اعتراض عکاسی نکات ایمنی: بایدها و نبایدها, چگونه به تیرگی چهره ضروری دنده

قبل از اینکه شما بیرون بکشد دوربین خود را و ارسال به رسانه های اجتماعی در اینجا چگونه برای محافظت از خودتان و دیگران است.

شهرهای تحت حکومت نظامی, نظامی پلیس با استفاده از سلاح های جنگ علیه شهروندان غیر مسلح, محله های بسیج آفلاین و ما بالاترین مقامات دولتی تهدید خشونت در رسانه های اجتماعی. نه به ذکر است کشنده بیماری همه گیر است که کشتن یک هزار آمریکایی در هر روز است.

آن را خطرناک وجود دارد. اگر شما در حال رفتن به سر در اعتراض به این و دیگر بی عدالتی و گرفتن عکس در حالی که شما انجام این کار—به عنوان اول خود را اصلاح مناسب—وجود دارد برخی از چیزهایی که شما باید در ذهن نگه دارید. این که آیا شما با استفاده از گوشی های هوشمند و یا یک DSLR مستند اعتراض با عکس و تصویری را می توان بخش مهمی از داستان چه اتفاقی افتاده است و هنگامی که. اما این عکس ها همچنین می تواند به شما آسیب برساند و یا همکار خود اعتراض. در اینجا برخی از مراحل شما باید به نگه داشتن خود و دیگران امن است.

1. چرا شما انجام این کار ؟

قبل از اینکه شما دوربین خود را با شتاب و عجله از در بیرون از خود بپرسید که چرا شما می خواهید برای گرفتن عکس در این رویداد است. شما باید عکس ها را در یک تظاهرات برای امثال شرح زیر است و یا رسانه های اجتماعی نفوذ. آیا شرکت در یک اعتراض فقط به گفتن شما وجود دارد. تظاهرات نیست photoshoots و مردم در خیابان تخلیه خشم و سرخوردگی در سیستمیک بی عدالتی وجود ندارد به مطرح برای Insta. فقط فکر می کنم در مورد انگیزه های خود را و با خودتان صادق باشید.

آیا شما هنوز هم می خواهید برای رفتن اعتراض اگر شما در سمت چپ گوشی و دوربین در خانه ؟ یک معترض ابتدا یک عکاس دوم.

2. یک طرح و به یک دوست

ایمن ماندن در یک تظاهرات را می توان روی حیله و تزویر, اما ما باید یک زن و شوهر از راهنمایی که می تواند به شما کمک: چگونه به نگه داشتن خود را امن با دنده راست و چگونه برای محافظت از گوشی های هوشمند خود و حفظ حریم خصوصی داده ها.

بیشتر به طور خاص, اگر, اعتراض, با یک زن و شوهر از دوستان و بستگان هم اتاقی اگر شما می توانید. استیک با هم به اشتراک گذاری منابع نگاه کردن به هر یک از دیگر. رفتن به یک اعتراض با حتی فقط یک نفر دیگر می تواند بسیاری از استرس خارج از آن. دوستان خود را می توانید به تماشای پشت خود را در حالی که شما گرفتن عکس و مطمئن شوید که شما در حال ایستاده در هر راه.

اگر پلیس اعلام غیر قانونی مجمع و شروع به استفاده از زور برای متفرق کردن جمعیت می توان آن را واقعا سخت برای پیدا کردن یک راه قابل اعتماد صفحه اصلی. Rideshare خدمات مانند کردن اجسام و یا بارگذاری نمی ممکن است قادر به شما انتخاب کنید تا. همان می رود برای توده های حمل و نقل اتوبوس و قطار ممکن است تعطیل و یا جایگزین در سراسر اعتراض مسیرهای.

ساده ترین طرح ساده یک: برنامه ریزی در راه رفتن. شما نمی نیاز به برنامه ریزی در راه رفتن تمام راه بازگشت به خانه است اما برنامه ریزی برای پیاده روی خوب یک چهارم مایل را قبل از شما پیدا کردن یک اتوبوس یا راننده rideshare مایل به آمدن به شما انتخاب کنید تا. اگر شما می توانید از یک دوست بخواهید که نمی خواهد در اعتراض اگر آنها می تواند در دسترس خواهد بود برای آمدن به شما انتخاب کنید تا. آخرین رفت و آمد مکرر, بررسی رسانه های اجتماعی. جستجوی محلی هشتگهای برای سازمان هایی که در حال ارائه سواری یا retweeting افرادی که معترض هستند. استیک با اعتماد سازمان هر چند اجازه ندهید که یک غریبه می آیند به شما انتخاب کنید تا.

شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن آنچه را ممکن است انجام دهید اگر شما شاهد خشونت? من نمی توانم پاسخ به این یکی برای شما. گاهی اوقات بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که گرفتن عکس و یا یک فیلم. تصاویر قدرت داشته باشد. اما همچنین ممکن است زمان برای قرار دادن دوربین دور و عمل می کنند. این یک سوال مهم از خودتان بپرسید قبل از اینکه شما سر کردن درب.

3. عکاسی ندهید

تظاهرات می توانید به سرعت رشد می کنند بنابراین حتی اگر شما فکر می کنم شما در حال شرکت در یک اعتراض کوچک یا مارس مهم است نقش خود را به طور جدی و اجتناب از قرار دادن خودتان و یا هر کس دیگری در راه آسیب است.

 • اجتناب از استفاده از منظره یاب: آوردن دوربین خود را به چشم شما می تواند خود را محدود میدان دید و آن را آسان به دریافت تونل چشم انداز زمانی که شما در حال نوشتن یک عکس. اگر دوربین شما می توانید آن را انجام دهید سعی کنید به گرفتن عکس با استفاده از عقب صفحه نمایش بنابراین شما می توانید نگه دارید از دید محیطی خود را.

 • فراموش نکنید عمل ناگهان (ماندن هوشیار): این است که برای ایمنی خود و برای ایمنی از افراد دیگر است. آیا به طور ناگهانی توقف برای گرفتن یک عکس. به اطراف نگاه کنید گام به گام از راه هدف و ضربه محکم و ناگهانی.

 • فراموش نکنید توقف در مقابل مردم: انداختن به زانو برای یک شات بزرگ نیست و ارزش آن اگر شما فقط رفتن به سفر کسی یا خودتان را زیر پا گذاشته.

 • فراموش نکنید در هر صورت: احترام می باشد. بپرسید اگر شما می توانید یک عکس را قبل از شما انجام دهید به خصوص اگر شما نزدیک به موضوع خود را. برخی از مردم را به خطر می اندازند شغل خود را با نشان دادن تا در تظاهرات. حتی اگر آنها با پوشیدن یک ماسک کارفرمایان هنوز هم می توانید آنها را شناسایی. به یاد داشته باشید شما وجود دارد برای اعتراض و گرفتن عکس دوم.

 • جلوگیری از عکاسی از چهره و خالکوبی: به عنوان یک عکاس شما نیز موظف به نگه داشتن دیگران امن است. این به ویژه شناسایی مناطق. اکثر مردم با پوشیدن ماسک این روزها به طوری که خیلی آسان است.

 • فراموش نکنید پست به رسانه های اجتماعی بدون ویرایش کامل: ما به این مرحله بعدی است. شما باید در ذهن نگه دارید که عکس های خود را و فیلم ها استفاده می شود می تواند به شما آسیب برساند همکار معترضان.

4. چگونه به دبستان عکس برای رسانه های اجتماعی
Police arresting another man wearing a Tshirt that reads I can't breathe. The man getting arrested has a black square...
عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

آیا ارسال عکس های خود را و یا فیلم ها بدون در نظر گرفتن یک نگاه سخت خوب در آنها است. این که آیا شما در حال ویرایش آنها را بر روی تلفن خود و یا در لایت روم, تظاهرات, عکس, نیاز به برخی از تجهیزات ویژه و مراقبت های اضافی.

مطمئن شوید که به حذف شناسایی ویژگی ها و چهره از معترضان در عکس های خود را. آیا فقط استفاده از blur tool; etch آنها را با سیاه و سفید. اگر شما با استفاده از یک چهره مات برنامه را بر روی تلفن خود را مراقب باشید. مطمئن شوید که برنامه تمام پردازش آن بر روی تلفن خود را و ذخیره کند نسخه از ویرایش نشد فایل و یا ارسال آنها را به ابر برای پردازش. من با استفاده از تصویر اسکرابر برای از بین بردن فراداده و مات چهره. آن را پردازش تصاویر در پنجره مرورگر و با این نسخهها کار در ویندوز و MacOS, iOS و اندیشه.

را درد برای جلوگیری از به اشتراک گذاری مکان خود را بیش از حد. به طور پیش فرض خود برنامه دوربین را نجات دهد داده های مکان. شما می توانید این را در تنظیمات دوربین خود را, اما شما باید بیشتر انجام دهید. اگر شما با استفاده از یک ابزار مانند تصویر اسکرابر برای از بین بردن محل ابرداده ارسال کنید عکس های خود را به رسانه های اجتماعی در همه. ارسال تصاویر از عکس های خود را طوری که انگار هیچ محل داده ها در فایل تصویر. بر روی گوشی های هوشمند و یا قرص آن را آسان به فقط ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و crop کردن UI. بر روی یک کامپیوتر با استفاده از Snipping Tool. در MacOS آمار Cmd+Shift+4.

