تازه سوخته longleaf جنگل های کاج را بیش از دو برابر تعداد کل زنبور عسل و زنبور عسل گونه از شبیه جنگل است که نه سوخته در بیش از 50 سال با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

برای بسیاری از جنگل ها و آتش سوزی ضروری است که بارش باران ، اما در حالی که مطالعات متعددی مشخص شده اند مزایای انسانی-کنترل تجویز می سوزد در جنگل اکوسیستم کمی درک بود در مورد چگونگی تجویز سوختگی یا آتش سوزی به طور کلی ممکن است تاثیر گرده.

“وجود دارد جهانی نگرانی در مورد کاهش حشرات در عمومی و گرده افشان به ویژه پس از آن واقعا مهم برای مدیران زمین به درک چگونگی تجویز آتش را تحت تاثیر قرار حشرات جوامع می گوید:” السا Youngsteadt همکاری نویسنده از کاغذ در کار و دستیار استاد در NC امور خارجه وزارت کاربردی محیط زیست.

“با توجه به اهمیت آتش در حفظ longleaf کاج اکوسیستم به طور کلی, شما انتظار می رود آن را به خوبی برای منطقه بومی زنبور عسل است. اما آن را نیز آسان به تصور کوچک زنبور عسل و لانه خود به خصوص لانه در شاخه ها و ساقه ها فقط گرفتن سوزانده. ما مطمئن بودیم که در آن ما را در پیدا کردن قوی ترین گرده افشان جامعه است.”

NC State محققان مشغول به کار با Walthour-خزه بنیاد longleaf کاج ساوانا رزرو بود که به منظور حفاظت از این در معرض خطر کاج. رزرو به طور منظم سوختگی 90 درصد از آن توطئه در 3 سال, چرخه, در حالی که 10 درصد باقی مانده از توطئه شده اند سوخته برای حداقل 50 سال است. این ارائه یک فرصت ایده آل برای مقایسه زنبور عسل فراوانی و تنوع بین سوییچ های غیر مدیریتی و مدیریت اکوسیستم.

“جنوب شرقی ایالات متحده است برخی از بالاترین رعد و برق اعتصاب نرخ در جهان است که استفاده می شود برای کمک به کم شدت آتش سوزی عبور از longleaf کاج دشت هر 2 یا 3 سال” Youngsteadt می گوید. “اما کشاورزی, توسعه و ورود به تکه تکه این چشم انداز و مسدود جنبش از آتش است.”

برای این مطالعه محققان قرار داده زنبور عسل “تله” در 16 سایت: چهار که سوخته بود, سال, نمونه, چهار که سوخته بود یک سال قبل از نمونه برداری چهار که سوخته بود دو سال قبل از نمونه برداری و چهار نسوخته کنترل سایت.

محققان دریافتند که سوخته سایت های پشتیبانی 2.3 برابر بیشتر از مجموع گرده از توطئه های که تا به حال سوخته در 50 سال است. سوخته سایت نیز تا به حال 2.1 بار به عنوان بسیاری از مختلف گونه های زنبور عسل به عنوان نسوخته سایت. در آن سوخته مناطق زنبور عسل فراوانی و تنوع تمایل به بزرگترین در سایت های که اخیرا سوخته و این فراوانی و تنوع کاهش با گذشت زمان از آخرین آتش.

اما چرا ؟

آتش سوزی حفظ دهانه در تاج پوشش جنگل, کاهش پوشش زمین و انتشار مواد مغذی به خاک در همان زمان ایجاد محیط مناسب برای بزرگ شکوفه افزایش گل منابع گرده تکیه می کنند. این مطالعه همچنین نشان داد که شدت کم تجویز می سوزد و نه کاهش مقدار مواد تودرتو برای بالای سطح زمین تودرتو گرده و فراوانی بالای سطح زمین تودرتو گرده بود و نه تحت تاثیر آتش سوزی. در ضمن در زیر زمین تودرتو گونه به نظر می رسد برای بهره مندی از افزایش دسترسی به خاک لخت.

“این خبر خوبی است که تجویز آتش که در حال حاضر مورد استفاده در longleaf کاج دشت شده است برای کمک به حمایت از گرده افشان جامعه” Youngsteadt می گوید. “اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری است. برای مثال آتش سوزی در این مطالعه در زمستان اما بسیاری از مدیران زمین استفاده تابستانی می سوزد. دانستن اثر آتش سوزی در فصول مختلف سال خواهد شد یک گام مهم بعدی عنوان خواهد شناخت مطلوب منطقه از زمین برای سوزاندن در هر زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im