رئیس جمهور تهمت فقط به حالت تعلیق در صنعت فن آوری مورد علاقه ویزا

دولت گفت: حرکت ما را کارگران دسترسی به اضافی 525,000 شغل. اما بخش با تعداد زیادی از ویزای H-1B تمایل دارند که نرخ بیکاری پایین.

رئیس جمهور تهمت دوشنبه امضا فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق بسیاری از ویزای غیر مهاجر از جمله موقت ویزای H-1B محبوب در میان شرکت های فن آوری. مدیران صنعت می گویند که این حرکت را فشار بسیار ماهر کارگران با تکنولوژی و آینده نگر نوآوران به کشورهای دیگر است.

منظور اجرایی نیز تعلیق برای بقیه سال ترین J-1 ویزای طراحی شده برای تحقیقات دانشمندان و استادان شرکت کننده در برنامه های تبادل فرهنگی; H-2B ویزا برای فصلی nonagricultural کارگران و L-1 ویزا که شرکت های استفاده برای انتقال کارکنان موجود به دفاتر در ایالات متحده است. به منظور تحت تاثیر قرار نمی خواهد از کارگران که در حال حاضر در کشور است.

دولت می گوید که در حالی که ما همچنان به رنج می برند از اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 گیر ویزا برنامه “ژست های غیر معمول تهدید به استخدام کارگران آمریکایی.” دولت گفت: حرکت ما را کارگران دسترسی به اضافی 525,000 مشاغل از جمله 170,000 خالی توسط یک مارس ممنوعیت سبز-دارندگان کارت آمدن به ایالات متحده.

اما محققان می گویند شواهد کمی وجود دارد که محرومیت جدید ویزا کمک خواهد کرد که اقتصاد ایالات متحده بهبود یافتن از این بیماری همه گیر. بخش با تعداد زیادی از ویزای H-1B به احتمال زیاد به پایین ما نرخ بیکاری با توجه به گزارش های اخیر از مهاجرت و تجارت متمرکز بر گروه پژوهشی بنیاد ملی برای سیاست های آمریکا است که مورد بررسی قرار ویزای ایالات متحده آمار و ارقام از سال 2008 تا 2018.

شرکت های فن آوری را برای سال تکیه ویزای H-1B برنامه به مهندسین نرم افزار و دیگران را به این کشور از کشورها از جمله هند و چین و کانادا و کره جنوبی. شرکت فنی در میان بزرگترین و موفق ترین—کاربران از این برنامه رقابتی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است رد سهم بیشتری از برنامه H-1B پس از آن زمان ، در عین حال در سال مالی 2018 ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی می گوید 99 درصد از 4,519 متقاضیان اسپانسر شده از طرف مایکروسافت اعطا شد ویزای H-1B; 98 درصد از آمازون 5,480 بودند ، Apple, Intel, Google و Facebook نیز در میان کاربران از این برنامه است.

تکنولوژی رهبران و متحدان خود محکوم منظور اجرایی. “مهاجرت به کمک فوق العاده به آمریکا را موفقیت اقتصادی, و آن را یک رهبر جهانی در فناوری و همچنین گوگل این شرکت آن است که امروز” الفبای مدیر عامل سوندار پیچای خود را یک مهاجر از هند در توییتر نوشت. “نا امید امروز اعلام—ما همچنان ایستاده با مهاجران و کار به گسترش فرصت برای همه است.”

جعبه مدیر عامل شرکت آرون Levie به نام نظم “باور نکردنی بد سیاست در هر سطح. آن را فقط به این معنی مشاغل بیشتر حرکت در خارج از ایالات متحده و به هیچ وجه باعث می شود امریکا بهتر است یا رقابتی تر است.”

Jason Oxman رئیس جمهور بر اساس DC-گروه تجارت صنعت فناوری اطلاعات شورای اسلامی که تعداد آمازون, Facebook گوگل و اوراکل در میان اعضای آن گفت که این اقدام “می ایستد به upend توانایی کارفرمایان ایالات متحده—در بخش تکنولوژی و فراتر از آن—برای استخدام مردان و زنان آنها نیاز به تقویت نیروی کار خود را repower اقتصاد و درایو نوآوری است.”

شرکت های فن آوری باید لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مهاجرت پس از شروع آن با بسیاری از با صدای بلند محکوم کردن رئیس جمهور اولین سفر ممنوعیت در سال 2017. بسیاری از تشویق هنگامی که دیوان عالی کشور حکم علیه دولت هفته گذشته در یک مورد مربوط به IF برنامه طراحی شده برای مهاجران مستند نشده که وارد این کشور به عنوان کودکان. “ما بسیار خوشحالیم که برای امروز تصمیم گیری خواهد شد و ادامه جنگ تا IF را حمایت دائمی هستند” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در توییتر نوشت.

هنوز هم تکنولوژی و بخش های دیگر بوده است انتقاد خود را برای استفاده از ویزای H-1B که اجازه می دهد تا آنها را به استخدام کارگران در دستمزد پایین تر از آنها ممکن است پرداخت شهروندان آمریکایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت محدودیت—همه از طریق فرمان اجرایی—باید منجر به کاهش شدید در تعداد برنامه های کاربردی ویزا تایید شده در هر سال حتی به عنوان تعدادی از مردم درخواست جدید ویزای کاهش یافته است. ما را به از دست دادن به نظر می رسد به کانادا, افزایش, با بزرگترین آمریکای شمالی رشد در تکنولوژی کارگران اتفاق می افتد نه در سان فرانسیسکو و یا نیویورک اما تورنتو است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de