اعتراض به کشتار مردم سیاه و سفید می تواند ارد نژادپرستی محقق می گوید

افسران پلیس در مقابله با معترضان در مینیاپولیس پس از مرگ جورج فلوید.

جان Minchillo/AP

تصاویر و گزارش از مردم به خیابان ها در اعتراض به ماه گذشته به قتل جورج فلوید توسط مینیاپولیس پلیس را برانگیخته مکالمات میان آمریکایی پلیس در استفاده از زور برای کنترل جمعیت, اخلاق از غارت و تخریب اموال به بیرون ریختن خشم و جلب توجه برای یک علت.

واگرا برداشت از ناآرامی ها ریشه در ناخودآگاه تعصبات و دانش تاریخی زمینه می گوید: جیمز جونز یک استاد بازنشسته روانشناسی در دانشگاه دلاور نیوآرک که مورد مطالعه روانشناسی زمینه ای تعصب و نژاد پرستی. درک که در آن کسانی که تعصبات از کجا آمده و چگونه به مقابله با آنها خواهد بود کلید برای حرکت به سمت یک جامعه عادلانه تر بعد از این بسیار به اتهام لحظه او می گوید.

علم صحبت جونز در مورد تظاهرات و برداشت از آنها. این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

س: چگونه شما دیده می شود نگرش در مورد تعصب و تظاهرات تغییر در طول سال ؟

یک: من 79 سال, و من در این زمان بسیار طولانی است. داشتن تجربه coalesces بسیاری از چیزهایی که برای من. من شروع به نوشتن اولین نسخه از کتاب من تعصب و نژاد پرستی در سال 1970 پس از جنبش حقوق مدنی و در آن زمان ما صحبت کردن در مورد نژادپرستی نهادی. ما شاهد این مشکل به عنوان دولت-تحریم تبعیض که تضعیف حقوق شهروندی از مردم سیاه و سفید.

بدون شک پیشرفت ساخته شده است اما آنچه که من فکر می کنم این رویداد سیگنال برای من این است که تلاش های ما شده اند و اساسا ناتوان از redressing احساسات منفی و تصورات و افکار و اعتقادات است که زمینه ساز این نظام ادامه داد: تعصب در برابر مردم سیاه و سفید.

در یکی از حس من امیدوار هستم این است که در نهایت در یک نقطه عطف یک حوضه مانند دهه 1960 بودند که اساسا تغییرات چگونگی رویکرد ما به همه چیز. ما انجام بسیاری از تحقیقات در مورد چگونگی کاهش می دهد مردم را به تبعيت از کلیشه ها و کمک به گروه های مختلف خود را تشخیص مشترکات. اما در همان زمان, علمی شرکت نمی کند و سیاست های اطلاع رسانی به عنوان مقدار به عنوان آن را باید. شاید این خواهد galvanize سیاستگذاران برای تحقیقات بیشتر به طور جدی.

س: آیا شما فکر می کنم این اعتراضات ممکن است بیشتر موثر در تغییر درک عمومی نسبت به مشابه های اخیر جنبشهای اعتراضی?

یک: مایکل براون را کشته و در سال 2014 موجب سیاه زندگی مهم است. آنچه ما را دریافت کنم ؟ “تمام زندگی مهم است.” “آبی زندگی می کند مهم است.” با وجود عظیم شواهد وجود دارد گسترده و بی میلی به اتخاذ این ایده که سیاه پوستان بودند به خاص بودن و هدفمند برای حمله و ضرب و حبس و یا که آنها را مسدود و از دسترسی و فرصت است.

من فکر می کنم این لحظه متفاوت است چرا که از یک صورت فلکی از حوادث اخیر: فلوید ممکن است قربانی صفر برای این موج ناآرامی اما امی کوپر [یک زن سفید که به نام پلیس در یک مرد سیاه و سفید که خواسته بود او را به دسته سه تایی سگ او] بازی “خطرناک سیاه نر” کارت زیرا او می دانست که چگونه آن کار می کرد. در مورد Breonna تیلور پلیس راه می رفت به یک زن در خانه و او را کشته است. مردان سفید پوست به قتل Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید برای تنه زدن. نه به ذکر است نژادی و نابرابری آشکار ساخته توسط COVID-19.

که همه این چیزها اتفاق افتاده است به معنای واقعی کلمه در عرض چند روز ممکن است ایجاد یک طوفان کامل. در حال حاضر ما ببینید. در حال حاضر ما آن را دریافت کنید. و به عنوان بیشتر و بیشتر مردم صحبت کردن وجود دارد در حال رشد حس اشتراک و به رسمیت شناختن است که این باید تغییر کند.

س: چه چیزی باعث برداشت های مختلف از این اعتراضات?

