پیش بینی واکنش های غیر قابل پیش بینی

محاسباتی تجزیه یک رشته است که شبیه سازی و تسریع کشف کاتالیزور برای تولید مواد شیمیایی تا حد زیادی محدود شده است برای شبیه سازی آرمانی کاتالیست سازه که لزوما نشان دهنده سازه تحت واقع بینانه واکنش شرایط.

تحقیقات جدید از دانشگاه پیتسبورگ سوانسون دانشکده فنی و مهندسی با همکاری آزمایشگاه تجزیه و فرایندهای کاتالیزوری (گروه انرژی) در Politecnico di Milano در میلان ایتالیا پیشرفت در این زمینه محاسباتی تجزیه با هموار کردن راه برای شبیه سازی واقع گرایانه کاتالیزور تحت شرایط واکنش. کار منتشر شده در ACS تجزیهشد نوشته شده توسط Raffaele Cheula دانشجوی دکتری در Maestri گروه; Matteo Maestri کامل استاد مهندسی شیمی در Politecnico di Milano; و Giannis “یانی” Mpourmpakis, جشن دویست ساله فارغ التحصیلان دانشکده های همکار و دانشیار دانشکده مهندسی شیمی در پیت.

“با ما کار می توانید ببینید به عنوان مثال چگونه نانوذرات فلزی که معمولا استفاده می شود به عنوان کاتالیزور می تواند تغییر مورفولوژی در واکنش محیط زیست و تاثیر کاتالیزوری رفتار است. به عنوان یک نتیجه, ما در حال حاضر می تواند شبیه سازی نانوذرات گروه است که می تواند به پیشرفت در هر زمینه نانو ذرات نرم افزار مانند زمينه نانوپزشکی, انرژی, محیط زیست و بیشتر می گوید:” Mpourmpakis. “اگر چه درخواست ما این است که با تمرکز بر تجزیه آن پتانسیل برای پیشبرد نانو شبیه سازی به عنوان یک کل است.”

به منظور مدل کاتالیزور در شرایط واکنش محققان تا به حال به حساب شخصیت پویا از کاتالیزور است که به احتمال زیاد به تغییر در طول واکنش. برای انجام این کار محققان شبیه سازی شده چگونه کاتالیزور تغییر ساختار چگونه احتمالی این تغییر است و چگونه است که احتمال تاثیر می گذارد واکنش های در حال وقوع در سطح کاتالیزور.

“تجزیه است که در پشت بسیاری از فرآیندهای مهم در زندگی روزمره ما: از تولید مواد شیمیایی و سوخت به جلو گیری از آلاینده ها می گوید:” Maestri. “کار ما راه را به سمت تجزیه و تحلیل اساسی از ساختار-فعالیت در رابطه با تجزیه. این برترین است در هر گونه تلاش در تلاش مهندسی شیمی تحول در سطح مولکولی با دستیابی به دقیق درک مکانیکی از کاتالیزور قابلیت. با تشکر از Raffaele اقامت در پیت ما قادر به ترکیب تخصص در microkinetic و چندمقياسی مدل سازی از گروه با تخصص در نانومواد شبیه سازی و محاسباتی تجزیه از یانی ،

این کار بودجه توسط بنیاد ملی علوم و شورای تحقیقات اروپا و با محاسباتی پشتیبانی از مرکز تحقیقات رایانه در پیت و CINECA در بولونیا, ایتالیا.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه پیتسبورگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>