یک مطالعه led با محیط زیست محققان در دانشگاه تگزاس در آرلینگتون نشان می دهد قطع ارتباط بین ادراک از آب های زیرزمینی آلودگی و میزان آن است که آلودگی مربوط به نفت و گاز استخراج است.

اعضای مشترک آزمایشگاه برای تحلیل محیطی و بازسازی (روشن) در UTA یافت که نمونه از تنها پنج نفر از 36 حلقه چاه آب خصوصی نشان داد که هر گونه بالقوه نشانه ای از آلودگی غیر متعارف از نفت و گاز و توسعه یک فرایند چند وجهی است که شامل شکستگی هیدرولیکی. نمونههای جمع آوری شده از بارنت ایگل فورد Haynesville و مارسلوس شیل مناطق در پاسخ به حدیثی ادعای نفت و گاز مربوط به آلودگی.

مطالعه “مشخص حدیثی ادعای آلودگی آب های زیرزمینی در شیل انرژی حوضه” به نظر می رسد در مجله علم کل محیط زیست.

کوین Schug, Shimadzu استاد برجسته حوزه شیمی و موسس و مدیر روشن چراغ مطالعه همراه با روشن بنیانگذاران Zacariah Hildenbrand. دیگر نویسندگان بودند داگ کارلتون روشن مدیر پروژه; پیج ترکه یا چوب کوتاه یک فارغ التحصیل دستیار تحقیق در روشن آزمایشگاه; سابرینا حبیب, دستیار استاد در دانشگاه کارولینای جنوبی; و پائولا Stigler-گراندوس دستیار استاد در دانشگاه ایالتی تگزاس.

“ما دریافتیم که داده های کیفیت آب بسیار به ندرت در تراز وسط قرار دارد با برداشت که به خوبی صاحبان خود را در موقعیت های فردی” Schug گفت. “این قطع ارتباط بین ادراک و واقعیت این است که احتمالا منسوب به غالب منفی احساسات نسبت هيدروليكي و همچنین شمار عوامل محیطی است که نقطه منبع اسناد بسیار چالش برانگیز است.”

این تیم نشان می دهد که به عنوان هيدروليكي و غیر متعارف نفت و گاز توسعه همچنان به گسترش همکاری با شهروندان نگران هستند که آموزش دیده برای جمع آوری قابل اندازه گیری ممکن است مفید باشد.

“این اندازه گیری می تواند کمک راهنمای دانشمندان از طریق بزرگتر از مجموعه دادههای بزرگتر در مناطق مورد مطالعه از آنچه که ارائه شده است در این مطالعه” Schug گفت. “برعکس دانشمندان باید بی طرفانه دانش به جوامع برای کمک به تصمیم گیری است که بر اساس شواهد علمی ارائه مزایا و خطرات احتمالی از هيدروليكي در روشن و شفاف صورت گیرد.”

Hildenbrand گفت: اخیر روشن مطالعه فراهم می کند حیاتی یافته برای درک بهتر زیست محیطی پیامدهای شیل انرژی استخراج است.

“این یک منی قطعه ای از تحقیقاتی که در آن حدیثی ادعای آلودگی مورد بررسی قرار گرفت منحصرا” او گفت:. “با این یافته ها ما در حال حاضر یک روش سلسله مراتبی برای بررسی حضور humanmade آلودگی بیشتر متغیر از آبخوان شرایط است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه تگزاس در آرلینگتون. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی