Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن عضو شورای نظارت مدت آب گرفتگی حزبی آیووا خطوط تلفن

هفته لگد کردن با آیووا قفقاز که رفت بسیار ضعیف در بسیاری از راه های! ما صحبت در مورد تعداد کمی از آنها را در زیر اما اصلی غذای آماده است که با اضافه کردن unvetted تکنولوژی به روند رای گیری—یا هر چیزی—به ندرت باعث می شود همه چیز بهتر است. کشورهای دیگر, لطفا توجه داشته باشید! در واقع نوادا و نیوهمپشایر در حال حاضر. این یک شروع است.

در یکی دیگر ناخوشایند فن آوری تکامل ransomware آغاز شده است با هدف قرار دادن سیستم های کنترل صنعتی که نشانه ضعیف برای زیرساخت های حیاتی. و نقص در یک به طور گسترده ای استفاده می شود سیسکو پروتکل قرار داده اند میلیون ها نفر از محل کار تلفن, روتر و سوئیچ شبکه در خطر است.

در سمت روشن تر از نرم—خوب این همه نسبی—هنرمند سیمون وکرت فریب نقشه های گوگل به فکر وجود دارد ترافیک در برلین توسط حمل در اطراف 99 گوشی های هوشمند در little red wagon. این یک بازی سرگرم کننده و بصری اما می آید با یک پیام مهم در مورد چگونه تکنولوژی اشکال تجربه انسانی است. امن اینترنت شرکت Dashlane یک پیام بیش از حد آن ponied برای گزارش 5.6 میلیون تبلیغ Super Bowl که نشان می دهد رمز عبور مدیر جنگ وارد شده اند. همه برنده!

که کمتر از Facebook می شود در اشکال آموزي در سال گذشته اما حداقل این انگیزه کمک گرفتن اشکال قرار داده است که این داده ها از 9.5 میلیون کاربر. و در حال حاضر که مغلوب ساختن پیشی جستن است Mueller تحقیق و تفحص و استیضاح هر دو در یکدفعه وجود دارد کمی به سمت چپ برای مهار او را از درگیر شدن در این نوع از فعالیت های که باعث شد آنها در وهله اول.

عضو شورای نظارت مدت مسدود آیووا انجمن گزارش خطوط تلفن به دلیل دوره

OK, بازگشت به, Iowa. مشکلات با نرم افزار بد بودند اما حوزه کاپیتان نیز مواجه ساعت-زمان انتظار طولانی زمانی که آنها سعی به تماس در نتایج. مقداری از آن را با توجه به understaffing و مردم در تماس با مشروع قولنج در مورد خود نرم افزار. اما شماره تلفن آیووا دموکراتیک مقامات استفاده می شود برای دریافت نتایج همچنین به نظر می رسد آنلاین. به عنوان NBC News در گزارش این هفته که به معنی pro-مغلوب ساختن پیشی جستن دیوهای از 4Chan و دیگر تابلوهای پیام قادر به کوه مبارزات به مربا به کار می کند. به جز بیشتر هرج و مرج سازمان یافته در طول انتخابات های نجومی چرا که به وضوح هیچ کس چیزی یاد گرفته باشم پس 2016.

بسیاری از راه های حزبی آیووا برنامه شکسته شد

یکی بیشتر در آیووا ببخشید این واقعا فقط یک ظرف غذا. مادربرد را يومان کار این هفته, گرفتن نه فقط تصاویری از IowaReporterApp نصب در قلب این آشفته بازار اما انتشار کامل فایل APK. کارشناسان که بررسی این کد هیچ کمبود نقص بود که در حال حاضر آشکار از عملکرد, اما آن را هنوز هم خوب به دیدن دقیقا همان چیزی را اشتباه رفت.

گوگل به طور تصادفی به اشتراک گذاشته شده عکس ها و ویدئوها با غریبه ها

در طی چند روز در ماه نوامبر گذشته اگر شما با استفاده از Google Takeout به درخواست پشتیبان گیری از خود گوگل عکس, غول جستجو ممکن است سهوا مشترک برخی از فیلم های خود را با یک غریبه. گوگل نشان می دهد شما حذف صادرات تلاش کنید و دوباره سعی کنید. و اگر شخص دیگری ویدئوها زخم در آرشیو خود را به طور غیر منتظره لطفا نمی watch ؟

هوشمند لامپ آسیب پذیری قرار دادن کل صفحه در شبکه های در معرض خطر

آه, خانه هوشمند. باعث می شود زندگی را ساده تر ، به جای چرخش چراغ های خود را با یک سوئیچ شما می توانید با استفاده از یک برنامه! به جز بی پایان رژه از آسیب پذیری های امنیتی. آخرین شرکت کننده: فیلیپس رنگ لامپ های که تا به حال یک آسیب پذیری است که باید اجازه دهید یک مهاجم با استفاده از IoT جزء به عنوان یک سکوی پرشی برای پرش به بقیه شبکه. نقص شده و وصله اما مثل همیشه لطفا فکر می کنم دو بار قبل از اینکه شما برای اتصال به اینترنت است. (که نه برای belabor اما سلام آیووا.)

حتی Wacom قرص مسیر شما آنلاین

Wacom قرص مسیر که برنامه های شما با استفاده از. این داستان. اما نگاهی به چند دقیقه برای خواندن این بررسی آورده است که رابرت Heaton به این نتیجه گیری و به یاد داشته باشید که شما ممکن است امضای دور تر از شما فکر می کنید زمانی که شما با کلیک بر روی “قبول” که در سیاست حفظ حریم خصوصی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • خوش آمدید به دوران سوپر لیتیوم-سیلیکون باتری
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر