پروتئین در میتوکندری به نظر می رسد برای تنظیم سلامت و طول عمر

یک مطالعه جدید به رهبری محققان در USC لئونارد دیویس مدرسه علم پیری شناسی است که برای اولین بار به نشان می دهد که یک پروتئین تاثیر بزرگی بر سلامتی و طول عمر در حیوانات و انسان است.

محققان humanin یک پپتید کد گذاری شده در ژنوم میتوکندری — نیروگاهی از سلول. از آزمایشات در حیوانات آزمایشگاهی برای اندازه گیری در انسان, بیماران, چند سایت همکاری نشان می دهد که چگونه سطوح بالاتر از humanin در بدن متصل به طولانی تر طول عمر و سلامتی بهتر است. آن مرتبط است به کاهش خطر ابتلا به بیماری هایی مانند آلزایمر است.

“Humanin مدت طولانی است که شناخته شده است برای کمک به جلوگیری از بسیاری از بیماری های مربوط به سن و این اولین بار است که نشان داده شده است که می توانید آن را نیز افزایش طول عمر” گفت: ارشد نویسنده Pinchas کوهن استاد علم پیری شناسی پزشکی و علوم زیستی و دین از USC لئونارد دیویس مدرسه.

جذاب تاریخچه تکاملی

Humanin یافت شده است نه تنها در انسان میتوکندری بلکه در سراسر قلمرو حیوانات نشانه آن است که مرتبط با آن ژن حفظ شده است و یا حفظ در طول تکامل است. در این بررسی که آنلاین منتشر شده در مجله پیری در ژوئن 23, بررسی humanin در چندین گونه های جانوری از جمله کرم و موش و همچنین انسان از جمله بیماران مبتلا به آلزایمر و کودکان از صد ساله.

نتایج برجسته بالقوه برای humanin و دیگر پروتئین های میتوکندری برای تبدیل شدن به درمان برای سن-بیماری های مرتبط با. آنها همچنین نشان می دهد که humanin ممکن است یک باستان میتوکندری سیگنالینگ ساز است که کلید برای تنظیم سلامت بدن و طول عمر گفت: اولین نویسنده و USC لئونارد دیویس تحقیقات استاديار کلوین ین.

بیشتر humanin دیگر دوره

Humanin سطوح که قبلا مشاهده شده است به کاهش سن در بسیاری از گونه ها. در این مطالعه جدید دانشمندان مشاهده سطوح بالاتر از humanin در موجودات مستعد به زندگی طولانی از جمله معروف سن-مقاوم در برابر موش مول برهنه که تجربه تنها بسیار کاهش آهسته در سطوح humanin در گردش خون در بدن در طول 30 سال عمر.

در مقابل موش تجربه 40% افت در humanin بیش از 18 ماه اول زندگی پستانداران مانند rhesus macaques به نظر میرسد که به طور مشابه کاهش چشمگیری در humanin بین سنین 19 و 25.

در انسان, محققان مشاهده این پدیده بالاتر و بیش پایدار در سطوح humanin در 18 کودک از صد ساله در مقابل یک گروه کنترل از 19 فرزندان غیر صد ساله. افرادی که پدر و مادر در رسیدن به 100 سال هستند از نظر آماری بیشتر از افراد دیگر برای رسیدن به سن بسیار قدیمی.

در بعضی از گونه ها از جمله کرم ها و موش های اصلاح ژن های خود را برای تولید مقادیر بالاتر از humanin در درون بدن خود را به اندازه کافی بود به طور قابل توجهی افزایش طول عمر. اما این دیگر زندگی حیوانات تا به حال کمتر فرزندان. دانشمندان مشاهده کرده اند یک الگوی مشابه در طول عمر انسان است.

“این معاوضه بین طول عمر و تولید مثل است و تصور می شود با توجه به یک تکاملی حفظ تعادل بین استفاده از انرژی برای تولید فرزندان بیشتر و یا استفاده از این انرژی برای حفظ ارگانیسم برای آینده باروری تلاش های” ین گفت. “تکاملی زبان, هدف از زندگی این است که به تولید مثل و سپس شما انجام می شود اما اگر شما نمی تواند تولید مثل, شما باید سعی کنید به چسبیدن به اطراف به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است و از عوارض آن طول عمر است.”

نشانه ای از — و — حفاظت در برابر بیماری

بالاتر humanin سطح نیست فقط مرتبط با افزایش طول عمر; سطوح پایین تر ممکن است افزایش خطر ابتلا به بیماری ها و کاهش مقاومت به سمی قرار گرفتن در معرض.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل نمونه مغزی نخاعی مایع از تعداد کمی از بیماران مبتلا به آلزایمر و کنترل افراد بدون زوال عقل و متوجه شده است که humanin سطح بسیار پایین در بیماران مبتلا به آلزایمر. و در بند ناف نوزاد نمونه خون بالا و سطح humanin در ارتباط با DNA میتوکندری (mtDNA) تعداد کپی و یا تعداد نسخه از ژنوم میتوکندری در هر سلول است.

“Humanin سطوح معکوس در ارتباط با کاهش در DNA میتوکندری (mtDNA) تعداد کپی که به خودی خود همراه شده است با تعدادی از بیماری های مختلف مانند سرطان و بیماری های کلیوی و بیماری های قلبی عروقی” ین گفت.

بالقوه برای درمان

کوهن آزمایشگاه یکی از سه گروه است که به طور مستقل کشف humanin است و در ادامه به باز کردن قفل اسرار ژنوم میتوکندری. دیگر امیدوار کننده میتوکندری پپتید مشخص کوهن تیم شامل MOTS-c است که نقش مهمی در ارتباط بین میتوکندری و هسته در سلول ها و به نظر می رسد به تقلید اثرات ورزش.

این گسترده مطالعه بر اهمیت humanin به عنوان یک برنامه به طور بالقوه قدرتمند تنظیم کننده طول عمر و سلامت و بهره برداری از آن را برای درمان می تواند نشانی از انواع سن-بیماری های مرتبط با کوهن گفت.

“این مطالعه و همچنین بسیاری از دیگران نشان می دهد که humanin دولت می تواند یک درمان موثر برای درمان تعداد زیادی از بیماری ها و بیشتر جامد اهمیت میتوکندری فراتر از آن نقش سنتی به عنوان” نیروگاه سلول,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de