یک: مسابقه تعبیه شده است در فردی ما و روح و روان جمعی. تحقیقات توسط جنیفر Eberhardt و دیگران نشان داده است که زمانی که مسابقه برجسته در مغز ادراک ما تغییر می یابد. یک پنهان تصویر یک چهره سیاه و سفید باعث می شود مردم بیشتر به احتمال زیاد به درک فازی تصویر به عنوان یک تفنگ. کلیشه همچنین لینک ویژگی های فیزیکی به داخلی یا رفتاری متحده است. سیاه کلیشه مثلا اغلب مربوط به خصومت و جنایت و خشونت است. پاسخ به این stereotypic انجمنهای است که اغلب ترس به خصوص از مردان سیاه و سفید.

کسانی که کلیشه و این ترس منجر به برخی از مردم و برخی از پلیس را به نمایش سیاه و معترضان به عنوان ترسناک جنایتکاران.

س: آیا بینش از روانشناسی است که می تواند اطلاع رسانی پلیس de-تشدید سیاست ها و کاهش خشونت علیه سیاه معترضان …

یک: تند و تلخ تصویری در گردش است که نشان می دهد یک سرباز پیاده پلیس در فایت, North Carolina, زانو قبل از یک گروه از معترضان. این مورد در جهت رئیس پلیس. این نشانه این نوع از حساسیت و خویشتن داری و چشم انداز است که به وضوح راه برای خنثی کردن این شرایط است. خط پایین این است که زمانی که مردم درک آنها در همان طرف تضاد محو می شود.

همکار من سام Classic انجام داده است مقدار زیادی از تحقیقات نشان می دهد که زمانی که مردم از گروه های مختلف هستند را گرد هم آورده که یکی از آنها درک هر یک از دیگر و با یک دیگر تعامل مثبت تر.

س: چگونه می توانم به شما فکر می کنم سیاه و سفید جوامع ممکن است در نهایت در پاسخ به این اعتراضات?

یک: بسیاری از سفید پوستان با داشتن این آگاهی جدید که من فکر می کنم ممکن است جرقه یک درجه از گناه نه تنها در مورد آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته, اما آنچه اتفاق می افتد شده است بیش از 4 قرن است. وجود دارد ممکن است بوجود می آیند از آن حس مجرمیت و مسئولیت و نوظهور تمایل به پاسخگو باشد. مردم از انواع نژادی پس زمینه در حال صحبت کردن زیرا آنها احساس موظف به انجام تعهد به بشریت است. که احساس قدرتمند است و می تواند اثرات عمیقی داشته. آن باقی مانده است دیده شود که آیا می توان آن را پایدار و اینکه آیا نیروهای توانا و سرمایه داری و سیاست آورده می شود می تواند به همکاری برای تغییر.

سیاه پوستان از سوی دیگر به سادگی خسته می شوند. وجود حس “ما گفتن است میشم و میشم ain’t شنیدن آن. آن زمان برای شما به مرحله و کاری انجام دهد.” سیاه پوستان درک احساسات خوب است که ارائه platitudinous اظهارات اخلاقی تعهدات سفته که همه چیز تغییر خواهد کرد. سیاه پوستان خسته اما امیدوار است که فقط شاید این آغاز یک واقعی معنی دار جنبش برای تغییر.

س: آیا اعتراض و تخلیه خشم روانی منافع ؟

یک: این حوادث را ایجاد کرده اند یک زمینه که در آن سیاه پوستان احساس توجیه و سفیده احساس می کنند که یک فرصت برای نشان دادن خود و بشریت است. بله اعتراض vocalizing و تخلیه می توانید یک بازی روانی نقش حفاظتی.

س: چه نقشی می تواند به دانشمندان در حمایت از نژادی و عدالت اجتماعی ؟

یک: در بودجه ملی سازمان وجود دارد یک سلسله مراتب از ارزش تحقیقات چه مهم است و بودجه برای تحقیقات به نژادی و عدالت است لغزنده و بی میلی ارائه شده است. یکی از اولین چیزهایی که محققان می توانید انجام دهید این است که صحبت کردن به می گویند: “این کار مهم است که این کار ارزشمند است.”

نه تنها ما نیاز بیشتر مردم از رنگ که در دانشگاهی, اما ما نیاز به سوالات آنها درخواست می شود با مشاهده بیشتر مثبت. هنگامی که ما صحبت در مورد تمایل به تنوع در professoriate ما اغلب به آن نگاه جمعیتی: ما باید بیشتر سیاه افراد مشغول به کار در این یا آن منطقه است. و درصد زیادی از آنها را در طول سال انجام شده است کار است که هر کس دیگری می کند—این فوق العاده است که مردم سیاه و سفید می تواند ریاضیدانان و حل انواع دیگر از مشکلات علمی. اما اگر شما می خواهید به professoriate که پیشرفت درک ما از این مسائل مهم در جامعه ما به آن نیاز دارد به طور گسترده تر از فقط داشتن بیشتر دانشمندان از رنگ. ما باید در مشکلات مواجه هستیم و بپرسید “چگونه ما یک علمی خرید در آن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im