود که اولین بار او را دیدم چیزی که او پیش بینی دو و نیم دهه پیش!”

محققان تا به حال ساخته شده opossum پیش بینی بر اساس “گرده افشانی سندرم” — این مفهوم است که گل ویژگی مانند رنگ و مورفولوژی عطر و اندازه منعکس کننده اقتباس از یک گونه گیاه برای گرده افشانی توسط یک گروه خاصی از حیوانات. Opossums داشتن “دست” با روبرو thumbs قادر به پوست کندن مقیاس مانند برگها پوشش گل از S. fungiforme. این گیاه کند که دیگر گل بازدید کننده ای که عمل به عنوان ثانویه گرده یک بار بالپوش برداشته — زنبورها و زنبورهای تسلط بر جمعیت اما تعجب آور اضافی بازدید کننده بود چند hummingbirds.

“بر اساس مورفولوژی گل,” Amorim می گوید: “Morellato, دانش آموزان من, و من با خیال راحت می تواند پیش بینی است که این گیاه باید در گرده افشانی توسط پستانداران غیر پرواز, اما وقوع hummingbirds از آمدن به زمین به بازدید از این گل بود که چیزی کاملا غیر منتظره به من.” Morellato تا به حال دیده نشده و هر hummingbirds بازدید از این گونه ها در مطالعه سایت در ’90s اما محققان اخیرا به دست آمده شواهد غیر مستقیم که hummingbirds بازدید از کارخانه در هر دو مطالعه مکان.

نویسندگان امید به ادامه تحصیل در رشته گرده S. fungiforme برای ارزیابی کارایی هر گروه از گل بازدید کننده (پستانداران hummingbirds و زنبورها و زنبورهای) به منظور تعیین سهم خود را به تولید میوه این گیاه است. آنها همچنین می خواهند به تجزیه و تحلیل ترکیبات شیمیایی از شهد و عطر گل ها که می تواند بسیار آشکار در مورد اقتباس از یک گیاه برای یک گروه از گرده افشان.

به طور کلی داستان جالب یکی به اوج نزدیک به سه دهه از پیش بینی و نظارت بر پوسته سخت در اطراف یک دسته از گل های کوچک. آموریم اندیشد که “در آن زمان که پرواز پستانداران برای اولین بار پیش بینی شده به عنوان گرده افشان از این قارچ مانند گیاه من حدود 11 سال است و بسیاری از نویسندگان این مطالعه حتی تا به حال متولد شده است!”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط محیط زیست و جامعه امریکا. Original نوشته شده توسط Zoe Gentes. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im