درمان بالقوه برای نادر بیماری دژنراتیو

دانشگاه ییل فارماکولوژی پروفسور باربارا Ehrlich و تیم او کشف یک مکانیزم رانندگی نادر کشنده بیماری به نام سندرم ولفرام و همچنین یک درمان بالقوه. یافته های خود را به نظر می رسد در جولای 6 نسخه از مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

سندرم ولفرام — مترقی بیماری دژنراتیو است که تاثیر می گذارد حدود یک در 500 ، 000 نفر در سراسر جهان — است که توسط شروع دیابت در دوران کودکی و در سال های روانی علائم از دست دادن بینایی و ناشنوایی و بی اختیاری. بسیاری از بیماران مرگ در 30s خود را. وجود دارد هیچ درمان.

این مطالعه جدید تایید می کند که کلسیم در داخل سلول های بدن نقش کلیدی و پیشنهاد یک درمان بالقوه شامل دو داروهای موجود.

به طور خاص, Ehrlich تیم تایید کرد که زمانی که پروتئین Wolframin از دست داده است و در سلول های پانکراس — ارگان است که تولید انسولین که تنظیم قند خون — “سیگنالینگ کلسیم چپ چپ می رود,” Ehrlich گفت. این تیم دریافتند نتایج در کاهش سميت سلولی و کاهش ترشح انسولين که به نوبه خود باعث علائم ناتوان کننده این بیماری است.

این محققان با آزمایش تعدادی از ترکیبات اثر خود را در بازگرداندن سیگنالینگ کلسیم و بهبود همراه توابع و دو دارو که کار می کرد — ibudilast و calpain بازدارنده. Ibudilast تایید شده برای نزدیک به 20 سال برای درمان آسم در کره جنوبی و ژاپن است. آن است که در حال حاضر در حال آزمایش در تعدادی از مطالعات بالینی در ایالات متحده از جمله ممکن است برای درمان مولتیپل اسکلروزیس (MS) و اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) و در یک دادگاه در جریان است در دانشگاه ییل برای COVID-19.

برخی از 99% از بدن به کلسیم را می توان در استخوان ها و دندان ها است. دیگر 1% — در یافت راه حل در داخل سلول ها و مایعات بدن — پشتیبانی از انواع مهم بيولوژيک گفت: Ehrlich. آن است که این دومی فرم از کلسیم است که آزمایشگاه طلبه در ارتباط با سندرم ولفرام. این مایع مبتنی بر کلسیم لازم برای انقباض عضله و عصب عملکرد و ترشح انسولين, او گفت:.

“کلسیم است و یک مولکول سیگنالینگ,” Ehrlich گفت. “آن را به سیگنال مثلا زمانی که انسولین باید ترشح.”

سیگنالینگ کلسیم در تنظیم کلسیم-پروتئین ها اتصال از جمله عصبی کلسیم سنسور-1 (NCS-1) یک پروتئین Ehrlich آزمایشگاه مورد مطالعه قرار داده است برای 20 سال گذشته است. هنگامی که یک گروه تحقیقاتی از اروپا پیشنهاد کرد که NCS-1 درگیر شد در سندرم ولفرام آسیب شناسی Ehrlich شروع به تحقیق در مورد این بیماری است.

“اولین گام برای درک بهتر آنچه پروتئین Wolframin می کند گفت:” تام T. فیشر یک دانشجوی پزشکی از آلمان مشغول به کار در Ehrlich آزمایشگاه. “ما در مدل سلولی که فاقد Wolframin ما اندازه گیری کلسیم داخل سلولی و متوجه شد که سیگنالینگ کلسیم و همچنین کلسیم وابسته به همراه توابع به خصوص ترشح انسولین و سلول زنده شد مختل شود.”

آنها سپس آزمایش تعدادی از ترکیبات و مواد مخدر یافت می شود که ibudilast و calpain بازدارنده ترمیم کلسیم داخل سلولی و سلول توابع فیشر گفت.

با پشتیبانی از Blavantik صندوق نوآوری در دانشگاه ییل, Ehrlich تیم آغاز خواهد شد یک موش مطالعه در شش ماه آینده بیشتر برای تایید اثربخشی این داروها در تصحیح سیگنالینگ کلسیم و جلوگیری از پیشرفت سندرم ولفرام. اگر نتایج حاصل از مطالعه بر روی حیوانات نشان می دهد وعده محققان گفتند آنها می تواند به سرعت حرکت می کند به آزمایش های انسانی.

اگر چه سندرم ولفرام نادر بیماری ناشی از جهش های ژنتیکی در یک ژن منفرد آن به تعدادی از بیماری های دیگر است که می تواند قابل دوام اهداف این درمان از جمله دیابت و اختلال دوقطبی محققان گفتند.

“برخی از افراد مبتلا به اختلال دو قطبی همچنین دارای جهش در Wolframin,” Ehrlich گفت. “این ممکن است یکی از اولین ژنتیکی شناسایی اختلالات خلق و خوی — و ما قطعا کاوش در این بیشتر است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ییل. Original نوشته شده توسط بریتا Belli. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر