آمبولی ریوی و COVID-19

محققان در سیستم بهداشت هنری فورد در دیترویت می گویند در اوایل تشخیص بیماری تهدید کننده زندگی لخته خون در ریه ها منجر به swifter درمان مداخله در COVID-19 بيمار.

در یک مطالعه جدید که به تازگی در مجله رادیولوژیمحققان دریافتند که 51 درصد از بیماران مبتلا به آمبولی ریوی یا PE تشخیص داده شد در بخش اورژانس نقطه ورود برای بیماران بستری به بیمارستان.

در اروپا تحقیقات نشان داده است که اکثر موارد PE بودند تشخیص داده شده در بیماران بستری در واحد مراقبت های ویژه بعد از اینکه در یک ونتیلاتور برای چند روز.

در هنری فورد مطالعه محققان می گویند 72 درصد از PE تشخیص بودند در بیمارانی که نیاز نیست “ICU-سطح مراقبت” نشان می دهد که تشخیص به موقع و استفاده از رقیق کننده های خون می تواند نقش مهمی را در فرآیند درمان است.

“بر اساس مطالعه ما تشخیص زود هنگام PE می تواند در بهبود و بهینه سازی برای درمان بیماران ارائه در بخش اورژانس می گوید:” Pallavi Bhargava, M. D., یک بیماری عفونی پزشک درگیر در مطالعه است. “ما توصیه پزشکان به فکر PE به عنوان یک اضافی عوارض زود هنگام پذیرش بیماران که علائم و نتایج آزمایشگاهی نقطه به آن شرط است.”

Thomas آهنگ, M. D., یک رادیولوژیست و مطالعه ارشد نویسنده می گوید: موقع ریوی CT آنژیوگرافی ساخته شده تفاوت در تشخیص PE. “ما توصیه می کنیم CT آنژیوگرافی به دلیل سنتی و سی تی اسکن ممکن است انتخاب کنید تا لخته خون” دکتر ترانه می گوید.

در علاوه بر این به تشخیص زود هنگام پیدا کردن دیگر نکات برجسته کلیدی آمده از این مطالعه گذشته نگر از 328 COVID-19 بيمار که تحت ریوی CT آنژیوگرافی بین 16 مارس و آوریل 18 در حوزه هنری فورد بیمارستان مراقبت حاد:

  • 22 درصد بيماران وجود داشت به آمبولی ریوی.
  • بیماران با BMI (شاخص توده بدن) 30 یا بالاتر در حدود سه برابر بیشتر در معرض خطر ابتلا به آمبولی ریوی. ایده آل BMI برای بزرگسالان 18.5 — 24.9.
  • بیماران در استاتین درمانی قبل از بستری به کمتر احتمال ابتلا به آمبولی ریوی.
  • افزایش D-dimer و C-reactive protein آزمایشگاه نشانگر در رابطه با افزایش اکسیژن مورد نیاز ممکن است یک پیش بینی از آمبولی ریوی حتی زمانی که بیماران در حال دریافت پیشگیرانه رقیق کننده های خون.

“یافته های ما نشان می دهد که بیمارانی که تست مثبت برای COVID-19 باید شروع شود در پیشگیری رقیق کننده های خون در اوایل درمان خود را و است که نیاز به CT آنژیوگرافی ارزیابی می شود بر اساس مورد به مورد به دنبال لخته شدن خون” دکتر Bhargava می گوید. “ما ER پزشکان نقش مهمی در دقت ارزیابی این بیماران ارزیابی خود را d-dimer نشانگر ارزش و سفارش به حق CT اسکن برای شناسایی این لخته شدن خون در اوایل تشخیص است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Henry Ford Health System. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>