یکی از ویژگی های تعریف Covid-19 است که بیش از حد واکنش سیستم ایمنی بدن است که می تواند رخ دهد در موارد شدید. این پشت سر هم از واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن نیز نامیده می شود یک سايتوکين طوفان خسارت ریه ها می شود و می تواند کشنده باشد.

یک تیم از محققان MIT توسعه داده تخصصی پروتئین های مشابه در ساختار آنتی بادی است که آنها باور دارند که می تواند جذب این مازاد سايتوکاين.

“ایده این است که می توان آنها را به بدن تزریق می شود و با اتصال به بیش از حد سايتوکاين به عنوان تولید شده توسط سايتوکين طوفان از بین بردن بیش از حد سايتوکاين ها و کاهش علائم از عفونت می گوید:” Rui چینگ یک MIT تحقیقات دانشمند است که یکی از نویسندگان ارشد این مطالعه است.

این محققان در گزارش اولیه خود را یافته در مجله فصلنامه بررسی بیوفیزیک (QRB) کشف و آنها در حال حاضر امید به شروع آزمایش خود را پروتئین ها در سلول های انسانی و در مدل های حیوانی از توليد سيتوکين و عفونت کروناویروس.

Shuguang Zhang اصلی تحقیقات دانشمند در آزمایشگاه رسانه ای MIT آزمایشگاه مولکولی معماری نیز یک نویسنده ارشد این مقاله است. Shilei هائو یک دانشمند مدعو در دانشگاه MIT نویسنده سرب از مطالعه و دیوید جین مدیر عامل و رئیس جمهور از آوالون GloboCare همچنین یک نویسنده است.

مولکولی اسفنج

محققان کار بر روی مسدود کردن سايتوکين طوفان بزرگ از یک پروژه است که ژانگ آغاز شد و از 10 سال پیش به توسعه نسخه های اصلاح شده از غشاء تعبیه شده پروتئین است. این پروتئین ها معمولا دشوار است برای مطالعه به دلیل هنگامی که آنها در حال استخراج شده از غشای سلولی آنها تنها حفظ ساختار خود را اگر آنها به حالت تعلیق در انواع خاصی از مواد شوینده است.

پس از کار بر روی این مشکل برای چندین سال ژانگ و چینگ توسعه یک روش برای اصلاح آبگریز مناطق از این پروتئین ها آنها را در آب و محلول در بسیار آسان تر به مطالعه است. روش خود را به نام تعداد کد, تماس, برای جایگزینی برخی از اسیدهای آمینه آبگریز با آب دوست اسیدهای آمینه است که دارای ساختار مشابه است. لوسین تبدیل شده است به گلوتامین ایزولوسین و والین هستند تبدیل به علوفه و فنیل آلانین تبدیل به تیروزین است.

توسعه تعداد کد جین نزدیک ژانگ آزمایشگاه با ایده طراحی محلول نسخه از پروتئین های شناخته شده به عنوان سايتوکين گیرنده. این گیرنده ها بر روی سطح سلول های ایمنی که در آن آنها با اتصال به سايتوکاين — سیگنالینگ پروتئین است که باعث تحریک التهاب و پاسخ ایمنی.

Jin اعتقاد بر این است که پروتئین ها که شبیه این سايتوکين گیرنده می تواند کمک به مبارزه با سايتوکين طوفان که می تواند تولید شده توسط عفونت باکتریایی یا ویروسی از جمله ایدز و هپاتیت. آنها نیز می تواند رخ دهد به عنوان یک اثر جانبی از سرطان سلول های بنیادی.

در آوریل 2019 ژانگ تیم مجموعه ای از طراحی پروتئین است که می تواند sop تا این حد سايتوکاين مانند یک اسفنج. برای انجام این کار, آنها با استفاده از تعداد کد به محلول نسخه از سايتوکين گیرنده. هنگامی که پروتئین های محلول در آب آنها می تواند سفر کارآمد از طریق انسان خون در حالی که اصلی آبگریز نسخه از پروتئین به احتمال زیاد چوب به سلول های که آنها مواجه می شوند.

محققان همچنین متصل به آنتی بادی بخش به نام Fc منطقه خود را به آب-محلول گیرنده پروتئین است. این منطقه کمک می کند تا بیشتر به تثبیت پروتئین در جریان خون شده و باعث می شود آنها را کمتر احتمال دارد به حمله به سیستم ایمنی بدن است.

محققان طراحی شده پروتئین است که تقلید شش سايتوکين گیرنده است که می تواند با اتصال به سايتوکاين مانند اینترفرون و اینترلوکین و همچنین به عنوان یک کلاس از سايتوکاين به نام chemokines. در تست های آزمایشگاهی از پروتئین’ اتصال قدرت محققان دریافتند که خود را اصلاح پروتئین ها قادر به اتصال به سايتوکاين مشابه با قدرت به عنوان به طور طبیعی اتفاق می افتد سايتوکين گیرنده.

“این سايتوکين گیرنده است که ما طراحی شده را جذب اکثریت بیش از حد سايتوکاين که منتشر می شوند در طول سايتوکين طوفان” جین می گوید.

رانده شده توسط کنجکاوی

در ماه مارس زمانی که شواهد شروع به نشان می دهد که SARS-CoV-2 ویروس بود القا سايتوکين طوفان در برخی از بیماران محققان متوجه شدم که گیرنده پروتئین آنها تا به حال طراحی شده ممکن است قادر به کمک. آنها تصمیم گرفتند به سرعت انتشار نتایج آنها را ایجاد کرده است تا کنون و آنها در حال حاضر برنامه ریزی برای انجام آزمون های اضافی در سلول های انسانی و حیوانی مدل Covid-19 عفونت است.

بالقوه سودمندی این رویکرد تأکید بر اهمیت “کنجکاوی محور پژوهش” ژانگ می گوید.

“آن را به عنوان معلوم تحقیقات ما آغاز شده در مارس 2019 به طور مستقیم مربوط به درمان Covid-19 بیماران آلوده,” او می گوید. “کنجکاوی-رانده شده و یا حتی فعال پژوهش اغلب منجر به آمادگی است که به پیشگیری از حوادث آینده.”

محققان را برای ثبت اختراعات در پروتئین است که آنها طراحی شده و همچنین در رویکرد کلی برای ایجاد محلول در آب سايتوکين گیرنده. آنها به امید مجوز این فناوری به سرعت و به همکاری با صنایع دارویی و بیوتکنولوژی شرکت های که می تواند کمک به آن را به حرکت به سمت بالینی.

“بدیهی است که این رویکرد را بیشتر نیاز به مطالعات حیوانی و به طور بالقوه انسانی و مطالعات بالینی” جین می گوید. “اما ما باید اعتماد به نفس است که این کشف می تواند منجر به کاربردهای بالینی به آدرس بیماری های ویروسی است که شامل سايتوکين طوفان.”

پژوهش تامین شد در درجه اول توسط Avalon GloboCare و همچنین کمک هزینه تحصیلی از چین, بورس تحصیلی و شورای دانشگاه چونگ کینگ, چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de