تظاهرات تجدید موشکافی Tech روابط به اجرای قانون

آمازون مدیران توییتی برای حمایت از معترضان. اما این شرکت به فروش می رساند یک ابزار نظارت به پلیس که مطالعات می گویند misidentifies افراد تیره پوست.

جمعی خشم بیش قتل جورج فلوید منجر به سراسر کشور تظاهرات تمدید تلفنی برای پلیس اصلاحات و نحو نامشخصی سریع پشتیبانی از نژادی سهام از دره سیلیکون رهبران.

واکنش شده است سویفت به عنوان به خوبی. منتقدان خواستار خروج بسیاری از شرکت ها در حال حاضر حمایت و پشتیبانی به صورت سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, متهم آنها را از عدم به توقف نژادپرستانه زبان در سیستم عامل خود و در برخی موارد قادر می سازد بیش از سیاست گذاری و نظارت است که معترضان در حال حاضر مارس برابر.

مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در زمان به Instagram هفته گذشته برای به اشتراک گذاشتن یک مقاله توسط نویسنده Shenequa گولدینگ اظهار نظر در “طولانی رسیدن به” نژادی تروما. روز بعد رسمی آمازون حساب توییتی یک پیام “در همبستگی با جامعه سیاه و سفید.” Amazon Web Services مدیر عامل اندی, Jassy توییتی هفته گذشته “چه خواهد شد آن را برای ما حاضر به قبول این ناعادلانه به کشتار مردم سیاه و سفید?”

اما آمازون میآورند ابزار نظارت به پلیس از جمله به طور گسترده ای مورد انتقاد تشخیص صورت محصول Rekognition. ابزار misidentifies افراد تیره پوست بیشتر از سبک پوست افراد با توجه به یک گزارش از AI محقق شادی Buolamwini. در سال 2018 به ACLU یافت ابزار misidentified اعضای کنگره به عنوان جنایتکاران misidentifying سیاه و مقامات بیشتر از آنهایی که سفید.

“آمازون tweeting حمایت از” مبارزه با نظام نژاد پرستی و بی عدالتی “یک کتاب درسی مورد جایگزین فضیلت سیگنالینگ برای فضیلت” گفت: Evan Selinger حفظ حریم خصوصی محقق و استاد در موسسه فناوری روچستر است. “نه تنها باید حقوق مدنی گروه انتقاد آمازون برای ترویج تشخیص صورت ابزار به اجرای قانون است که شمار وخیم تهدید به اقلیت اما خیلی باید نگران سهامداران است.”

Jassy دفاع می کرد Rekognition حتی به عنوان کارکنان و متعدد نژادی عدالت سازمان های مخالف فروش آن به پلیس. در یک جلسه در دست 2018, Jassy گفت: کارکنان “اگر ما پیدا کردن افراد در حال نقض مردمی’ حقوق اساسی آنها نخواهد بود قادر به استفاده از خدمات دیگر … در یک دموکراسی این است که اغلب به نقش و مسئولیت دولت برای کمک به مشخص کنید که چه دستورالعمل ها و مقررات باید در مورد فن آوری است.”

وجود دارد هیچ قانون در برابر پلیس با استفاده از این ابزار نظارت اما Jassy نظرات صحبت می کنند به یک ناقص ایده که مانع تلاش های پلیس در اصلاحات: این ابزار قابل قبول هستند چرا که آنها غیر قانونی است. در پی تظاهرات تهمت گزارش گفت: اجرای قانون “شما به آهنگ” تظاهر تجدید نگرانی که پلیس می شود با استفاده از فن آوری نظارت به عنوان بخشی از پاسخ خود به اعتراض.

آمازون نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به طور مشابه, مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در روز یکشنبه ابراز گوگل “پشتیبانی برای برابری نژادی در همبستگی با جامعه سیاه و سفید.” اما گوگل بیش از حد مورد انتقاد قرار گرفته برای حمایت از تهاجمی پلیس تاکتیک.

سازمانهای مدافع حقوق مدنی را به نام گوگل عمل قادر می سازد “geofencing حکم.” این حکم و مجوز پلیس برای درخواست از گوگل داده ها بر روی دستگاه های در منطقه اطراف یک جرم و جنایت است. گوگل در ابتدا منابع ناشناس اطلاعات برای گوشی های درون منطقه مشخص شده توسط حکم. بعد از پلیس خود را محدود مظنون گوگل, منابع نام های کاربری و اطلاعات محل برای دستگاه های خاص.

وجود شواهد قلیل که geofencing اهداف جوامع از رنگ به طور خاص اما بسیاری از آنها با انتقاد از تور یا دام ایجاد شده که دستگاه های به مراتب در خارج از صحنه جرم را شامل می شوند. Geofencing حکم اغلب نوشته شده است با استفاده از مختصات GPS, خیابان نام و آدرس. منتقدان می گویند بسیاری از آنها overbroad و شامل بسیاری از مردم بیش از آن منطقی در نزدیکی صحنه جرم.

این روشن نیست که چگونه اغلب درخواست پلیس geofencing حکم اما گوگل خود گزارش داده ها در درخواست دولت نشان می دهد یک افزایش بزرگ در جستجوی حکم به حدود 20,000 سال گذشته از 10 ، 000 در سال 2017. با شروع در ماه ژانویه گوگل متهم پلیس به $245 برای اطلاعات درخواست.

“به دلیل ناکافی چهارم قانون حمایت, GPS, متن, رسانه های اجتماعی, و یا جستجو در داده ها را از گوشی آندروید خود را ممکن است در نهایت به عنوان مدرک در دادگاه گفت:” لیز o’sullivan, تکنولوژی, مدیر حفظ حریم خصوصی و غیر انتفاعی فن آوری نظارت نظارت پروژه و یا متوقف شود. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که شرکت های فن آوری می تواند انجام شود برای حفاظت از منافع عمومی اما در عوض ما دیدن gobs از لابی پول صرف مخالفت با قانون است که ممکن است در واقع ترویج عدالت است.”

گوگل نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برخی از شرکت ها هستند که به نام توسعه محصولات برای انتقاد را قادر می سازد بیش از پلیس و نظارت nonwhite جوامع است. برای مثال زمانی که رسمی حساب Salesforce و Github توییتی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی توجه بسیاری از مردم آنلاین با اشاره به شرکت طرف قرارداد با آداب و رسوم و گشت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک.

همسایه یک جامعه مبتنی بر شبکه های اجتماعی برنامه توییتی حمایت خود را برای زندگی موضوع باعث فوری نقد. برای سال های همسایه رهبری مواجه شده است و اتهامات که کاربران آن نواخته مشخصات افراد از رنگ و آنها را متهم به جنایت.

در بیانیه ای به سیمی همسایه گفت: دهها در برنامه کاهش یافته و پس از آن شروع به استفاده از الگوریتم های تشخیص گفتار نژادپرستانه و نیاز به اطلاعات دقیق تر اگر یک کاربر می خواهد به گزارش کسی که مشکوک است. “فقط یک حادثه است بیش از حد بسیاری از, و ما همچنان متعهد به کار سخت” این شرکت اعلام کرد.

انتقاد فراتر از نگرانی های بیش از همکاری با پلیس است. روز دوشنبه ق مؤسسین و مدیر عامل شرکت استیو هافمن ابراز حمایت خود را به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در یک نامه سرگشاده به کارکنان. ساعت بعد مدیر عامل سابق الن K. پی ای متهم هافمن نادیده گرفتن نژادپرستانه پیش فرض بر روی پلت فرم و به طور جدی تر از بهره مندی از سفید برتری.

