زمانی که بدنام آنلاین فروم 8chan بود مجبور کردن اینترنت در ماه اوت پس از مرتبط بودن اعمال خشونت از جمله Christchurch, تیراندازی آن نگاه مانند یک ضربه به Qanon توطئه جنبش که تا به حال ساخته شده 8chan آن خانه مجازی. به جای محو هر چند 8chan را Qanon پوستر مهاجرت به سیستم عامل های دیگر که در آن آنها هنوز در تلاش برای استفاده از رسانه های اجتماعی برای نفوذ در انتخابات.

دو تا از محبوب ترین خانه های جدید برای Qanon پیروان هستند Endchan و 8chan جانشین 8kun. در اواخر 2019, Qanon پیروان در Endchan استفاده از توییتر برای نفوذ فرمانداران’ مسابقات در کنتاکی و لوئیزیانا ارسال توییت ها و الگوهای رفتاری در حمایت از نامزدهای جمهوریخواه و حمله به مخالفان خود را. آنها تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی مکالمات از جمله محبوب هشتگهای به تصمیم می گیرید که در آن و چگونه به وزن در. هر دو خواهان از دست داد در انتخابات است. در حال حاضر Qanon پیروان در حال استفاده از همان تاکتیک در سال 2020 ریاست جمهوری.

“ما نیاز به الگوهای رفتاری است که خنده دار و مسخره از حزب دموکرات نامزد, اما همچنین که در حال آموزنده و آشکار در مورد سیاست های خود را که در اشتباه هستند برای ایالات متحده آمریکا و مردم آمریکا” نوشت: یک پوستر در یک موضوع با عنوان “الگوی رفتاری جنگ 2020” در 8kun در نوامبر سال 2019. “ما همچنین نیاز به الگوهای رفتاری که در حال PRO-مغلوب ساختن پیشی جستن است که توضیح دهد که چگونه سیاست های مناسب برای ایالات متحده آمریکا و مردم آمریکا و است که می تواند به کم ارزش کردن لام و حملات که بدون شک رفتن به می آیند در POTUS.. دوباره و دوباره.”

Image may contain Text Document Word Page and File

Screencap از پست در 8kun اسیر 16 دسامبر 2019.

حسن نیت ارائه میدهد از Elise توماس

Qanon پیروان باید کشت اتصالات بیش از رسانه های اجتماعی با کلید تهمت متحدان. رئیس جمهور تهمت خود را بازتوییت کرد Qanon-حساب های مرتبط با حداقل 72 بار از جمله 20 بار در یک روز در ماه دسامبر 2019. با نفوذ دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان همچنین ترویج Qanon-حساب های مرتبط. برای مثال در دسامبر 23, مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی را بازتوییت کرد @QAnonWomen4Rudy (زیستی که بار خوانده شده “وطن پرست بانوان حمایت سکسی ترین مرد زنده”).

این Qanon تئوری توطئه است بر این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن و یک فرد مرموز شناخته شده به عنوان “س” در حال مبارزه علیه قدرتمند دوز و کلک از نخبگان پدوفیل در رسانه ها و حزب دموکرات است. Q ظاهرا ارتباط با پیروان خود از طریق کد گذاری پست های شناخته شده به عنوان “س قطره” در نيمه ناشناس فروم 8chan. پس از 8chan پایین گرفته شده است و Q و یا کسی که با استفاده از Q شخصیت از سر ارسال در 8kun.

ابتدا در اوایل سال گذشته Qanon پیروان مطلب به صراحت در آغوش مفاهیم “جنگ اطلاعات,” تلاش برای شکل دادن به روایات و اعتقادات مردم به تاثیر حوادث. روسیه دخالت در انتخابات آمریکا در سال 2016 شده است به عنوان جنگ اطلاعات است. در فوریه 2019 موضوع با عنوان “خوش آمدید به جنگ اطلاعات” در Endchan را Qanon تحقیقات فروم, یک پوستر ترغیب کاربران دیگر به “[g]et آماده برای یک مرحله جدید در جنگ anons: مبارزه را به روایت از [رسانه].” در حال حاضر Qanon کاربران در حال تلاش برای اداره کردن همان تاکتیک به شکل سیاسی روایت برای سال 2020 است.

در اختصاصی تخته در Endchan و 8kun, Qanon, پوستر, مانیتور, اخبار و مطالب سیاسی در توییتر. آنها در ساخت لیست از هشتگهای به هدف تولید محتوا و الگوهای رفتاری مربوط به روز تحولات سیاسی و به اشتراک گذاری مشاوره در مورد چگونه به ایجاد حساب های رسانه های اجتماعی با محتمل جعلی personas. هدف طور کلی است به سیل رسانه های اجتماعی با نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن طرفدار حزب جمهوری خواه و ضد دموکرات روایت یا عدم است که به سادگی به ربودن و از خط خارج مکالمات. اخیر اهداف شامل دموکراتیک اعضای مجلس نمایندگان که رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص کسانی که به نمایندگی از مناطق که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در سال 2016.

