مثبت اولین منتشر شده کارآزمایی بالینی COVID-19 درمان

یک دانشگاه لنکستر آمار که مشغول به کار در اولین منتشر زیادی تصادفی کارآزمایی بالینی برای درمان بالقوه برای COVID-19 ویروس گفت: جامعه علمی بود که با یکدیگر برای مبارزه با کروناویروس.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان خاصی برای COVID-19. با این حال ممکن است که برخی از داروهای موجود معمولا مورد استفاده برای شرایط دیگر ممکن است برخی از مزایای.

پروفسور توماس Jaki از پزشکی و دارویی آمار واحد پژوهشي در گروه ریاضی و آمار در دانشگاه لنکستر گفت: اولیه و آزمایشی مورد بررسی قرار گرفته که آیا ضد ویروسی و داروهای مورد استفاده در درمان HIV خواهد تسکین علائم COVID-19-و زمانی آغاز شد که وجود دارد کمتر از 500 مورد تأیید در سراسر جهان است.

دادگاه دیدم 199 COVID-19 بيمار در Jin یین-قهوهای مایل به زرد در بیمارستان درمان می شود یا با استفاده از استاندارد مراقبت یا اینکه لوپیناویر-ریتوناویر. نتایج منتشر شد به تازگی و نشان داد به اندازه کافی قول می دهم که بیشتر بزرگتر محاکمه لوپیناویر-ریتوناویر درمان در حال حاضر ایجاد شده است.

به طور خاص, این آزمایش نشان داد که بیمارانی که به طور تصادفی انتخاب شده برای دریافت لوپیناویر-ریتوناویر به نظر می رسد برای بهبود سریع تر. در میان آن دسته از بیماران که در واقع دریافت لوپیناویر-ریتوناویر زمان به بهبود بالینی شد به طور قابل توجهی کمتر از در بیماران دریافت کننده استاندارد مراقبت به تنهایی. در همان زمان قابل قبول ایمنی سطح مشاهده شد.

استاد Jaki گفت: “این نتایج بسیار دلگرم کننده است که منجر به مطالعات محل مصرف و من انتظار می رود برای دیدن این درمان برای معرفی به مراقبت های معمول در برخی موارد در هفته های آینده.”

یافته های حاصل از این مطالعه نیز در نظر گرفته شود به عنوان بخشی از آینده تصادفی بررسی COVid-19 درمانی (RECOVERY) محاکمه. این ارائه یک پلت فرم محاکمه به بررسی برخی از حدود 30 درمان که در حال حاضر اعتقاد بر این پتانسیل برای درمان COVID-19. رئیس محقق است که دادگاه پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی و بهداشت جهانی در Nuffield علوم پزشکی در دانشگاه آکسفورد — که او نیز بخشی از مطالعه اولیه در ووهان.

استاد Jaki گفت: واقعیت این مطالعات در حال وقوع در طول یک اورژانس پزشکی دیده بود یک عزم همه چیز را به حرکت به جلو در سرعت.

وی افزود: “شگفت آور چیز در مورد بازیابی دادگاه سرعت که با آن رو کردن زمین از توافق اولیه دریافت کرده و از وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی از آن فقط نه روز قبل از اولین بیمار استخدام شد. که روند که معمولا بین شش تا نه ماه.

“ما سود با یادگیری از محاکمه در چین — نگه داشتن آن ساده است. بازیابی با استفاده از یک پروتکل و تلاش برای به حداقل رساندن فشار بر کارکنان در بیمارستان ها که در حال غرق بنابراین ما تلاش کرده اند به اطمینان حاصل شود جمع آوری داده ها ساده است. مهم مطالعه و یکی که باید به سرعت انجام شود.

“این یکی از بزرگترین آزمایشات به درمان COVID-19. وجود دارد یک دوم بزرگ دادگاه که در حال حاضر استخدام در بریتانیا-REMAP-کلاه-است که به دنبال اثرات درمان بر شدت بیمار, بیماران, اما هر دو تیم با هم کار کرده اند به اطمینان حاصل شود آنها را قادر به یادگیری به عنوان آنجا که می توانید آنها را از هر دو آزمایش.

“این غیر معمول است اما یک مقدار زیادی از ماهیت رقابتی از این چیزها وجود ندارد در حال حاضر. همه ما را به همان هدف است.”

بهبود محاکمه شده و طبقه بندی شده به عنوان یک فوری تحقیقات بهداشت عمومی مطالعه. این یکی از دور پروژه برای دریافت £10.5 متر به عنوان بخشی از £20m سریع پاسخ تحقیق بودجه توسط بریتانیا پژوهش و نوآوری و توسط وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی از طریق موسسه ملی تحقیقات بهداشت (NIHR).

افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin و NHS England, مدیر پزشکی, Professor Stephen Powis نوشته اند به NHS تراست در انگلستان درخواست از آنها به طور کامل حمایت از محاکمه جدید.

استاد Jaki نیز یکی از نویسندگان از نظر قطعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در هفته گذشته در یک رویکرد بالینی در اطراف شیوع زیادی.

در حالی که قطعه ای بود که عمدتا نوشته شده ماه قبل از coronavirus شیوع آن را بیشتر تشویق می کند همکاری بین دانشمندان و بسیاری از مشاوره است که در حال حاضر منعکس شده از سوی سازمان بهداشت جهانی در حال توسعه استراتژی.

استاد Jaki افزود: “این اوج یک گفتگو که چند سال پیش شروع شد که در آن که به رسمیت شناخته شده لزوم قبل از برنامه ریزی در صورت شیوع بیماری.

“در حالی که ممکن است گاهی اوقات احساس می کنم که ما در حال آمادگی برای حوادث مانند COVID-19 شیوع دارد و در واقع هماهنگ تلاش جهانی در میان دانشمندان و لنکستر نقش خود را در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>