شهرستان مربع. سکوت فرودگاه. تصاویر ساخته شده توسط آلمان متولد عکاس حصیر Hennek فورا بیرون کشیدن Covid-19 همه گیر است که تعطیل شده ترین در جهان است. در واقع هر چند Hennek شروع به کار بر روی خود را خاموش شهرستانها سری در سال 2013. Steidl انتشار یک کتاب از تصاویر در اوایل این ماه خالص است تصادف—این پروژه سال در ساخت.

“آن را مانند یک نبوی کار بدون قصد بود که” Hennek می گوید. “این واقعا دیوانه است.”

Hennek شات سریال در ده ها تن از شهرستانها در سراسر جهان بیش از هفت سال گذشته. هر زمان که او تا به حال یک روز رایگان خود را در طول سفر او برداشت خود را Leica M9 و شروع به راه رفتن. او اجتناب سایت های مشهور, به دنبال دیدگاه های تازه و دارای نعمت غیر مترقبه عکس های شرح داری. “این همیشه بهتر کار می کند اگر شما شروع به راه رفتن به طور تصادفی” Hennek می گوید. “شما رفتن به سمت چپ شما به سمت راست به شما در حفظ و در راه رفتن و همه ناگهانی شما چیزی را ببینید. من خدا را شکر برای تمام مناطق من کشف از طریق این کار که کاملا در مسیر گردشگری.”

تصمیم به حذف افراد از تصاویر در آمد از Hennek عشق از عکاسی طبیعت—از طریق لنز آسمان خراش ها و بزرگراه ها به نظر می رسد که ابدی به کوه یا رودخانه. از جمله مردم تنها به هم ریخته خود را ترکیب. اما پیدا کردن unpeopled streetscapes سخت تر است از انجام گفت در شهری مانند نیویورک یا توکیو. نگاهی به برخی از تصاویر Hennek تا به حال به صبر چند ساعت برای لحظه مناسب.

“من در تلاش بود برای تصرف احساسات من احساس به دنبال در یک صحنه” او توضیح می دهد. “نوعی رنگ, مواد, یک بیت از طبیعت کمی تخته در اینجا کمی سبز وجود دارد ترکیبی از همه به نظر می رسد که به دنبال چیزی در من است.”

این روزها البته تصاویر از silent شهرستانها هستند و در همه جا به عنوان عکاسان امکان استفاده از قرنطینه سفارشات را به تصرف یک بار-در-یک-عمر عکس خالی میدان تایمز شانزه لیزه یا Piccadilly سیرک. اما Hennek نیست در عمل است. او بیشتر علاقه مند به پیدا کردن آرام گوشه و کنار شهرهای بزرگ در طول زمان عادی و او به از سرگیری برنامه های سری خود را یک بار در زمان بحران است. “که واقعا مخالف از آنچه من انجام,” او می گوید. “کسانی که عکاسان می رویم به خوبی شناخته شده دیدگاه که در حال حاضر خالی است. در حالی که من رفتن به مکان های نا آشنا.”

مانند بقیه از ما Hennek در انتظار جهان برای باز کردن دوباره. هنگامی که آن را ندارد او را در خیابان با او لایکا به دنبال ناشناخته است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de