درمان بالقوه برای سندرم رت

تجربی داروی ضد سرطان می تواند عمر موش های مبتلا به سندرم رت یک ویرانگر اختلال ژنتیکی است که رنجور حدود یکی از هر 10000 تا 15000 دختران در عرض 6 تا 18 ماه پس از تولد ییل محققان گزارش 10 ژوئن در مجله علمی سلولی مولکولی.

علاوه بر این داروی JQ1 همچنین بازیابی عملکرد سلولی از سلول های عصبی در مدل های انسانی این بیماری است. سندرم رت باعث شدید کسری در زبان یادگیری و عملکرد مغز و در نهایت منجر به مرگ اغلب در طول سال.

دانشگاه ییل تیم — به رهبری ارشد نویسنده در-Hyun Park, دانشیار ژنتیک و محقق در دانشگاه ییل کودک مرکز مطالعات و مرکز سلول های بنیادی — می خواستم به دانستن چگونه یک جهش در ژن MECP-2 باعث شدید اختلال عصبی توابع در این قشر از بیماران مبتلا به سندرم Rett.

آنها به ایجاد یک مغز انسان organoid حاوی این جهش از سلول های بنیادی جنینی و متوجه شدید ناهنجاری در سلول های مغز. یک نوع از سلول های مغز به نام interneurons که تنظیم مغز را تحریک سلول های عصبی به خصوص نهفته جهش.

آزمایشگاه و سپس به نمایش در انواع ترکیبات و متوجه شد که یک داروی JQ1 اصلاح ناهنجاری های موجود در interneurons از سندرم رت ، این دارو مورد بررسی قرار گرفته و در چندین آزمایشات تجربی به عنوان یک پتانسیل درمان سرطان است. آنها پس از آزمایش این دارو در موش مدل سندرم رت و دریافتند که موش های تحت درمان در مورد زندگی دو بار به عنوان طولانی به عنوان کسانی که از دریافت دارو.

پارک گفت: این تحقیقات راه را برای تحقیقات بیشتر در جدید بالقوه برای درمان سندرم رت که در حال حاضر وجود دارد هیچ درمان موثر.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ییل. Original نوشته شده توسط بیل هاتاوی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im