حفاظت از دریاهای آزاد: شناسایی نقاط مهم تنوع زیستی

اغلب در نظر گرفته متروک و دور افتاده و عملكرد مکان دریاهای آزاد هستند در واقع باغ زمستان از فعالیت برای هر دو نفر و حیات وحش است. تکنولوژی فعال است بیشتر فعالیت های انسانی در مناطق یک بار دشوار است برای رسیدن به و که به نوبه خود به ارمغان آورده است در حال رشد حضور صنایع از جمله ماهیگیری و معدن حمل و نقل در آبهای بین المللی — اقیانوس فراتر از 200 مایل دریایی از هر ساحل.

این افزایش موجب نگرانی مردم مانند UC Santa Barbara, محققان داگلاس مک کالی مورگان Visalli و بنیامین, بهترین, کسانی که علاقه مند هستند در سلامت و تنوع زیستی اقیانوس ها. که هیچ کشوری دارای صلاحیت بیش آبهای بین المللی است و حداقل از لحاظ تاریخی ساخته شده و مقررات بسیار سخت و حساس و ضروری اقیانوس زیستگاه و منابع در معرض خطر است.

“دریاهای آزاد هستند این سیاره آخرین جهانی عوام گفت:” Visalli های دریایی دانشمند در Benioff اقیانوس ابتکار در دانشگاه سانتا باربارا. “و در عین حال زندگی دریایی و منابع در دریاهای آزاد را در معرض خطر از overexploited و تخریب زیر زمان تکه تکه چارچوب مدیریت. جهان نیاز دارد و سزاوار جامع ساز و کار قانونی برای محافظت از دریاهای آزاد تنوع زیستی در حال حاضر و در آینده است.”

بنابراین زمانی که سازمان ملل متحد تبدیل شده و تلاش های خود را نسبت به مذاکره اول جهانی دریاهای آزاد پیمان برای “حفاظت و استفاده پایدار از دریایی تنوع زیستی از مناطق فراتر از صلاحیت ملی,” دانشمندان افتاده در این فرصت برای قرار دادن تخصص خود را به کار می کنند. به kickstart این تحقیقات اقیانوس دانشمندان و دریاهای آزاد کارشناسان از 13 دانشگاه ها و موسسات جمع آوری شده در یک سری از کارگاه های آموزشی برگزار شده در دانشگاه سانتا باربارا. با هم تیم توسعه استاندارد سازی داده محور استراتژی برای شناسایی نقاط از تنوع زیستی بالقوه مستحق حفاظت در دریاهای آزاد است.

“یکی از اهداف این سازمان ملل متحد مذاکرات است به منظور توسعه یک مسیر برای ایجاد مناطق حفاظت شده دریایی در دریاهای آزاد” گفت: Visalli. “این باعث ایجاد یک فرصت باور نکردنی به اهرم جدید جهانی اطلاعات دارایی ها و داده محور ابزار برنامه ریزی برای شناسایی مناطق دریاهای آزاد است که فوق العاده ارزش حفاظت و می تواند به عنوان اولویت مناطق برای فضایی حمایت می کند.”

این محققان نتایج منتشر شده در یک مقاله در مجله های دریایی, سیاست.

محل سکونت ،

مناطق حفاظت شده دریایی — تعیین شده پارک در دریا که در آن اقدامات خاص گرفته شده برای حفاظت از تنوع زیستی — در میان قدرتمند ترین و موثر ترین ابزار های دریایی دانشمندان و مدیران باید در اختیار خود را به نگاه پس از دریایی تنوع زیستی حفظ اقیانوس تاب آوری و افزایش بهره وری از شیلات منابع است که کار فقط در خارج از این پارک ها.

اما برای دریافت بیشتر از مناطق حفاظت شده دریایی آنها نیاز به قرار دادن در مکان های راست. محققان در این همکاری استفاده از داده های بزرگ و بهینه سازی الگوریتم سعی کنید به تعادل منافع حفاظت از مکان های خاص با تنوع زیستی بالا در برابر هزینه های چنین به عنوان از دست دادن ماهیگیری در این منطقه است. هدف آنها این بود که برای پیدا کردن راه حل برنده-برنده برای قرار دادن این دریاهای آزاد مناطق حفاظت شده.