“این دموکرات ها که انتخاب شدند به کنگره در مناطق با پرستان که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال خائن … بخشی از 2020 memewar باید هدف استراتژیک این شرکت بسیار آسیب پذیر دموکرات با الگوهای رفتاری به طوری که نه تنها آنها رای دادند از دفتر اما دموکرات ها از دست دادن خانه” نوشت: یک کاربر در 8kun را Qanon هیئت مدیره در دسامبر 2019. “فراموش نکنید که ما در حال راه انداختن یک جنگ اطلاعات و این و 2020 memewar بخشی از آن هستند.”

Image may contain Word Human Person Text and File

Screencap از 8kun را Qresearch مدیره دستگیر تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است.

حسن نیت ارائه میدهد از Elise توماس

تعداد Qanon پیروان ناشناخته است اما اعتقاد بر این بود ، اما Qanon پیروان اداره آستین ، تاثیر خود را به دلیل حضور در دیگر رسانه های اجتماعی به ویژه توییتر. با توجه به Marc-André Argentino, یک دانشجوی دکتری در دانشگاه کونکوردیا وجود دارد 22,232,285 توییتهایی با استفاده از #Qanon و هشتگهای مرتبط مانند #س #Qpatriot و #TheGreatAwakening در سال 2019 به طور متوسط از 60,910 در هر روز. در مجموع بیش از دیگر هشتگهای محبوب مانند #MeToo (5,231,928 توییتهایی در سال 2019) و یا #climatechange (7,510,311 توییتهایی).

این جنبش همچنین مهم است به دلیل تاثیر آن بر مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را. “من شک دارم که رئیس جمهور تهمت معتقد است که کسی که خود را در دایره درونی نشت داستان به عنوان ‘Q-ترخیص کالا از گمرک پاتریوت'”, می گوید اتان زاکرمن مدیر دانشگاه MIT Center for Civic رسانه ای که قبلا نوشته شده است در مورد تاثیر Qanon در سیاست و جامعه است. “اما هر کسی که مشغول به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن—در کسب و کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان ریاست جمهوری زمینه می داند که تهمت نیازهای ثابت ستایش و تسکین دهنده, و من گمان می کنم بسیاری از پرسش های مربوط به الگوهای رفتاری آن را به رئیس جمهور توجه به عنوان دستیاران خود را سعی کنید به سکته مغزی نفس خود.”

“من نمی بینیم و این به عنوان یک عمدی یا ابزاری, ارتباط, است, اما آن را آسان برای دیدن چگونه آن را می تواند به نفع هر دو طرف” زاکرمن می گوید.

تلاقی منافع را قادر می سازد Qanon conspiracists به شستن ایده ها به جریان اصلی در برنامه به طور بالقوه خطرناک راه. مانند بسیاری از دیگر جنبش های اجتماعی دنیا در chan تخته های Qanon جنبش تا به حال undertones از خشونت است. هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات توطئه مؤمن مسلح با یک AR-15 حمله یک رستوران پیتزا در جستجوی یک پدوفیلیا حلقه او تصور می شد در حال اجرا از زیرزمین. (رستوران حتی یک زیرزمین است.) کشتن یک رئیس اوباش در سال گذشته مربوط به مجرم ادعا را باور Qanon عنوان شد تلاش برای مسدود کردن پل در کنار سد هوور با یک وسیله نقلیه زره پوش و به اشغال یک کارخانه سیمان در آریزونا. اسناد داخلی گزارش شده در سال گذشته نشان می دهد که اف بی آی در نظر Qanon به یک تهدید تروریسم داخلی. اف بی آی گفت: آن را نه تایید و یا انکار وجود تحقیق و تفحص است.

این chan تخته که از آن Qanon پدید آمده و دارای سابقه طولانی از “خوش آمدید” رفتار که در آن کاربران راه اندازی حملات هماهنگ در دیگر جوامع آنلاین و سیستم عامل. در این زمینه آن را تعجب آور نیست که Qanon فعال در رسانه های اجتماعی پیش از سال 2020 انتخابات است. چه جای تعجب است سطح سازمان که Endchan و 8kun Qanon subcommunities در حال نشان دادن.

در پاییز گذشته Qanon conspiracists هدفمند لوئیزیانا و کنتاکی فرمانداری انتخابات توسط سیل کلید هشتگهای مانند #رای #VoteonNov5 با توییت ها و الگوهای رفتاری در حمایت از نامزدهای جمهوریخواه و لکه مخالفان خود را. کاربران زیر آن هشتگهای شده است می تواند در معرض تورنت pro-جمهوری خواه و ضد دموکرات محتوا. Qanon پیروان نیز به دنبال hijack pro-دموکرات هشتگهای مانند #VoteBlue و #JohnBelEdwards (نامزد حزب دموکرات در لوئیزیانا) و ترول دموکرات حساب با پاسخ به توییت های خود را با نظرات و الگوهای رفتاری حمله به نامزد.

