ممکن است coronavirus مواد مخدر شناسایی

یک مطالعه همکاری رهبری موناش بیومدیکال کشف موسسه (BDI) با پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی (Doherty موسسه) سرمایه گذاری مشترک از دانشگاه ملبورن و بیمارستان رویال ملبورن نشان داده است که یک ضد انگلی مواد مخدر در حال حاضر در دسترس در سراسر جهان کشته شدن این ویروس در عرض 48 ساعت.

این موناش بیومدیکال کشف موسسه Dr کایلی Wagstaff که رهبری این مطالعه گفت: این دانشمندان نشان داد که داروی ایورمکتین متوقف به SARS-CoV-2 ویروس در حال رشد در کشت سلولی در عرض 48 ساعت.

“ما دریافتیم که حتی یک تک دوز اساسا می تواند حذف همه viral RNA توسط 48 ساعت و حتی در 24 ساعت وجود دارد واقعا کاهش قابل توجهی در آن” دکتر Wagstaff گفت.

ایورمکتین توسط FDA تایید شده ضد انگلی مواد مخدر است که همچنین نشان داده شده است موثر باشد در شرايط in vitro در برابر طیف گسترده ای از ویروس ها از جمله HIV دانگ آنفلوانزا و Zika ویروس.

Dr Wagstaff هشدار داد که آزمایش های انجام شده در این مطالعه در شرایط آزمایشگاهی و آزمایشات مورد نیاز انجام شود در مردم است.

“ایورمکتین بسیار به طور گسترده ای استفاده می شود و دیده می شود به عنوان یک داروی بی خطر. ما نیاز به کشف کردن که آیا در حال حاضر دوز شما می توانید با استفاده از آن در انسان موثر خواهد بود — که در گام بعدی” دکتر Wagstaff گفت.

“در زمانی که ما در حال داشتن یک جهانی همه گیر و وجود ندارد مورد تایید درمان, اگر ما تا به حال یک ترکیب است که در حال حاضر در دسترس در سراسر جهان پس از آن که ممکن است کمک به مردم هر چه زودتر. در واقع آن را برای رفتن به یک در حالی که قبل از واکسن است که به طور گسترده در دسترس است.

اگر چه مکانیسم است که توسط آن ایورمکتین با این نسخهها کار بر روی ویروس شناخته شده نیست, آن است که به احتمال زیاد و بر اساس آن عمل در ویروس های دیگر که آن را با این نسخهها کار برای جلوگیری از ویروس ” تقلیل پایین سلول های میزبان توانایی آن را روشن Dr Wagstaff گفت.

بیمارستان رویال ملبورن را دکتر لئون Caly ارشد پزشکی دانشمند در ویکتوریا بیماری های عفونی آزمایشگاه مرجع (VIDRL) در Doherty موسسه که در آن آزمایش با زنده coronavirus بودند انجام شده است این مطالعه برای اولین بار نویسنده.

“به عنوان virologist که بخشی از این تیم که برای اولین بار برای منزوی کردن و به اشتراک گذاری سارس-COV2 در خارج از چین در ماه ژانویه 2020, من هیجان زده در مورد چشم انداز ایورمکتین استفاده می شود به عنوان یک پتانسیل مواد مخدر در برابر COVID-19” دکتر Caly گفت.

Dr Wagstaff ساخته شده قبلی دستیابی به موفقیت در پیدا کردن در ایورمکتین در سال 2012 هنگامی که او را شناسایی مواد مخدر و فعالیت های ضد ویروس با موناش بیومدیکال کشف موسسه پروفسور دیوید Jans همچنین نویسنده در این مقاله است. استاد Jans و تیم خود را مورد تحقیق ایورمکتین برای بیش از 10 سال با ویروس های مختلف.

Dr Wagstaff و استاد Jans شروع به تحقیق در مورد این که آیا آن کار می کرد در SARS-CoV-2 ویروس در اسرع وقت همه گیر شناخته شده بود را آغاز کرده اند.

استفاده از ایورمکتین به مبارزه با COVID-19 امر بستگی دارد نتایج بیشتر از قبل تست بالینی و در نهایت بالینی با کمک مالی فوری نیاز به نگه داشتن پیشرفت کار Dr Wagstaff گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه موناش. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im