“این یک لحظه تاریخی برای اقیانوس ما” گفت: McCauley استاد محیط زیست در دانشگاه سانتا باربارا و مدیر Benioff اقیانوس ابتکار. “مکان هایی مانند شهر نیویورک که معروف شامل پارک برای طبیعت و مردم در برنامه های منطقه بندی قبل از همه چیز رو مشغول بهره مند شده اند فوق العاده از که پیش بینی شده است. این است که ما در پارک مرکزی حاضر به دریاهای آزاد است.”

محققان در زمان بیش از 22 میلیارد نقاط داده سازمان یافته و به 55 لایه که شامل اطلاعات در حفاظت-عوامل مرتبط با آن از قبیل تنوع گونه اقیانوس بهره وری, گونه های در معرض تهدید و ماهیگیری در محل در سراسر دریاهای آزاد است که حدود دو سوم از اقیانوس جهانی. آنها همچنین آینده-proofed تجزیه و تحلیل خود را از جمله اطلاعات در لایه های توصیف پیش بینی تنوع گونه ها در آینده اقیانوس تغییر توسط تغییر آب و هوا.

“این مهم است که به دلیل تغییر آب و هوا است که به سرعت در حال تغییر ما اقیانوس” مک کالی گفت. “رویکرد ما نشان می دهد یک راه برای حفاظت از تنوع زیستی آبادیها از هر دو امروز و فردا.”

هر یک از کانون های شناسایی شده در این تجزیه و تحلیل خاص خود منحصر به فرد ، در این تحقیقات مشخص شده, به عنوان مثال, کاستاریکا, گنبد, پویا غنی از مواد مغذی منطقه که جذب در معرض خطر انقراض نهنگ آبی و leatherback لاک پشت های دریایی; امپراتور Seamount زنجیره رشته منقرض شده زیر آتشفشان است که به برخی از قدیمی ترین زندگی مرجان ها و Mascarene فلات منطقه ای در اقیانوس هند که بزرگترین پیوسته seagrass علفزار در جهان فراهم می کند و زیستگاه برای بسیاری در سطح جهانی و گونه های منحصر به فرد. این و قابل توجه دیگر نقاط مهم تنوع زیستی در سراسر جهان می تواند تشکیل جرم بحرانی مورد نیاز برای رسیدن به بلند مدت دریایی پایداری اهداف با توجه به مطالعه و در نظر گرفتن ارزش به عنوان اولین نسل از دریاهای آزاد مناطق حفاظت شده دریایی.

صفحه اصلی کشش

دهه در ساخت و تقریبا نزدیک به اتمام دریاهای آزاد پیمان مذاکرات تعیین شد به کشتی سوار در دور چهارم این ماه اما به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. نتایج اولیه از این ورزش ارائه شده توسط UC Santa Barbara دانشمندان در سازمان ملل متحد در سومین جلسه مذاکره برای پیمان در ماه اوت گذشته.

این تجزیه و تحلیل محققان می گویند رد تصور غلط است که وجود دارد نه به اندازه کافی اطلاعات خوبی در مورد تنوع زیستی در دریاهای آزاد برای برنامه ریزی استراتژیک برای بالا دریاهای مناطق حفاظت شده.

“ما امید” مک کالی گفت. “ما امیدواریم که سازمان ملل متحد را در واقع ارائه یک پیمان قوی بعد از این سال است که شامل اقدامات لازم برای راه اندازی این جدید بین المللی اقیانوس پارک. و این که علم مبتنی بر تجزیه و تحلیل مانند این به آنها اعتماد به نفس است که محققان و کارشناسان آماده برای کمک به آنها را استراتژیک قرار دادن این پارک در مکان های هوشمند است که حداکثر رساندن مزایای که این پارک عملکرد برای مردم و طبیعت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>