روانشناسان کشف راز دستیابی به اهداف

تحقیقات به رهبری دانشمندان در کوئین مری دانشگاه لندن ارائه بینش های جدید به همین دلیل مردم اغلب برنامه های غیر واقعی است که محکوم به شکست است.

مطالعه منتشر شده در مجله رفتاری تحقیقات مغزتجزیه و تحلیل رابطه پیچیده بین پاداش و تلاش در دستیابی به اهداف و شناسایی دو مراحل مهم در فرآیند تصمیم گیری.

محققان دریافتند که افرادی که تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام آنها انگیزه پاداش. هنگامی که آنها شروع به قرار دادن برنامه های به عمل تمرکز خود را تبدیل به سختی تلاش آنها نیاز به قرار دادن در.

آنها نشان می دهد کلید به هدف دست یافتنی است و به نظر این تلاش مورد نیاز هنگامی که تصمیم گیری چه باید بکنید و سپس سپردن به تمرکز بر پاداش هنگامی که زمان می آید برای قرار دادن تلاش در.

بررسی رابطه بین تلاش و پاداش تیم تحقیقاتی طراحی آزمایشات مربوط به دو شکل مختلف از تلاش فیزیکی و روانی.

تلاش فیزیکی اندازه گیری شد و با عمل فشردن یک جوی استیک در حالی که توانایی برای شرکت کنندگان به حل معادلات ساده ریاضی تست شده تلاش ذهنی.

شرکت کنندگان در مطالعه با ارائه گزینه های مختلف که در ترکیب بالا و یا پایین با تلاش بالا و یا پایین پاداش مالی و خواسته را انتخاب کنید که یکی به دنبال.

دانشمندان دریافتند که در هنگام انتخاب گزینه های شرکت کنندگان هدایت می شدند سطح پاداش مالی ارائه شده اما در اجرای وظیفه خود عملکرد تعیین مقدار واقعی از تلاش آنها نیاز به اعمال.

این تیم مشاهده شد که نتایج مشابه برای هر دو جسمی و روانی تلاش مبتنی بر آزمایش است.

Dr آگاتا Ludwiczak یک محقق از کوئین مری دانشگاه لندن و نویسنده سرب از مطالعه گفت: “حس مشترک نشان می دهد میزان تلاش ما را به یک کار به طور مستقیم مربوط به سطح پاداش ما انتظار داریم در بازگشت. اما ساختمان روانی و اقتصادی شواهد نشان می دهد که اغلب پاداش های بالا به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود مردم قرار داده و در تلاش آنها نیاز به رسیدن به اهداف خود.

“ما دریافته اند که وجود ندارد یک رابطه مستقیم بین میزان پاداش که در خطر است و میزان تلاش افراد در واقع قرار دادن در. این است زیرا هنگامی که ما انتخاب در مورد آنچه که تلاش برای قرار دادن در ما انگیزه پاداش ما انتظار داریم به عقب بر گردیم. اما در نقطه که در آن ما در واقع آنچه که ما گفته بود ما انجام خواهد داد ما تمرکز بر روی سطح تلاش ما باید در واقع قرار دادن در جای پاداش ما امید ما را دریافت کنید.”

دکتر عثمان خواننده در روانشناسی تجربی در کوئین مری گفت: “اگر ما دقیق نیست برنامه های ما مطلع می تواند با انتظارات غیر واقعی از آنجا که ما توجه بیش از حد به پاداش. سپس هنگامی که ما از انتخاب های ما, ما متوجه تلاش بیش از حد است و تسلیم. برای مثال زود بیدار شدن به ورزش برای یک زندگی جدید و سالم ممکن است به نظر می رسد مانند یک انتخاب خوب زمانی که ما تصمیم بر ما قطعنامه های سال جدید, اما هنگامی که زنگ خاموش می رود در یک صبح پاداش نیست به اندازه کافی به شما و خارج شدن از رختخواب.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کوئین مری دانشگاه لندن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر