اعتراض به راهنمایی: چه چیزی به ارمغان می آورد چگونه عمل می کنند, چگونه برای ایمن ماندن

اگر شما در حال برنامه ریزی در ضربه زدن, خیابان, در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

ایالات متحده طولانی زشت تاریخچه خشونت پلیس به طور خاص و به شدت هدفمند به سوی مردم سیاه و سفید. در پی هفته گذشته به قتل توسط پلیس مینیاپولیس افسران غیر مسلح سیاه جورج فلوید و در پاسخ به اخیر قتل توسط پلیس Breonna تیلور در کنتاکی و تونی McDade در فلوریدا همبستگی اعتراضات فوران در سراسر کشور.

اگر شما در حال فکر کردن در مورد پیوستن به یک اعتراض در نزدیکی شما وجود دارد برخی از عوامل بسیار مهم را در نظر بگیرید: خشونت پلیس است که یک مفهوم انتزاعی برای برخی از, اما, واقعیت تلخ برای دیگران. وجود دارد راه های شما می تواند کمک اگر شما احساس نمی امن اعتراض و یا در غیر این صورت قادر به جسمی انجام دهید. شما می توانید کمک مالی پول رها کردن لوازم و یا تماس با قانونگذاران محلی.

که می شود گفت, اعتراض یک حق از همه آمریکایی ها تحت متمم اول قانون اساسی (بیشتر در زیر). قبل از اینکه شما سر کردن شما باید بدانید که پلیس در سراسر کشور عمل کرده اند و با نیروی غیر ضروری از جمله رانندگی وسایل نقلیه از طریق جمعیت تا حدی خیره کننده یک عکاس خبری و macing کودکان است. لیست در می رود و در.

اگر شما هنوز هم می خواهید برای پیوستن به در ما جمع آوری کرده ایم تا برخی از مشاوره و همچنین به عنوان یک لیست از آیتم های شما ممکن است بخواهید به شما به ارمغان بیاورد. این مشاوره شامل اکثر تظاهرات, اما ما همچنین شامل اطلاعات خاص در مورد تظاهرات همبستگی با موضوع زندگی و به طور مشابه و هم تراز قرار گرفتند. مراقب باشید و ایمن ماندن.


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.

چه به ارمغان می آورد (و را) به یک اعتراض

این هوشمند به منابع در دست برای یک روز از اعتراض. ما توصیه می کنیم به شرح زیر است. احتمالا شما باید همه چیز شما نیاز به در اطراف خانه و اگر نه این موارد به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس در فروشگاه های محلی خود را. ما شامل برخی از لینک ها به خرده فروشان آنلاین برای شما مرجع.

 • یک کیف و یا کوله پشتی: شما نیاز به چیزی کوچک و با دوام است. من Louryn استفاده از یک ارزان قیمت $10 daypack از Walgreens برای بسیاری از لوازم و من هم روی یک کمربند کیسه که من استفاده از برای نگهداری اقلام ضروری من نیاز اگر من به از دست دادن کوله پشتی من. استفاده از هر آنچه شما را در دست داشته است که به شما اجازه نگه داشتن دست های خود را رایگان. اگر شما هیچ چیز را ندارد, ما یک لیست از مورد علاقه ما بسته فانی. و در حالی که کیسه های خود را باید به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن تمام منابع شما نیاز به مطمئن شوید که برای جلوگیری از هر چیزی بیش از حد بزرگ است.

 • آب: وجود دارد یک فرصت خوب است که شما اعتراض خواهد شد عبارتند از مارس. درجه حرارت در حال کوهنوردی در سراسر کشور و شما به احتمال زیاد شعار بنابراین شما نیاز به توجه به آب مناسب. حمل آب آشامیدنی. را بزرگترین بطری است که شما می توانید مناسب در کیسه خود را. آب نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن زخم ها و خیط و پیت کردن چشم کسی که با ضربه های شیمیایی و گاز و یا اسپری فلفل.

 • یک ماسک صورت یا bandana: هنوز هم وجود دارد یک بیماری همه گیر در جریان است. اقدامات احتیاطی و پوشش صورت خود را با ماسک یا دستمال. پوشش صورت نیز سود محافظ هویت خود را از دوربین های دیجیتال و پلیس نظارت است. (ما جدا راهنمای دیجیتال است در طول تظاهرات.). اضافی به ارمغان بیاورد ماسک اگر شما یک. و اگر شما لازم نیست که یک, اضافی, در اینجا نحوه ایجاد یک پارچه ماسک صورت.

 • یک کلاه و یا عینک آفتابی: گذشته از محافظ شما از خورشید در طول یک روز طولانی از راهپیمایی کلاه و عینک آفتابی می توانید مبهم صورت خود را از نظارت و محافظت از حریم خصوصی شما. اگر شما به پوشیدن یک کلاه و شما علاقه مند هستید بیشتر در حفاظت از هویت خود را حفظ لبه پایین است.

 • تنقلات: شما به احتمال زیاد برای یک روز طولانی است. بسته سبک مغذی غنی از پروتئین تنقلات. تشنجی میله انرژی و آجیل همه خوب میدارد.

 • اعتراض علائم: اگر شما می خواهید به انجام ثبت نام وجود دارد برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید. اطمینان حاصل شود که شما شعار است در حالی حروف است که می تواند به راحتی خواندن از دور. کوتاه و punchy سخنان مسلما بهتر از یک بلوک اسکریپت. پوستر هیئت مدیره انعطاف پذیر است اما سخت فوم با دوام تر است. شما می توانید با اضافه نمودن رنگ-چوب هم بزنید و یا دیگر تخت های چوبی و میله های به ثبت نام با استفاده از نوار قوی برای ایجاد یک دسته. شما ممکن است بخواهید برای ایجاد اضافی به دست به همکار معترضان. آیا بستر—هنگامی که شما انجام می شود با ثبت نام خود را دور از آن را به درستی و یا اهدای آن به یکی دیگر از معترضان.

 • لباس مناسب: این یک ایده خوب برای پوشیدن سیاه هر دو به دلیل آنچه که سازمان بسیاری از تظاهرات همبستگی نشان می دهد و دلیل آن کمک می کند تا شما در ترکیب با یک جمعیت. همچنین توصیه می شود که شما را پوشش می دهد هر گونه خالکوبی اگر شما می توانید, و است که به شما مخفی کردن مو خود را اگر آن را به رنگ یک رنگ مشخص شده است.

 • تغییر لباس: اگر شما در حال اعتراض در خصوص داغ روز, شما ممکن است بخواهید به لباس های اضافی. این نیز می تواند در مفید آمده است اگر شما در معرض مواد است که می تواند صدمه دیده پوست خود را و یا اگر شما در حال پخش با رنگ ناخالص جاده آب یا عرق افراد دیگر. من معمولا حمل یک جفت شلوارک بالای مخزن و یک جفت جوراب اضافی در کوله پشتی.

 • ضد عفونی کننده دست: شما ممکن است خودتان را دست در دست با یک غریبه گرفتن بر روی gunky نشانه های خیابانی و یا دام و سقوط به گودال. همه این حالات همراه با Covid-19 را ضد عفونی کننده دست یک چیز ضروری برای حمل. اکثر فروشگاه ها در حال حاضر حداقل نوعی ضد عفونی کننده دست در سهام, اما ما همچنین یک راهنمای در ساخت خود را.

 • کفش خوب: این nonnegotiable. پوشیدن بسته پا کفش هایی که شکسته و خوب برای راه رفتن در مسافت های طولانی.

 • ID خود را (شاید): اگر شما بازداشت نداشتن ID خود را در شما ممکن است به شما گیر برای طولانی تر است. اما در برخی از ایالت ها ممکن است شما را به نشان می دهد پلیس ID شما اگر از آنها بخواهید برای یک. استفاده از بهترین قضاوت و نظر به دنبال قوانین برای دولت خود برای مطلب راهنمایی های خاص.

 • گوشی خود را (شاید): برای محافظت از حریم خصوصی و جلوگیری از نظارت بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که ترک گوشی خود را در خانه. در نظر با استفاده از یک یا ثانویه سوز گوشی به جای. اگر شما می خواهید را به گوشی شما جلوگیری از استفاده از تلفن های سنتی تماس ها و متون اگر در همه ممکن است. سیگنال امن end-to-end رمز برنامه پیام رسانی است که ارائه می دهد گزینه ای را برای حذف پیام پس از آنها فرستاده می شود. شما باید همچنین غیر فعال کردن و باز کردن قفل بیومتریک مانند FaceID یا اثر انگشت امکانات و استفاده از شش رقمی رمز عبور به جای. اگر شما نیاز به حمل اولیه خود گوشی نگه داشتن آن را خاموش تا زمانی که شما نیاز به مطلقا به استفاده از آن. این آن را سخت تر برای اجرای قانون به ردیابی حرکات خود را.

 • نقدی: درست مثل گوشی خود را می توانید ترک های دیجیتال پودرهای سوخاری نشان می دهد محل خود را با استفاده از بدهی خود را و یا کارت اعتباری آن را آسان تر برای مقامات برای پیگیری حرکات خود را. به جای آوردن پول نقد. جدا صورتحساب خود را; ذخیره کردن برخی در کیسه خود را و نگه داشتن برخی از خود فرد یا در خود کفش خود را, پستان بند, شلوار خود را در جیب و یا در جایی امن.

 • یک بانک قدرت: اگر شما یا اعضای گروه خود را داشته باشد phone, شما نیاز به مطمئن شوید که شما باید یک راه برای شارژ دستگاه. دیگر معترضان ممکن است نیاز به شارژ دنده خود را به عنوان به خوبی. اگر شما یکی را نداشته باشند, در حال حاضر, من واقعا دوست دارم این گزینه از Anker. این شرکت همچنین باعث می شود دیگر قدرت خوب بانک که کمی کوچکتر است.

 • چیزهای دیگر شما ممکن است می خواهم: یک حوله خنک کننده. نوار مجرای یا نیا را به نوار. یک چراغ قوه یا چراغ پیشانی. ایبوپروفن. دختر سکسی در عینک. تاول-پیشگیری تکه. موهای اضافی روابط. یک قلم و کاغذ. یک Sharpie. یک اشاره گر لیزری. باند و یا دیگر کمک های اولیه لوازم. توپی های گوش. محلول سالین. اضافی ماسک صورت. یک کپی از شماره تلفن های اضطراری و یک کارت اعلام لازم است اطلاعات پزشکی است که کسی ممکن است نیاز به دانستن اگر شما قادر به آنها بگویید که خودتان (به عنوان مثال, اگر شما مبتلا به آسم یا اگر شما کم شنوا). داروهایی که باید بر روی یک برنامه (در یک برچسب نسخه بطری در صورت امکان) با درک است که شما ممکن است دور از خانه بسیار طولانی تر از پیش بینی.

قبل از اینکه شما را ترک

ما خواسته برخی از برگزارکنندگان و مدنی کارشناسان در مورد چیزهایی که کلیدی برای درک در مورد اعتراض. در اینجا توصیه های خود را.

آموزش خود را

آیا رفتن به یک اعتراض بدون دانستن آنچه در آن است شما در حال مبارزه برای. نشان نمی دهد و از کسی دارد به شما آموزش. اگر شما سیاه و سفید غیر متحد انجام کار خود و مطالعه به عنوان آنجا که ممکن است—نه تنها در مورد اقدامات شما معترض اما بافت اطراف آنها را. شما ممکن است می دانم که بی معنی فاجعه صورت گرفت اما آیا می دانید در مورد تاریخ پشت بی شماری از رویدادهای دیگر مانند آن ؟ این توییتر موضوع ارائه می دهد برخی از راهنمایی بسیار عالی. نیز وجود دارد چند کتاب شما می توانید به عنوان خوانده شده برای به دست آوردن دانش بیشتر در مورد نژادی عدالت است.