“شما نمی توانید می گویند BLM زمانی که Reddit پرورش و monetizes سفید برتری و نفرت در تمام طول روز طولانی” او هنوز توییتی. به عنوان مدیر عامل موقت در 2015, پی ای تحت فشار قرار دادند به ممنوعیت برخی از مهمترین و آشکار subreddits, باعث واکنش شدید از کاربران قدیمی. زمانی که هافمن موفق شد خود را به عنوان مدیر عامل شرکت او به جای آن تصمیم گرفتند برای یک دست بیشتر رویکرد که در آن “جوامع … مجموعه استانداردهای مناسب در اطراف زبان را برای خود.” یک سخنگوی Reddit گفت: این شرکت ممنوع نژادپرستانه subreddits و ق در حال حاضر نمایش یک هشدار روی صفحه نمایش به بازدید کنندگان از آن بدنام ترین subreddit r/thedonald یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فروم.

به همین ترتیب Facebook در ادامه به صورت نقد بعد از مدیران از جمله مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ ملاقات با رهبران حقوق مدني دوشنبه شب. زوکربرگ روز دوشنبه گفت: Facebook کمک خواهد 10 میلیون دلار به نژادی عدالت سازمان ها و اشاره کرد که فیلم اصلی فلوید مرگ نوشته شده بود به Facebook. اما زوکربرگ کاهش یافته است به اقدام علیه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” پیام صلیب-ارسال شده از توییتر که در آن پرچم با یک برچسب هشدار دهنده. خشم کارکنان سازمان مجازی اعتصاب و صحبت علنی در برابر این تصمیم است.

در بیانیه ای پس از نشست روز دوشنبه رهبران NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق کنفرانس رهبری مدنی و حقوق بشر و رنگ را تغییر دهید متصل خشونت علیه معترضان و زوکربرگ تصمیم. از Facebook مدیر عامل “را نشان می دهد درک تاریخی و یا مدرن روز رای دهندگان سرکوب و او حاضر به اذعان چگونه Facebook را تسهیل تهمت تماس برای خشونت علیه معترضان کردند.”

در یک بیانیه یک Facebook سخنگو گفت: این شرکت بود “ممنون که رهبران در حقوق مدنی جامعه در زمان زمان برای به اشتراک گذاشتن وب کم انتقادات و پیشنهادات صادقانه با علامت و شریل” سندبرگ شرکت افسر ارشد عامل.

“من فکر می کنم ما ممکن است در نگاه آن را به عنوان چیزی است که گاهی اوقات به نام “نمایشی wokeness’ توسط این شرکت و صدور یک بیانیه که آنها ایستاده با جامعه سیاه و سفید مطلق حداقل آنها می توانند انجام دهند” گفت: Chris Gilliard مستقل محقق تحصیل در رشته نظارت و نژاد پرستی.

“بسیاری از این شرکت های تولید سود یا بهره کشی از نیروی کار و/یا تقویت نفرت و افراط گرایی است که به طور مستقیم مضرات سیاه, مردمی,” او می گوید. “اگر آمازون واقعا احساس کردم که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به آنها تغییر خواهد کرد راه درمان آنها نیروی کار خود را جلوگیری از فروش Rekognition و قطع فروش حلقه doorbells. اگر Facebook واقعا ایستاده بود با جامعه سیاه و سفید آنها را از بین بردن شایع سفید برتری در پلت فرم خود را.”

از آنجا که وجود ندارد, قوی, قوانین حاکم بر استفاده عادلانه از ظهور policing ابزار سیاست شرکت بسیار مهم است. در ازای از مقررات دولت چگونه مدیران نوشتن و تفسیر خود را از شرکت های روابط با اجرای قانون می تواند متفاوت باشد یا به چین با اصلاحات متمرکز حقوق مدنی جنبش و یا در برابر آنها.


بزرگ تر سیمی داستان
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • به ضرب و شتم Covid-19 شما باید بدانید که چگونه یک ویروس حرکت می کند
  • 11 راه برای ارتقاء خود را از Wi-Fi و با سرعت اینترنت خود را
  • نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم
  • سلام بچه ها! خواندن این کتاب در طول خود را بسیار. طولانی است. تابستان
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de