جلوگیری از ‘سايتوکين طوفان’ ممکن است به سهولت شدید COVID-19 علائم

برای برخی از COVID-19 بيمار بدن پاسخ ایمنی ممکن است به عنوان به عنوان مخرب (ویروس عامل این بیماری است. مداوم بالا تب شدید زجر تنفسی و ریه آسیب دیده می شود در برخی از بیماران بدحال هستند همه نشانه های یک سیستم ایمنی در اوردرایو.

در حال حاضر یک کارآزمایی بالینی را تست یک درمان است که اهداف این پاسخ ایمنی بیش از حد فعال می گوید: Howard Hughes Medical محقق برت Vogelstein. او و تیم او در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی در حال حاضر در حال استخدام افراد برای محاکمه که شامل بیماران سنین 45 تا 85 در بیمارستان جانز هاپکینز که COVID-19 اما کسی نیست در یک یا در ICU.

درمان خود را به یک نوع رایج از داروهای تجویزی به نام آلفا مسدود کننده ممکن است شکستن چرخه hyperinflammation قبل از آن رمپ تا یافته های خود را از ماوس مطالعات و تحلیل های اخیر پزشکی ادعا می کند داده ها نشان می دهد.

“رویکرد ما حمایت شامل درمان افرادی که در معرض خطر در اوایل دوره بیماری هنگامی که شما می دانید که آنها در حال آلوده اما قبل از آنها علائم شدید می گوید:” Vogelstein. اگر محاکمه نتایج نشان می دهد این دارو بی خطر و موثر در برابر COVID-19 آن را به طور بالقوه می تواند کمک به بسیاری از مردم بازیابی با خیال راحت در خانه و کاهش فشار در بیمارستان منابع او می گوید.

فراری واکنش

یک پاسخ ایمنی بیش فعال نیست منحصر به فرد به COVID-19. افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی و سرطان بیماران دریافت کننده پیوند سلول های بنیادی می تواند تجربه نشانه های مشابه. این پاسخ به عنوان ماکروفاژ فعال سازی سندرم توليد سيتوکين سندرم-و یا به سادگی “cytokine طوفان.”

زمانی که ماکروفاژها (و برخی دیگر از انواع سلول های ایمنی) تشخیص ویروس ذرات آنها از ارسال پیام های هشدار با انتشار پروتئین های مختلف شناخته شده به عنوان سايتوکاين. کسانی که سايتوکاين استخدام سایر سلول های ایمنی به صحنه – یک واکنش التهابی است که در حد اعتدال بدن کمک می کند مبارزه با یک ویروس است. اما ماکروفاژها همچنین می توانید نسخه های دیگر مولکول های سیگنالینگ به نام کاتکول آمین ها که در تقویت این پاسخ بیشتر باعث انتشار بیشتر سايتوکاين. نتیجه یک فراری حلقه بازخورد مانند یک گلوله برفی بزرگ به عنوان آن را در بشکه پایین تپه.

“به نظر می رسد که پس از این فرایند شروع می شود وجود دارد این عدم توانایی به درستی آن را خاموش می گوید:” ماکسیمیلیان Konig یک متخصص روماتولوژی در هاپکینز است که برای کمک به هماهنگی محاکمه.

قبل از COVID-19 ضربه Vogelstein تیم شد و در حال حاضر در حال بررسی راه هایی برای کاهش hyperinflammatory پاسخ ایمنی در بیماران مبتلا به سرطان تحت درمان با سلول های بنیادی. محققان علاقه مند بودند در داروها به نام مسدود کننده های آلفا که به طور گسترده ای تجویز شده برای شرایط پروستات و فشار خون بالا — و همچنین تداخل با سیگنال دهی سلول است که باعث سايتوکين طوفان. در نظریه مسدود کننده های آلفا ممکن است توقف سايتوکين طوفان قبل از آن شروع می شود.

دادن موش با عفونت های باکتریایی آلفا بلاکر کاهش سايتوکين طوفان و کاهش مرگ و میر Vogelstein تیم گزارش شده در مجله طبیعت در سال 2018 است. و محققان دریافتند که درمان به نظر نمی رسد برای آسیب رساندن به دیگر جنبه های پاسخ ایمنی است.

مانع طوفان

به عنوان COVID-19 تشدید بیماری همه گیر در ایالات متحده در طول چند ماه گذشته و به شدت بیمار بیماران ارائه شده با سايتوکين طوفان علائم ایده تست مسدود کننده های آلفا در انسان تبدیل شده است بیشتر و فوری Vogelstein تیم به تازگی استدلال در مجله Clinical Investigation.

برای به دست آوردن تایید برای آلفا بلاکر کارآزمایی بالینی Vogelstein تیم اول بررسی ادعای پزشکی داده است. آنها تابیده از طریق سوابق از مردم برای بستری ذات الریه و زجر تنفسی حاد و تجزیه و تحلیل اینکه آیا بیماران نتایج بهتر بود اگر آنها مصرف شده بود مسدود کننده های آلفا برای نامربوط شرایط. تیم آزمایشی نتيجه گيری: مصرف آلفا مسدود کننده مواد مخدر در ارتباط به کاهش خطر مرگ ناشی از زجر تنفسی.

خود را در آن است که به اندازه کافی قوی نیست و شواهد به تجویز دارو برای یک کاملا جدید بیماری مانند COVID-19 می گوید: سوزان Athey یک اقتصاددان در دانشگاه استنفورد است که با همکاری Vogelstein تیم در ادعای تجزیه و تحلیل. اما آن کمک می کند تا تقویت مورد برای این تیم کارآزمایی بالینی.

در دادگاه COVID-19 بيمار را به تدریج دوز آلفا بلاکر به نام prazosin فروش تحت نام تجاری مینی پرس و بیش از شش ماه می گوید: Chetan Bettegowda یک جراح مغز و اعصاب در هاپکینز که کمک به طراحی و اجرای محاکمات است. سپس این تیم را ارزیابی اینکه آیا افرادی که دریافت این درمان کاهش بستری رای دادن یا ونتیلاتور استفاده از بيمارانی که درمان استاندارد. آنها به دنبال هر بیمار به مدت 60 روز اما داده های اولیه از بیماران می تواند در دسترس خواهد بود در عرض چند هفته به ماه Bettegowda می گوید.

اگر محاکمه نتایج نشان می دهد مسدود کننده های آلفا در حال امن و موثر این تیم امیدوار به اجرای یک آزمایش دوم با بیمارانی که تشخیص داده شده اند با COVID-19 اما هنوز در بیمارستان بستری است. آنها همچنین تشویق همکاران در بیمارستان های دیگر خود را برای پیوستن به کارآزمایی بالینی تلاش برای جمع آوری داده های بیمار با سرعت بیشتری.

این درمان اگر این آثار خواهد بود ثانویه شکل از پیشگیری Vogelstein می گوید: کاهش علائم قبل از تبدیل شدن آنها به شدید به جای متوقف کردن عفونت در وهله اول. “در نهایت امیدوارم یک واکسن تولید خواهد شد و خواهد شد که ماهیت پیشگیری,” او می گوید. “اما تا زمانی که واکسن در دسترس هستند, پیشگیری ثانویه باعث می شود بسیاری از حس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im