اصول به افزایش تحقیقات یکپارچگی و جلوگیری از نشر و یا نابود’ در دانشگاه

در حال رشد در میان نقد سنتی “انتشار و یا نابود” سیستم پاداش علمی تحقیقات یک تیم بین المللی توسعه پنج اصل است که موسسات می توانید به دنبال اندازه گیری و پاداش تحقیقات یکپارچگی است. انتشار در ژوئیه 16 سال 2020 در دسترسی باز مجله PLOS Biologyاین تیم معتقد است که استفاده از این اصول در دانشگاهی استخدام و ارتقاء را افزایش علمی یکپارچگی و تقویت مزایای پژوهش به جامعه است.

کانادا دانشمند دکتر دیوید موهر رهبری تیم توسعه یافته است که اصول آن به عنوان هنگ کنگ اصول, از آنجایی که آنها ارائه شد و مورد بحث در 6 کنفرانس جهانی تحقیقات یکپارچگی در هنگ کنگ در سال 2019.

“سنتی” منتشر و یا نابود’ سیستم شامل ارزیابی محققان بر اساس تعداد مقالات و انتشار آنها چگونه اغلب این مقالات اشاره شده توسط دیگر محققان و ارزش پژوهش کمک های مالی به آنها تعلق می گیرد,” دکتر گفت: Moher ارشد دانشمند و متخصص در علمی, چاپ و نشر در اتاوا بیمارستان و دانشیار در دانشگاه اتاوا. “در حالی که آسان برای اندازه گیری این معیار نمی دهد یک تصویر کامل از استحکام و پژوهشگر کار و یا از کمک های خود را به تحقیق و جامعه است.”

به تازگی منتشر شده هنگ کنگ اصول با هدف پر کردن این فاصله در راه است که محققان در حال ارزیابی توسط خود نهاد. این پنج اصل عبارتند از:

  • اصل 1: ارزیابی محققان در شیوه های مسئول از مطالعه مفهوم به تحویل از جمله توسعه پژوهش و ایده و تحقیق و طراحی و روش اجرای موثر و انتشار
  • اصل 2: ارزش دقیق و شفاف گزارش از تمام تحقیق بدون در نظر گرفتن نتایج
  • اصل 3: ارزش این شیوه از باز کردن علوم (باز کردن تحقیقات) مانند باز کردن روشها و مواد و اطلاعات
  • اصل 4: ارزش یک طیف گسترده ای از تحقیقات و بورس تحصیلی از جمله تکرار و نوآوری, ترجمه, سنتز و متا-پژوهشی
  • اصل 5: ارزش یک محدوده از سهم دیگر به مسئول تحقیقات علمی و فعالیت های از قبیل بررسی دقیق برای کمک های مالی و انتشارات, مشاوره, توسعه و تبادل دانش

این مقاله همچنین شامل نمونه هایی از چگونه هر اصل اجرا شده است و می توان اندازه گیری. “از آنجا که مسئول تحقیق شیوه می تواند زمان و منابع فشرده آنها ممکن است در نتیجه تعداد کمتری از کمک های مالی و انتشارات,” دکتر گفت: Moher. “این اصول ارسال یک پیام واضح و روشن است که رفتارهای که پرورش تحقیقات یکپارچگی نیاز به تصدیق و پاداش.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط مجله PLOS. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر