محافظت نورونی معماری

حفاظت از سلول های عصبی از دست دادن ویژگی های آنها پسوند های دندریت ها می تواند به کاهش آسیب مغزی پس از سکته مغزی. Neurobiologists از دانشگاه هایدلبرگ نشان داده اند این کار را با استفاده از پژوهش در یک مدل موش. این تیم به رهبری پروفسور دکتر Hilmar Bading در همکاری با تاریخ استاد دکتر Daniela Mauceri است, تحقیق در مورد حفاظت نورونی معماری به منظور توسعه روش های جدید برای درمان بیماری های عصبی. این پژوهش با یافته های منتشر شده در نشریه “اقدامات آکادمی ملی علوم.”

سلول های عصبی مغز دارای بسیاری از arborised دندریت ها که می تواند به ایجاد ارتباط با دیگر سلول های عصبی. بسیار پیچیده ramified ساختار سلول های عصبی است که یک پیش شرط مهم برای توانایی خود را برای اتصال با دیگر سلول های عصبی به منظور فعال کردن مغز به طور معمول تابع. در مطالعات قبلی این هایدلبرگ محققان شناسایی سیگنال مولکول VEGFD — فاکتور رشد اندوتلیال عروقی D — به عنوان مرکزی برای تنظیم و حفظ عصبی سازه. “ما زمان نتایج تحقیقات نشان می دهد که سکته مغزی به عنوان یک نتیجه از یک وقفه در تامین خون به مغز منجر به کاهش VEGFD سطوح. که باعث می شود سلول های عصبی به از دست دادن بخشی از خود را به دندریت ها. آنها کوچک و این منجر به اختلالات شناختی و حرکتی, توانایی,” توضیح می دهد ، Bading.

بر اساس این یافته ها محققان در مرکز میان رشته ای برای اعصاب کاوش این سوال که آیا کاهش عصبی سازه پس از سکته مغزی می تواند مانع بازگرداندن VEGFD سطوح. که اثر آنها اعمال نوترکيب VEGFD — تولید شده با استفاده از روش بیوتکنولوژی — به مغز موش هایی که دچار سکته مغزی. “درمان با موفقیت حفظ دندريتيک arborisation و, آنچه مهم است, آسیب مغزی کاهش می یابد. علاوه بر این موتور توانایی بهبود سرعت بیشتری می گوید:” پروفسور Mauceri. در مرحله دوم این محققان اداره یک فرم اصلاح شده از VEGFD به عنوان قطره های بینی به منظور ساده کردن درمان. آنها نتایج مشابه به دست آورد با این پپتید تارنوشتی یعنی ساده اما بیولوژیکی هنوز هم موثر نسخه VEGFD که توسعه یافته در همکاری با Prof. Dr مسیحی کلاین از دانشگاه هایدلبرگ موسسه داروسازی مولکولی و بیوتکنولوژی.

دانشمندان امیدوارند که یافته های پژوهش برای محافظت نورونی معماری منجر خواهد شد به روش های جدید برای درمان سکته مغزی در دراز مدت است. “اصل بینی تحویل ویژه خواهد بود امن و ساده شکل مداخله می گوید:” پروفسور Bading. این هایدلبرگ دانشمندان در حال حاضر مشغول کار بر روی گسترش درمان trialled در مدل موش با توجه به امکان کاربرد بالینی.

این کار تحقیقاتی بود بودجه توسط بنیاد پژوهش آلمان و شورای تحقیقات اروپا.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه هایدلبرگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>