در نوامبر 16 روز از لوئیزیانا انتخابات یک Endchan کاربر نام همکار پوستر به “حمله” توییتر موضوع توسط فرمانداران دموکرات’ انجمن حمایت از جان ادم ادواردز. کاربر دیگری خطاب به “anons” (به عنوان کاربران در chan تخته اغلب در تماس با یک دیگر) ارسال شده memes انتقاد از Bel ادواردز ادعا او “می دهد illegals پزشکی” و “مجاز بالاترین نرخ قتل.” (FBI آمار نشان می دهد لوئیزیانا قتل میزان افزایش در سال 2017 کاهش یافت و در سال 2018 در حالی که ادم ادواردز شد فرماندار). این الگوی رفتاری شد و سپس ارسال شده در Democratic Governors’ انجمن موضوع.

Image may contain Human Person Donald Trump Vladimir Putin Leonard Pitts Nelson Mandela Text and Kevin Hart

Screencap از Endchan پست اسیر نوامبر 17, 2019.

حسن نیت ارائه میدهد از Elise توماس

Image may contain Text Document and Page

Screencap از توییتر موضوع دستگیر نوامبر 17, 2019.

حسن نیت ارائه میدهد از Elise توماس

الگوهای رفتاری مهمی Qanon, تاکتیک, در بخشی به دلیل, به عنوان تصاویر آنها اغلب فرار از تلاش های متوسط به محتوا. “الگوهای رفتاری در اطراف خود را سانسور الگوریتم” یک پوستر در Qanon هیئت مدیره در Endchan نوشت: در ماه اکتبر. Qanon حامیان ذخایر صدها نفر از الگوهای رفتاری است که پیروان می توانید روی آن ضربه بزنید.

اعضای به اصطلاح تیم ملی چهار مترقی دموکراتیک congressmembers که مردم از رنگ خاص در اهداف. آنها موضوع صدها نفر از الگوهای رفتاری ذخیره شده بر روی تصویر-به اشتراک گذاری حساب های مرتبط به Qanon تحقیقات تخته. این الگوهای رفتاری اغلب حاوی به طور ضمنی یا آشکارا نژادپرستانه و جنسیتی حملات از جمله monikers مانند “جهاد تیم ملی” و “suicide squad.”

نیز وجود دارد نژادی عناصر به Qanon تلاش برای تغییر زمین در یک موضوع مهم برای سال 2020: شناسایی رأی دهندگان.

شناسایی رأی دهندگان اقدامات بحث برانگیز به دلیل نگرانی که آنها می تواند غیر منصفانه و تبعیض علیه اقلیت رای دهندگان. این #voterid برچسب شده است به طور مداوم هدف Qanon بیش از یک دوره از ماه, از جمله انباشت صدها نفر از الگوهای رفتاری مربوط به رای دهندگان ID و تقلب انتخابات در حساب مشترک در تصویر-فایل-های سایت.

Qanon پیروان استخدام چند استراتژی برای حمایت از رای دهندگان ID قوانین از متهم مخالفان از رای دهندگان ID قوانین نژادپرستی به تکیه به مغلوب ساختن پیشی جستن را بارها تکرار تئوری توطئه که تقلب انتخابات مورد علاقه دموکرات ها در سال 2016 به گیج کننده پیشنهاد که عدم رای دهندگان ID قوانین کمک روسیه دخالت در انتخابات 2016. این تمایل به تغییر روایت تست کردن وسیله های مختلف به همان پایان پژواک راه است که در آن روسیه اینترنتی تحقیقات آژانس به طور فعال در هر دو طرف از رسانه های اجتماعی بحث در سال 2016 در تلاش برای ایجاد بدست آورد.

در ماه جولای 2019, Qanon تلاش در #voterid هشتگ کردم که بزرگترین افزایش قابل تصور است: مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب Qanon حساب کاربری @Voteridplease در یک صدای جیر جیر خواستار شناسایی رأی دهندگان اقدامات است. صدای جیر جیر خود را به اشتراک گذاشته شد بیش از 140,000 بار.

جولیان Feeld, cohost از Qanon ناشناس پادکست می گوید Qanon است “رنگارنگ بیان گسترده تر و نگران کننده تر در روند جهانی به سمت “جنگ اطلاعات” در خدمت کسانی که به دنبال تحکیم سرمایه و قدرت است.” او می گوید که “منادی از آنچه در آینده برای آمریکا گفتمان سیاسی.”

ترویج و دامن زدن به توطئه تقسیم زاکرمن از آزمایشگاه رسانه ای MIT می گوید: Qanon و حرکتهای تهدید آمریکایی ها حس مشترک حقیقت است. “خطر Qanon است که آنها سعی کنید به منفجر کردن یک ساختمان,” او می گوید. “این است که آنها و دیگران در حال باد کردن مشترک ما واقعیت است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im