پروبیوتیک ها با بالا انجام لاکتوباسیلوس گونه ممکن است بهبود بهداشت و سلامت واژن

واژينال لاکتوباسيل ها و باکتری های زیادی انجام بهتر از گونه های در حال حاضر مورد استفاده در پروبیوتیک ها برای بهداشت و سلامت واژن, با توجه به مطالعه منتشر شده 4 ژوئن در باز-دسترسی به مجله PLOS پاتوژن توسط Jo-Ann Passmore از دانشگاه کیپ تاون و همکارانش. این یافته ها نشان می دهد که بهداشت و سلامت واژن پروبیوتیک است که شامل بالا انجام واژينال لاکتوباسيل گونه ممکن است بهبود گزینه های درمان واژینوز باکتریال.

لاکتوباسیلوس گونه در پایین دستگاه تناسلی زنان سالم کاهش pH واژن و محافظت در برابر بیماری های مقاربتی. اما زنان معمولا رنج می برند از واژینوز باکتریال-یک اختلال در بهینه لاکتوباسیلوس تحت سلطه تناسلی microbiota — و در نتیجه بالاتر pH واژن و همچنین ترشحات واژن و التهاب است. واژینوز باکتریال است که در ارتباط با عوارض حاملگی و خطر بالاتر ابتلا به بیماریهای مقاربتی از جمله HIV. اگر چه آنتی بیوتیک ها استاندارد مراقبت واژینوز باکتریال اکثر موارد عود در ظرف شش ماه. پروبیوتیک ها که شامل لاکتوباسیل شده اند پرداخته شده است به منظور بهبود دوام درمان است اما بسیاری از محصولات را شامل گونه های شایع در واژن. نیاز فوری وجود دارد برای توسعه اضافی به خوبی طراحی شده پروبیوتیک ها برای بهداشت و سلامت واژن.

در مطالعه جدید Passmore و همکاران در مقایسه 57 واژينال لاکتوباسيل جدا شده از جوان آفریقایی زنان به گونه های تجاری از محصولات پروبیوتیک برای بهداشت و سلامت واژن. آنها تجزیه و تحلیل رشد خود را در تغییر pH ارزش توانایی به کاهش pH و تولید ضد میکروبی محصولات پاتوژن مهار و حساسیت به آنتی بیوتیک است. چند واژن گونه به نمایش گذاشته بهتر پروبیوتیک پروفایل از سویه های تجاری نشان می دهد که آنها خواهد بود مفید در توسعه پروبیوتیک برای درمان واژینوز باکتریال. علاوه بر این کل ژنوم توالی از پنج بهترین-انجام واژن گونه نشان داد که آنها به احتمال زیاد خواهد بود امن و مطرح نیست خطر از مقاومت ضد میکروبی. با توجه به نویسندگان طیف وسیع تری از خوبی مشخص لاکتوباسیلوس حاوی پروبیوتیک ها ممکن است به بهبود نتایج درمان واژینوز باکتریال و کاهش خطر عوارض بارداری و بیماریهای مقاربتی است.

“چند پروبیوتیک ها با هدف ترویج بهداشت و سلامت واژن حاوی لاکتوباسیلوس. که معمولا استعمار پایین تر دستگاه تناسلی زنان آفریقا” نویسندگان اضافه کنید. “کشف و استفاده از رمان واژن پروبيوتيک در چنین زنان ممکن است بهبود دوام واژینوز باکتریال درمان و نسبت به پایان این Happel et al. (2020) ارزیابی بسیاری از واژينال لاکتوباسيل ها و نژادها و شناسایی برخی از که باید آزمایش به عنوان واژن پروبیوتیک ها در آزمایش های بالینی در آفریقا است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط مجله PLOS. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>