تحقق آن را در مورد شما نیست

“مهم ترین چیز به درک—به خصوص اگر شما یک فرد سفید بیرون رفتن برای اولین بار در اعتراض به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید—این است که شما در حال نشان دادن تا در همبستگی با مردم دیگر می گوید:” تونی ویلیامز عضو MPD150 یک مینیاپولیس مبتنی بر ائتلاف است که به بررسی تاریخچه پلیس فعالیت و تلاش پلیس-رایگان جایگزین برای امنیت جامعه. “آن را شغل خود را به تصمیم می گیرید که چگونه همه چیز باید بروید. آن کار خود را به نشان می دهد و گوش دادن و در حمایت. Deprioritizing خودتان است فوق العاده مهم است بخشی از تجربه” ویلیامز می گوید. اگر شما سیاه و سفید شما نباید صحبت بیش از سیاه و معترضان. فکر می کنم در مورد آن. آماده می شود برای تقویت آنچه که دیگران می گویند. آماده برای گوش دادن. اگر شما راحت نیست با به طور بالقوه جسمی دخالت محافظ سیاه معترضان از خشونت پلیس و گوش دادن بیش از شما صحبت می کنند در تلاش های خود را به عنوان یک متحد به احتمال زیاد بهتر است در جاهای دیگر صرف.

در طرز فکر درست

آمادگی روانی مهم است. معترض می تواند از لحاظ جسمی خسته کننده و عاطفی مالیات. شما ممکن است تجربه شادی محض. شما ممکن است گریه. شما ممکن است عصبانی است. شما ممکن است می ترسم. به احتمال زیاد شما تجربه همه از بالا. نگاهی به زمان برای آماده سازی خود را قبل از رفتن به خارج. مطمئن شوید که به نوشیدن برخی از آب اعمال می شود کرم های ضد آفتاب و خوردن یک وعده غذایی.

حقوق خود را بدانید

در آمریکا آن را به طور کامل در حقوق خود را به صورت مسالمت آمیز نشان می دهد ، اساسی عمل مونتاژ و در اعتراض به اقدام دولت این است که بدون شک حفاظت شده با توجه به متمم اول قانون اساسی ائتلاف کالیفرنیا بر اساس غیر انتفاعی است که به حمایت از آزادی بیان. همچنین به عنوان یک به طور کلی ماده “مردم حق دارند به فیلم و یا در غیر این صورت سند چیزهایی که اتفاق می افتد در فضای عمومی می گوید:” دیوید اسنایدر مدیر FAC. “اگر پلیس تقاضا است که شما به نوبه خود بیش از یادداشت های خود را, من می خواهم بگویم که شما می توانید فرض کنیم آنها ندارد و حق تصرف است.” که گفت:, اگر آن پایین می آید به یک ماده از زور و شما از نظر جسمی outmatched شما ممکن است به وزن خطرات فوری خود را به ایمنی شخصی به طور بالقوه یادداشت های خود را و یا تلفن محروم از شما و به دنبال اقدام قانونی بعد از آن. همچنین اسنایدر یادداشت اول متمم قانون اساسی محافظت نمی کند معترضان در برابر فعالیت های غیر قانونی که شامل از بین بردن اموال و یا آزار افراد دیگر است.

تشکیل یک گروه

اگر شما می توانید اجتناب از آن لازم نیست, اعتراض به تنهایی. این مهم است که شما با حداقل یک نفر دیگر بنابراین شما می توانید هر یک از دیگر و پشت. وجود قدرت در اعداد. می دانم که خود را “نقش” در گروه قبل از اینکه شما بنابراین شما می تواند آماده برای هر چیزی. برای مثال شاید یکی از شما آماده شده است به درایو اصلی گروه اگر وضعیت خطرناک می شود شاید یکی از شما دارای آموزش کمک های اولیه و یا شاید یکی از شما بیش از حد هوشیار و آماده برای نظارت بر محیط اطراف خود را به نگه داشتن زبانه ها در پرنیان. اقامت نزدیک به گروه خود. ملاقات از قبل هم بچسبند تمام وقت و ترک اعتراض با هم. اگر شما لازم نیست که یک گروه بررسی سایت های رسانه های اجتماعی—احتمالا وجود دارد بحث و گفتگو که در آن شما می توانید پیدا کردن مردم به ملاقات با محلی.

یک طرح

وجود خواهد داشت بسیاری از مردم و بسیاری از احساسات. شما نیاز به یک برنامه برای چه کاری انجام دهید اگر وضعیت ميگيرد. انتخاب یک نقطه برای دیدار اگر از گروه خود جدا می شود برای یک مقدار مشخصی از زمان است. (برای مثال اگر شما از هم جدا کنید برای بیش از 30 دقیقه از ملاقات شما در یک تعیین شده گوشه خیابان.) ممکن است آن را هوشمند به نقاط چند دیدار در مورد یکی از غیر قابل دسترس است. شما همچنین باید مسیرهای چندگانه برای برنامه ریزی اگر شما نیاز به ترک و خیابان ها را مسدود کردن. است وجود دارد یک حکومت نظامی که در آن شما زندگی می کنند ؟ باید قبلی تظاهرات در شهر خود را تشدید خشونت? وجود خواهد داشت قابل حمل حمام و سرویس بهداشتی مستقر در طول مسیر و یا باید به شما نقشه از مکان برای تسکین خود را پس از chugging آب در تمام طول روز ؟ دبستان یک طرح.

نگاهی از لنزهای تماسی خود را

اگر شما در معرض گاز اشک آور و یا اسپری فلفل, تماس با ما را تجربه خیلی بدتر است. پوشیدن عینک و اگر شما آنها را داشته باشد. اگر شما به پوشیدن تماس با ما, محافظت از چشم خود را با عینک آفتابی در حداقل هر چند در حالت ایده آل شما به پوشیدن عینک و یا نگه داشتن آنها مفید است. به همین دلیل اجتناب از پوشیدن آرایش و یا نفت و بر اساس محصولات مانند لوسیون ها به عنوان محرک در پراکندگی اقدامات مستقر توسط پلیس می تواند به آنها چوب.

نوشتن شماره های اضطراری

نوشتن خود را تماس های اضطراری و اطلاعات. نوشتن شماره اضطراری مشاوره حقوقی—شرکت های حقوقی مختلف در حال ارائه نرم افزار رایگان نمایندگی برای بازداشت معترضان. تحقیقات این شرکت در منطقه خود است. شما همچنین ممکن است بخواهید به نوشتن تعداد محلی اوراق قرضه صندوق. شما باید دو نسخه از این شماره تلفن در فرد خود را—نوشتن آنها را در دفترچه یادداشت stashed در کیسه خود را در سجاف پیراهن خود را و یا در یک notecard که شما در جیب خود نگه دارید. به عنوان یک افزونگی شما همچنین می توانید نوشتن آنها را در جایی بر روی بدن خود (مانند لمسي) ترجیحا در نشانگر دائمی.

در حالی که شما در اعتراض

هنگامی که شما در رسیدن و پیوستن به در با همکار خود معترضان به دنبال این مشاوره در مورد چگونه رفتار کنند و چگونه به ایمن ماندن.

مطالعه محیط اطراف خود را

شما می توانید با تعیین یک فرد خاص در گروه خود به این اولویت, اما صرف نظر از این که شما با, شما باید با حفظ آگاهی از آنچه در جریان است در اطراف شما. این مهم است که دلایل متعددی دارد. کسی با پوشیدن پنجه فولادی, چکمه, رنگ بازوبند و شنوایی دستگاه و همچنین نشان دادن طرح کلی از دستبند در جیب خود? که فرد ممکن است یک پلیس مخفی. کسی است که حمل یک کیسه لوازم مزین با صلیب سرخ? آنها ممکن است در یک خیابان طبیب. آیا یک معترض سقوط صدمه دیده است در حالی که راهپیمایی? باز کردن چشم و گوش کمک خواهد کرد که شما واکنش نشان می دهند سریع تر زمانی که مورد نیاز است.

کمک به کسانی که در اطراف شما

اگر شما در حال راهپیمایی شما احتمالا رفتن به در مجاورت نزدیک به چند ده دیگر معترضان. این مردم شما مناجات با راه رفتن و نزدیک به اگر وضعیت ميگيرد. دوستانه با آنها. ارائه آنها را آب اگر شما اضافی و یا نگه داشتن چیزهای خود را در حالی که آنها کراوات کفش خود را. همبستگی می توانید شروع به کوچک. به یاد داشته باشید که شما در یک جمعیت عظیم; فرض اقدامات خود را در حال تماشا و کلمات خود را در حال گوش دادن به.

