Psilocybin mushrooms یافت شده حداقل اثرات مضر و به طور بالقوه می تواند به نفع کسانی که با افسردگی است. اما آنها باقی می ماند غیر قانونی حتی اگر آنها را پیشگامانه جایگزین برای چندین و تحت درمان روحی و روانی شرایط.

با این وجود psychedelics در حال حاضر یک موج مثبت حرکت در آورده با شاهدانه و اگر psilocybin تصویب می شود به عنوان یک دارو تولید در مخمر به نظر می رسد بیشتر به صورت تجاری گزینه قابل دوام.

“این infeasible و راه بیش از حد گران قیمت برای استخراج psilocybin از قارچ سحر و جادو و شیمیایی بهترین روش سنتز نیاز گران و دشوار به منبع شروع بسترهای. بنابراین نیاز به پایین آوردن هزینه تولید و ارائه بیشتر سازگار عرضه زنجیره ای می گوید:” نیک Milne سابق Postdoc در DTU Biosustain و CSO و از بنیانگذاران Octarine زیستی.

زیستی مبتنی بر تولید psilocybin به دست آورده بهره بزرگ و محققان در حال حاضر ثابت شده تولید در مقیاس کوچک در E. coli. اما تولید در باکتری ها همراه با طیف گسترده ای از نگرانی های است که می توان با استفاده از مخمر به جای.

در مخمر دانشمندان ثابت کند که psilocybin می توان به تولید de novo, که بدان معنی است که شما می توانید تولید مولکول به سادگی با رشد مخمر را با شکر و دیگر مواد مغذی, بدون نیاز به اضافه کردن هر یک از دیگر با شروع بسترهای.

تولید psilocybin de novo در E. coli دشوار است از یک آنزیم کلیدی در بیوسنتز مسیر کار نمی کند در باکتری و بنابراین برای حل این مشکل شما نیاز به اضافه کردن یک گران بستر شروع ساخت کل فرایند تولید بیش از حد پرهزینه است.

“پس از مخمر و Psilocybe قارچ را کاملا از نزدیک مربوط به گونه های این آنزیم به خوبی کار می کند در مخمر ارائه بسیار بیشتر مقرون به صرفه جایگزین می گوید:” رهبر گروه در DTU Biosustain ایرینا Borodina.

علاوه بر مخمر نیز بهتر انجام می دهد در مقیاس بزرگ تخمیر با توجه به سابقه طولانی خود در دم آبجو روند و همچنین در فرآیند تصفیه پس از E. coli تولید اضافی مضر ترکیبات است که شما می خواهم به در محصول نهایی خود را.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه فنی دانمارک. Original نوشته شده توسط Anders Østerby Mønsted و آن Wärme Lykke. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im