“اخطار.’ 77 برندگان جایزه نوبل انفجار NIH تصمیم به انصراف از coronavirus اعطای تقاضای تحقیق و تفحص

هفتاد و هفت دانشمندان آمریکایی که برنده جایزه نوبل امروز خواسته فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی بهداشت (NIH) و الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی به “عمل به فوریت” به نقد و بررسی یک بحث NIH تصمیم به فسخ یک کمک مالی است که پشتیبانی از تحقیقات به بت coronaviruses در چین است. NIH را توضیح برای کشتن اعطا شد “مضحک” از برندگان نوشتن.

در 24 آوریل NIH اطلاع غیر انتفاعی EcoHealth داد رهبری حیات وحش متخصص بیماری های پیتر Daszak که آن را پایان دادن به اعطای اولین جایزه در سال 2014 و در سال 2019 تمدید کرد چرا که آن دیگر تراز وسط قرار دارد با آژانس اولویت است. این حرکت پس از آمد محافظه کار ایالات متحده سیاستمداران و رسانه های پیشنهاد—بدون شواهد که coronavirus باعث همه گیر فرار از آزمایشگاه در ووهان چین است که در استخدام یک چینی virologist که تا به حال دریافت کمک های مالی از اعطای. فسخ نیز یک هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد پروژه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما به پایان خواهد رسید که اعطای بسیار به سرعت.”

در ایران برندگان جایزه نوبل نوشتن که آنها “به شدت نگران” در مورد آن تصمیم گیری است. “ما باور داریم که این مجموعه اقدامات یک سنت خطرناک با دخالت در رفتار دانش و خدشه دار اعتماد عمومی در روند اعطای بودجه فدرال برای تحقیقات… حالا دقیقا زمانی که ما نیاز به حمایت از این نوع پژوهش اگر هدف ما برای کنترل این بیماری همه گیر و جلوگیری از آنهایی که پس از آن.”

آنها در نوشتن است که “با وجود بالا ارتباط از مطالعات به زمان گیر و با وجود بسیار بالا در اولویت نمره که درخواست خود را برای تجدید دریافت کرده بود در طول بررسی دقیق NIH مطلع دکتر Daszak و همکارانش که گرانت بود که فسخ به دلیل ‘NIH باور نمی کند که این پروژه در حال حاضر نتایج همسو با برنامه و اهداف و آژانس, اولویت های.’ چنین توضیحات مضحک تحت شرایطی.”

آذر و کالینز باید از نوشتن “عمل به فوریت به انجام و انتشار یک بررسی کامل از این اقدامات است که منجر به تصمیم به خاتمه بدهد و پس از این بررسی… گام های مناسب برای اصلاح این بی عدالتی است که ممکن است مرتکب شده است در لغو آن است.”

از امضاء کنندگان این نامه عبارتند از محققان که برنده یک جایزه نوبل به تازگی به عنوان 2019 و همانطور که از مدتها پیش به عنوان سال 1975 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>