مراقب باشید در مورد ارسال عکس در حالی که این اعتراض هنوز هم در رفتن به دلیل آن ممکن است اجازه دهید مردم می دانند که در آن شما در. عکس و ویدئو را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری حرکات تظاهرات. غیر فعال کردن خدمات محل سکونت برای Twitter, Facebook, Instagram, و یا هر برنامه شما در حال رفتن به ها از. اگر شما در پست بعد شما باید کمتر به نگرانی در مورد.

5. دنده را

این که آیا شما صاحب یک دوربین اختصاصی و یا برنامه ریزی برای استفاده از گوشی های هوشمند خود را در اینجا برخی از راهنمایی در مورد آنچه به ارمغان می آورد.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.

… اگر شما با استفاده از یک دوربین اختصاصی

اگر شما در حال برنامه ریزی در نظر گرفتن یک دوربین ترک لنز طولانی در خانه. استیک با چیزی جمع و جور و سبک وزن است. کوتاه بزرگنمایی یا کوچک لنز نخست. مورد علاقه شخصی من برای تظاهرات یک Fujifilm X-Pro 2 با 23mm لنز نخست. یک دوربین کوچک با یک حرکت لنز اما اکثر دوربین های بدون آینه با لنز سمت راست (فکر می کنم لنز 35mm یا 50mm) خواهد بود یک انتخاب بزرگ است.

 1. نمی آوردن یک سه پایه تاشو, تکپایه یا هر دنده است که می تواند اشتباه یا استفاده به عنوان یک سلاح.

 2. آوردن یک لنز و یک دوربین بدن. تعویض لنز و یا دوربین بدن در وسط یک اعتراض دستور غذا برای فاجعه است. استیک با زوم و لنزهای نخست.

 3. نمی آوردن یک دوربین و کیسه های پر از چرخ دنده. صرفه جویی در کیسه فضا برای بطری آب و دیگر منابع. آوردن یک زن و شوهر از کارت های حافظه و باتری است که همه شما نیاز است.

 4. را امن بند و زنجیر آن را در اطراف گردن خود را نه خود بدن. حفظ به عنوان یک نمایش به عنوان شما می توانید بنابراین شما نمی jostling در برابر مردم در میان جمعیت.

 5. اگر دوربین شما دارای دو اسلات کارت حافظه آن را راه اندازی برای رفع اشکالات بنابراین شما باید دو نسخه از تمام عکس های خود را—فقط در مورد.

… اگر شما با استفاده از یک دوربین گوشی های هوشمند

اکثر گوشی ها بیش از قادر به گرفتن عکس های زیبا, اما آنها نیاز به ملاحظات فوق العاده زیرا آنها نیز حاوی تقریبا تمام اطلاعات شخصی خود را. اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است لطفا راهنمای ما در مورد چگونه به حفظ حریم خصوصی شما و اطلاعات شخصی در حالی که در یک اعتراض.

 1. استفاده از یک مورد و محافظ صفحه نمایش بر روی گوشی شما. را پشتیبان و شارژر و باتری.

 2. خاموش FaceID یا اثر انگشت باز کنید. با استفاده از یک کد برای قفل کردن گوشی خود را.

 3. باز کردن دوربین از روی صفحه نمایش قفل. آیا باز کردن قفل تلفن خود را به گرفتن عکس. این را نگه می دارد تلفن خود را قفل شده است و امن در مورد آن را مصادره کاهش یافته است و یا به سرقت رفته است.

 4. این گوشی لوازم جانبی دوربین می تواند به نوبه خود گوشی خود را به یک دوربین است که می تواند رقیب برخی از دوربین های بدون آینه.

 5. در نظر با استفاده از دو دوربین. با استفاده از تلفن خود را در رابطه با سنتی DSLR یا دوربین بدون آینه است یک راه عالی برای بدست آوردن بهترین از هر دو جهان. اکثر تلفن های هوشمند دارای یک لنز زاویه گسترده ای. بنابراین شما می توانید خود را تجهیز high-end دوربین برای نزدیک عکس ها و پرتره.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد تظاهرات بهداشت و ایمنی. ثبت نام برای خبرنامه ما برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بزرگ تر سیمی داستان
 • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
 • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
 • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
 • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
 • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
 • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im