پتانسیل استفاده از داروهای روانگردان در روانپزشکی

قبل از آنها ممنوع شد حدود نیم قرن پیش داروهای روانگردان مانند LSD و psilocybin نشان داد وعده برای درمان شرایط از جمله اعتیاد به الکل و برخی از اختلالات روانی. در تفسیر انتشارات مارس 2 در مجله Cellبخشی از یک موضوع خاص در پزشکی, محققان می گویند از آن زمان برای تنظیم و دانشمندان و عموم مردم به “دوباره مواد مخدر است که یک بار استفاده می شد اما افتاد از استفاده به دلیل سیاسی ماشینی به خصوص جنگ با مواد مخدر.”

تصویربرداری از مغز بیش از 20 سال گذشته آموخته است و دانشمندان زیادی در مورد چگونگی این داروها عمل در مناطق مختلف از مغز می گوید اولین نویسنده دیوید Nutt, استاد و neuropharmacologist در امپریال کالج لندن است. “وجود دارد مکانیکی شواهد در انسان چگونه این مواد مخدر بر مغز,” او می گوید. “توسط back-ترجمه از انسان به جوندگان مدل های ما می توانید ببینید که چگونه این داروها تولید قدرتمند neuroplastic تغییراتی که توضیح طولانی مدت تغییرات ما را در انسان است.”

Nutt برجسته طرفدار از انجام آزمایش های کنترل شده به بررسی مزایای بالقوه psychedelics. او همچنین رئیس هیئت مشاوران علمی برای قطب نما مسیر انتفاعی است که شرکت های پیشرو در تحقیقات بالینی برای تست ایمنی و اثر بخشی از psilocybin-کمک درمانی برای افسردگی مقاوم در برابر درمان. درمان صادر شده است دستیابی به موفقیت تعیین درمانی از سازمان غذا و دارو. این گروه همچنین قصد دارد برای راه اندازی یک مطالعه مشابه برای اختلال وسواسی-اجباری.

در سلول تفسیر Nutt و همکارانش نوشتن در مورد “روانگردان انقلاب در روانپزشکی.” آنها کشف سوالات خاص در تحقیقات از جمله آنچه که شناخته شده است در مورد گیرنده در مغز تحت تاثیر این داروها و چگونه تحریک آنها را ممکن است تغییر دهد و سلامت روانی. آنها همچنین آدرس آنچه را که تا کنون یاد گرفته در مورد به اصطلاح microdosing ارزش روانگردان “سفر” و آنچه محققان می دانید چرا در مورد اثرات این سفر بسیار طولانی مدت است.

تصویربرداری از مغز نشان داده است که فعالیت داروهای روانگردان است که با واسطه از طریق یک گیرنده در سلول های مغز به نام 5-HT2A. وجود تراکم بالایی از این گیرنده در “تفکر بخش هایی از مغز” Nutt توضیح می دهد.

کلید بخشی از مغز است که به نظر می رسد مختل با استفاده از psychedelics است که در حالت پیش فرض شبکه. این منطقه فعال است در طول فرآیندهای فکری مانند خیال بافی یادآوری خاطرات و فکر کردن در مورد آینده — که ذهن سرگردان است اساسا. همچنین منطقه ای که بیش از حد فعال در افراد مبتلا به اختلالات مانند افسردگی و اضطراب. Psychedelics نظر می رسد که اثرات طولانی مدت در مغز با فعال کردن 5-HT2A گیرنده در این بخش از مغز است. تحقیقات بیشتری مورد نیاز است به درک که چرا این اثر گذشته پس از دو دیدگاه روانشناختی و در شرایط تغییر عملکرد مغز و آناتومی.

نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید این چالش ها در به دست آوردن مواد و بودجه برای این نوع پژوهش است. “قبل از LSD ممنوع شد ایالات متحده NIH بودجه بیش از 130 مطالعات کاوش در آن کاربرد بالینی” آنها بنویسید. “پس از ممنوعیت این بودجه هیچ کدام.”

Nutt برجسته اوایل بالقوه از داروهای روانگردان برای درمان اعتیاد به الکل, که سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند به علت از حدود یک در 20 مرگ و میر در سراسر جهان در هر سال است. “اگر ما به تغییر قوانین و مقررات ما را یک انفجار در این نوع از تحقیقات” Nutt می گوید. “یک فرصت از دست رفته است و ما می خواهیم برای احیای آن است. آن را ظالمانه توهین به بشریت است که این مواد مخدر رها شده بودند برای تحقیق فقط برای متوقف کردن مردم از داشتن سرگرم کننده با آنها. هر چه زودتر ما این داروها را مناسب ارزيابی بالينی هر چه زودتر ما را به می دانم که چگونه به بهترین استفاده از آنها قادر خواهید بود به صرفه جویی در زندگی می کند.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط تلفن را فشار دهید. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im