پالس اکسیمتری نظارت بیش از حد در نوزادان مبتلا به برونشيوليت

نظارت بر سطح اکسیژن خون مستمر با پالس اکسیمتری است که بیش از حد در نوزادان مبتلا به برونشيوليت که نه نیاز به اکسیژن اضافی, با توجه به مطالعه توسط محققان در بیمارستان کودکان فیلادلفیا (ریز ریز). محققان دریافتند استفاده مداوم پالس اکسیمتری رخ داده است اغلب و به طور گسترده ای متفاوت در میان بیمارستان ها در نمونه خود را با وجود ملی, توصیه های مشاوره در برابر عمل است.

یافته های منتشر شده امروز در JAMA.

“همه ما تمایل به این باور است که نظارت مستمر چیزی است که همیشه رفتن به ارائه سود و ایمنی و متاسفانه که مورد نیست” گفت: Christopher P. لب گنده, MD, MSCE یک پزشک متخصص در ریز ریز کردن و نویسنده اول این مطالعه. “هنگامی که شما نظارت بر بیماران بی ارزش آن را ایجاد خطر نه تنها برای بیمار که در شرایط دیگر بستری در بیمارستان و افزایش هزینه های, بلکه برای کل واحد با توجه به پتانسیل برای زنگ خستگی. ما قبل از کار نشان می دهد که هنگامی که آلارم برای هر دو گروه از بیماران که نیاز فوری صرفه جویی در زندگی و مراقبت از کسانی که به انجام آن کاهش می یابد اعتماد به صحت آلارم برای سیگنالینگ شرایط اضطراری واقعی.”

برونشيوليت حاد ویروسی است که علت نوزاد بستری است و معمولا تحت درمان با مراقبت های حمایتی از جمله مایعات ساکشن و اکسیژن در صورت لزوم. جامعه پزشکی بیمارستان انتخاب عاقلانه ابتکار مانع پزشکان از استفاده مداوم پالس اکسیمتری نظارت در شيرخواران مبتلا به برونشيوليت مگر اینکه آنها در اکسیژن و آکادمی اطفال آمریکا همچنین توصیه می کند در برابر عمل است.

بررسی میزان که بیمارستان بودند طور مداوم با استفاده از پالس اکسیمتری در شيرخواران مبتلا به برونشيوليت این تیم تحقیقاتی انجام یک مطالعه مشاهدهای در 56 ایالات متحده و کانادا در بیمارستان اطفال تحقیق در بستری تنظیمات شبکه (گرفتار) مستقل در بیمارستان های مبتنی بر شبکه. بیمارستان ها در این مطالعه شامل مستقل, کودکان, بیمارستان ها, بیمارستان های کودکان در بیمارستان و جامعه بيمارستان. محققان داده های جمع آوری شده در طول یک برونشيوليت فصل از تاریخ 1 دسامبر 2018 تا 31 مارس 2019 و شامل 3, 612 بیماران بین سنین 8 ماه و 23 ماه.

از بیماران در این مطالعه که دریافت هر گونه مکمل اکسیژن 46% شد نظارت مستمر از طریق پالس اکسیمتری. پس از استاندارد نتایج به حساب تفاوت در متغیرهای سراسر بیمارستان است که می تواند تحت تاثیر قرار داده اند نظارت محققان دریافتند درصد از بیماران مبتلا به بی ارزش بودن نظارت در محدوده از 6% به 82%.

“ما شگفت زده شدند مقدار زیادی از تنوع دیدیم در سراسر بيمارستان در این مطالعه نشان می دهد که بسیاری از موسسات با استفاده از نظارت بی ارزش به عنوان یک شبکه امن,” لب گنده گفت. “این مطالعه نشان دهنده اولین گام ضروری در توقف تدریجی یک مصرف زیاد و کم ارزش مراقبت عمل می کند که بهبود نتایج افزایش هزینه های بهداشت و درمان و منجر به زنگ خستگی در میان کارکنان بهداشتی درمانی.”

ریز ریز کردن-چراغ مطالعه مشترک چند نهادی تلاش است که شامل محققان از CHOP, دانشگاه, پنسیلوانیا, بیمارستان کودکان بوستون و سینسیناتی مرکز پزشکی بیمارستان کودکان. این تحقیقات با حمایت تعاونی قرارداد اعطا شده توسط موسسه ملی بهداشت/ملی قلب ریه و خون موسسه (جایزه تعداد U01HL143475).

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط بیمارستان کودکان فیلادلفیا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>