در نظر گرفتن اخلاق از گرفتن عکس

آن است که حق خود را به گرفتن عکس در هر گونه اعتراض در خیابان ها و یا در اموال عمومی. این یک اعتراض است و نه یک رسانه های اجتماعی عکس op. شما باید به جلوگیری از گرفتن عکس از معترضان که به وضوح نشان می دهد اطلاعات هویتی مانند چهره خود و یا خود را خالکوبی, از این عکس ها می تواند آنها را در معرض سوء استفاده و یا تلافی. اجرای قانون نیز ممکن است پاسخ با زور اگر شما نقطه دوربین خود را در آنها حتی اگر آن را به خوبی در حقوق خود را به فیلم اعمال خود.

توجه داشته باشید در درگیر شدن با پلیس

اگر شما به سفید شما می توانید با استفاده از امتیاز خود را به نفع خود. حضور خود را در میان جمعیت می تواند به جلوگیری از بیشتر خشونت پلیس علیه مردم رنگ و سیاه مردم در خاص است. سپر شما می توانید رنگ خود را با بدن در صورت لزوم و اگر شما راحت آن را انجام می دهند. شما همچنین می توانید فیلم دستگیری و پلیس فعالیت در عمومی—این حق خود را به انجام این کار. اما ما نمی توانیم شما آماده برای هر وضعیت شما روبرو می شوند. مطالعه بر روی اثرات nonlethal سلاح است که می تواند علیه شما استفاده می شود. انجام آنچه شما را راحت می کند و چه چیزی را حس می کند در آن زمان است.

چه برای جلوگیری از

هنگامی که شما در حال اعتراض به این اقدامات شما را ندارد می تواند فقط به عنوان مهم به عنوان اقدامات شما انجام دهد. در اینجا برخی از مشاوره در مورد آنچه به انجام در حالی که نشان دادن.

Don’t Run

انسان مانند دیگر حیوانات می تواند عمیقا تحت تاثیر این چیزی روی حیله و تزویر به نام رفتار جمعی. هنگامی که شما در یک گروه مغز خود را طول می کشد نشانه از گفت و شما واکنش نشان می دهند به همه چیز بر اساس چگونه این گروه واکنش نشان می دهد. این است که چرا اگر کسی شروع به در حال اجرا در حالی که شما در یک جمعیت شما به طور خودکار دریافت نیاز به اجرا به عنوان به خوبی. شما ممکن است حتی نمی دانند که چرا آنها در حال اجرا اما یک پیام را در مغز خود می گوید: “خب آن زمان برای رفتن است.” در حال اجرا نیز با توجه به خودتان و کسانی که در اطراف شما است که نه ایده آل در یک تظاهرات که در آن معترضان هستند که هدفمند برای خشونت است. به این دلایل این مهم است که شما قبل از در حال اجرا در حالی که اعتراض—شما ممکن است تحریک وحشت کسی صدمه دیده و یا صدمه دیده خود را. اگر شما نیاز به حرکت به سرعت این خوب است اما سعی کنید برای جلوگیری از در حال اجرا اگر شما می توانید آن را کمک کند. اگر شما نیاز به ترک گروه بزرگتر حرکت به سرعت و به آرامی به لبه جمعیت از ازدحام مردم. هنگامی که به خانه بازگشت و سعی کنید برای پیدا کردن یک طرف خیابان و یا یک مسیر که از راه و اقامت خود را با گروه های کوچکتر.

آیا پلیس دیگر مردم رفتارهای

شما در حال رفتن به بسیاری از مردمی رفتار در بسیاری از راه های مختلف. اگر رفتار کسی شما را ناراحت می کند به نقطه ای که شما با توجه به درخواست هموطنان معترض به جلوگیری از انجام چیزی است که از آن زمان به ترک. این شامل عاطفی صحبت های عمومی tagging), غارت, و یا تحریک پلیس. اگر شما راحت نیست با چه چیزی اتفاق می افتد, را که به عنوان نشانه خود را به سر منزل.

آیا شرکت در اعتراض گردشگری

آیا سفر به محل دیگری در اعتراض به. در حال حاضر زمان برای تقویت روابط خود را با جامعه خود را. شما هنوز هم می تواند کمک به سازمان ها در مکان های نزدیک به قلب خود را, اما وقتی که می آید به اقدامات فیزیکی خود را از انرژی و تلاش هستند بهترین را صرف درون خود locale.

چه اگر …

ما نمی توانیم شما آماده برای هر سناریوی ممکن است. در موقعیت های ناشناخته خود حس مشترک و بهترین قضاوت را باید راهنمای شما. اما برای شرایط ذکر شده در زیر این نکات ممکن است کمک به شما در قالب یک طرح.

… شما در معرض گاز اشک آور

گاز اشک آور غلیظ و پودری مه که چوب به رطوبت مانند بزاق و عرق و اشک و غشاهای مخاطی و باعث شدید سوزش است. اگر گاز استفاده می شود, آن مهم است به ماندن آرام به دلیل وحشت بدتر خواهد شد اثرات. دنبال هواپیما قوانین: کمک به خودتان قبل از کمک به دیگران. اگر یک قوطی گاز اشک آور مستقر شده است حرکت به دور از ابر به سرعت و با آرامش. سعی کنید به نگه داشتن تنفس خود را آهسته و حتی. اگر شما قادر سعی کنید برای کمک به کسانی که در اطراف شما حرکت به دور از ابر. گاز اشک آور و گاز سنگین تر از هوا و در نهایت می افتد بنابراین حرکت به زمین بالاتر اگر شما قادر.

شما نیاز به خیط و پیت کردن چشم خود را. بهترین چیز برای استفاده از این آب. معترضان و خیابان پزشکان باید با استفاده از آنچه به نام قانون راه حل است که مخلوطی از 50 درصد unflavored مایع با آنتی اسیدها و 50 درصد آب است. معترضان و خیابان پزشکان همچنین استفاده از جوش شیرین حل متشکل از یک قاشق چای خوری جوش شیرین برای هر 8.5 اونس آب. این راه حل به طور کامل و موثر تنها در صورتی که کاملا مخلوط می شوند. چشمک زدن به سرعت در حال تولید اشک طبیعی را تشویق می کند و می تواند کمک به خیط و پیت کردن چشم. آیا استفاده از شیر; آن را کمتر موثر می تواند به سرعت فاسد و می تواند باعث عفونت به خصوص در چشم. شما نیز باید خود را منفجر بینی و تف و جلوگیری از خرناس و یا به عنوان این ممکن است علائم را بدتر می کند. تغییر لباس خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است بیش از حد, اما استفاده از آب سرد به آب گرم می تواند احساس سوزش بدتر است.

… شما در معرض اسپری فلفل

برخی از همان مشاوره به عنوان گاز اشک آور قرار گرفتن در معرض در اینجا اعمال می شود. حرکت به سرعت و سعی کنید به باقی می ماند به عنوان آرام به عنوان شما می توانید. تغییر لباس خود را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید. اجتناب از دست زدن به صورت خود را و یا هر منطقه دیگری که در معرض شد. اسپری فلفل است و مبتنی بر نفت است, بنابراین می توان آن را سختتر برای حذف و آن را بر روی پوست به راحتی. آب را با علائم کمک کند اما آن را نمی خواهد حذف تحریک کننده روغن. قانون راه حل جوش شیرین حل و یا رقیق شده “بدون اشک” شامپو موثر تر هستند.

… شما برخورد خشونت آمیز افسر پلیس

می گویند به عنوان کوچک که ممکن است. شما موظف به صحبت با پلیس است. در اکثر ایالت شما نیاز به یک افسر نام و آدرس خود را اگر آنها برای آن را بپرسید. این است که چرا مهم است برای نگاه کردن به قوانین خاص برای محل خود را قبل از اعتراض. اقامت آرام نگه داشتن دستان خود را که در آن افسران می توانید آنها را ببینید و در نظر بگیرید فیلمبرداری تعامل به عنوان اقدام را در خفا به عنوان ممکن است به عنوان یک حفاظت. شما ممکن است قادر به ایجاد یک طرح با اعضای گروه خود را که در آن کسانی که درگیر در یک برخورد پلیس می توانید فیلم آن را به عنوان یک تماشاچی. سعی کنید به نوشتن یا به یاد داشته باشید افسر شماره نشان و هر گونه ویژگی های تعریف (مانند قد ، رنگ چشم و یا خالکوبی) اگر نشان تعداد قابل مشاهده نیست.

