قبلا ادعا تقویت حافظه فونت ‘Sans Forgetica كند و در واقع تقویت حافظه

آن بود که قبلا ادعا کرد که فونت Sans Forgetica می تواند به افزایش حافظه مردم برای, اطلاعات, اما, محققان دانشگاه وارویک و دانشگاه Waikato, نیوزیلند پیدا کرده اند پس از انجام آزمایش های متعدد که فونت نیست افزایش حافظه.

Sans Forgetica فونت را دریافت کرده مقدار پوشش مطبوعاتی بعد از محققان در استرالیا ادعا کرد که آنها تا به حال طراحی یک فونت جدید که افزایش حافظه با ساخت اطلاعات است که به نظر می رسد در فونت جدید احساس سخت تر به عنوان خوانده شده — و در نتیجه به خاطر بهتر است.

تیم اصلی انجام یک مطالعه بر روی 400 دانش آموزان و نشان داد که 57 درصد به یاد حقایق نوشته شده در بدون Forgetica در حالی که 50% به یاد حقایق نوشته شده در Arial.

اما یک تیم از دانشمندان به رهبری دانشگاه Waikato, نیوزیلند, و مربوط به دانشگاه وارویک به تازگی منتشر شده خود را یافته های جدید در این مقاله ‘Disfluent مشکلات هستند مطلوب نیست مشکلات: (عدم) اثر Sans Forgetica در حافظه’ در مجله حافظه. پس از چهار آزمایش آنها هیچ شواهدی از حافظه را تقویت اثرات.

چهار آزمایش شامل:

  1. احداث حدی که مواد نوشته شده در بدون Forgetica احساس دشوار به روند
  2. مقایسه حافظه مردم برای کسب اطلاعات نمایش داده شده در بدون Forgetica و با Arial
  3. تجزیه و تحلیل میزان که Sans Forgetica تقویت حافظه مردم برای کسب اطلاعات در متن آموزشی
  4. آزمایش مردم درک درستی از مفاهیم ارائه شده در هر دو Sans Forgetica یا با Arial.

در سراسر چهار آزمایش با 882 نفر این تیم علمی نشان داد که در آزمایش یک, Sans Forgetica احساس می کند سخت تر به عنوان خوانده شده در مقایسه با Arial.

در آزمایش دو آنها دریافتند که زمانی که آنها نشان داد مردم جفت از کلمات Sans Forgetica یا Arial, مردم به یاد می آورد کمتر Sans Forgetica جفت از Arial جفت.

در آزمایش سه آنها دریافتند که هنگامی که مردم نشان داده شد برخی از اطلاعات آموزشی در Sans Forgetica و Arial شدند و پس از آن تست شده بر روی آنچه که آنها می تواند به یاد بیاورید از اطلاعات وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که بدون Forgetica بهبود عملکرد خود را.

در آزمایش چهار آنها دریافتند که هنگامی که آزمایش مردم درک درستی از آموزشی معابر ارائه شده در بدون Forgetica یا Arial, مردم تا به حال برابر با درک اطلاعات ارائه شده در بدون Forgetica و Arial, و هیچ مدرکی که Sans Forgetica بهبود درک خود را.

دکتر کیمبرلی وید از گروه روانشناسی نظرات:

“پس از انجام چهار کارشناسی آزمایش به Sans Forgetica و مقایسه آن را به Arial, ما با اطمینان می توان گفت که بدون Forgetica ترویج یک احساس روانی کلام را افزایش حافظه مانند آن است که ادعا می.

“در واقع آن را مانند به نظر می رسد اگر چه Sans Forgetica است که رمان و سخت به خواندن و اثرات آن را به خوبی ممکن است در پایان وجود دارد.”

Andrea تیلور از دانشگاه Waikato, نیوزیلند می افزاید:

“یافته های ما نشان می دهد ما باید دانش آموزان را تشویق به تکیه بر قوی نظری-پایه تکنیک های که واقعا افزایش یادگیری به جای سخت به خواندن فونت.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه وارویک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>