… شما برخورد گارد ملی

گوش دادن به و پیگیری سفارشات در حال دیکته شده توسط گارد ملی. اگر شما در حال برنامه ریزی برای شرکت در نافرمانی مدنی آماده می شود بسیار واقع گرایانه سناریوی مواجهه با جمعیت پراکندگی اقدامات مانند گاز اشک آور و یا کمتر کشنده تفنگ دور و یا دستگیر. درک عواقب که ممکن است مربوط به شما به طور خاص; اگر شما ثبت نشده یک فرد از رنگ و یا متعلق به هر گروه به حاشیه رانده شده خود را در عمل در اینجا ممکن است متفاوت از آن سفید می گوید. استفاده از حس مشترک را نشانه از اعتراض سازمان و حفظ ایمنی خود و ایمنی دیگران در اطراف شما در ذهن داشته باشند.

… شما را دستگیر یا بازداشت

پس از شما انجام تحقیقات خود را قبل از اینکه شما در سمت چپ و شما حقوق خود را بدانید شما آماده برای این است. با توجه به ACLU شما باید بگویم که شما مایل به سکوت و بلافاصله درخواست یک وکیل. آیا مقاومت در برابر دستگیری حتی اگر شما فکر می کنم که چه اتفاقی می افتد ناعادلانه است. نوشتن شماره نشان خود دستگیری افسر اگر ممکن است. درخواست برای یک تماس تلفنی. توجه داشته باشید که بازداشت در اعتراضات همیشه دنبال الگوی نمونه ای از بازداشت که ممکن است امدن از چیزی شبیه به یک ترافیک متوقف شود. شما ممکن است به سمت چپ در حال انتظار برای ساعت بدون دسترسی به تلفن. شما ممکن است هر گونه اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد بعدی و یا زمانی که. سعی کنید به ماندن به عنوان آرام که ممکن است و به دنبال دستورالعمل داده شده به شما. در صورت نیاز شما می توانید به دنبال اقدام قانونی هنگامی که شما خانه و امن است.

… شما ببینید کسی که دستگیر شدن

اگر شما شاهد دستگیری و یا خشونت پلیس اتفاق می افتد شما باید یک راست به این فیلم. دخالت نیست از لحاظ جسمی و نه سعی در پنهان کردن این واقعیت است که شما در حال ضبط. اگر شما سفید حضور خود را به تنهایی ممکن است جلوگیری اضافی خشونت پلیس و فیلمبرداری تعاملات بیشتر ممکن است که تقویت بازدارندگی.

پس از اعتراض

اگر شما با انگیزه های خاص علت و یا تماس به عمل نیست فقط رفتن به خانه شما پس از راهپیمایی و در نظر گرفتن آن انجام می شود. با پیگیری سازمان و بپرسید اگر بیشتر وجود دارد اقدام به گرفتن و یا چگونه شما ممکن است همچنان به فشار رهبران محلی نسبت به سیاست های شما در نظر بگیرید ، حتی اگر شما نمی قادر به نشان می دهد تا در فرد هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید از صفحه اصلی می گوید لیلا Eltawely که نشسته بر روی هیئت مدیره از Minneapolis-بر اساس گروه حمایت از احیای خواهری. “خرید لوازم و مواد غذایی برای افرادی که بر روی زمین کار می کند بیش از حد. این همه در یک زنجیره ای,” او می گوید. “معترض است در یک طیف. برخی از ما توانایی رفتن به خارج و نگه دارید تا نشانه و برخی از ما قادر به. بنابراین هر آنچه که کمک می کند تا هدف کلی از وضعیت کنونی کمک می کند.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد تظاهرات بهداشت و ایمنی. ثبت نام برای خبرنامه ما برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.

بزرگ تر سیمی داستان
 • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
 • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
 • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
 • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
 • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
 • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de