کمیت تاثیر مداخلات در COVID-19 همه گیر

از آغاز ماه مارس عمومی زندگی در آلمان به شدت محدود شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پس از تشویق کاهش در تعداد موارد جدید COVID-19 بحث بر اثربخشی مداخلات گرفته تا به امروز و در آرامش بیشتر از این محدودیت است و در عین حال به دست آوردن شتاب.

محققان از موسسه ماکس پلانک برای پویایی و خود سازمان (MPIDS) و دانشگاه گوتینگن در حال حاضر موفق به تجزیه و تحلیل آلمانی COVID-19 مورد اعداد با توجه به گذشته مهار اقدامات و استخراج سناریو برای هفته آینده. کامپیوتر خود مدل همچنین می تواند ارائه بینش به اثربخشی مداخلات در کشورهای دیگر. نتایج خود را امروز منتشر شده است آنلاین در مجله علوم.

شبیه سازی از اواسط ماه مارس

بسیاری از مردم در حال حاضر در مورد چگونه به خوبی اقدامات لازم برای مهار این بیماری همه گیر کار کرده اند و در هفته های اخیر و چه چیزهایی را ادامه خواهد داد و در هفته های آینده. دانشمندان در MPIDS حاضر بررسی شده است به این پرسش. این تیم شده است شبیه سازی این دوره از coronavirus بیماری همه گیر در آلمان همراه با دانشمندان از دانشگاه گوتینگن از اواسط ماه مارس. مدل در محاسبات محققان ارتباط به تدریج افزایش محدودیت های زندگی در ماه مارس به توسعه COVID-19 مورد اعداد. آنها به ویژه در بررسی اثر سه بسته از مداخلات در ماه مارس: لغو عمده حوادث در اطراف مارس 8, بسته شدن نهادهای آموزشی و بسیاری از مغازه ها در مارس 16 و گسترده در تماس با بان کی مون در مارس 22. به این منظور این محققان در ترکیب داده ها در زمانی دوره از COVID-19 عفونت های جدید با اپیدمیولوژیک دینامیک مدل است که اجازه می دهد تا تجزیه و تحلیل این دوره از این بیماری همه گیر به تاریخ و بررسی سناریو برای آینده است. با توجه به مدل های کامپیوتری بسته از اقدامات در ابتدا آهسته گسترش COVID-19 و در نهایت شکست مخوف رشد نمایی.

“تجزیه و تحلیل ما به وضوح نشان می دهد اثر مختلف مداخلات که با هم در نهایت به ارمغان آورد در مورد قوی برگشت روند می گوید:” ویولا Priesemann رهبر گروه تحقیقاتی, در موسسه ماکس پلانک. مایکل Wilczek تحقیقات رهبر گروه و همکاری نویسنده این مطالعه می افزاید: “مدل ما نتیجه محاسبات ما نشان می دهد که اثر کلی از تغییر در رفتار مردم است که می رود دست در دست با مداخلات.”

یک مدل کامپیوتری نیز برای دیگر کشورها و مناطق

در کار خود را در Göttingen محققان نه تنها آلمان در ذهن است. “از همان ابتدا طراحی شده توسط ما مدل کامپیوتری به طوری که آن را می توان به دیگر کشورها و مناطق. ما تجزیه و تحلیل ابزار هستند آزادانه در دسترس در GitHub (https://github.com/Priesemann-Group/covid19_inference_forecast) و در حال حاضر در حال استفاده و توسعه بیشتر توسط محققان در سراسر جهان می گوید:” جوناس Dehning نویسنده سرب از مطالعه. Göttingen تیم تحقیقاتی در حال حاضر در استفاده از این مدل برای کشورهای اروپایی است. این بسیار مهم است که کار از نقاط مختلف در زمان که در آن اقدامات صورت گرفته در کشورهای مختلف است که می تواند اجازه می دهد به منظور جلب نتیجه گیری در مورد اثربخشی فردی اقدامات است.

نگرانی در مورد موج دوم

Göttingen محققان تجزیه و تحلیل از آلمان بر اساس تعداد مورد تا 21 آوریل نشان داد به طور کلی مثبت توسعه مورد اعداد برای هفته آینده. این تحلیل همچنین نشان می دهد یک چالش اصلی در ارزیابی بیماری همه گیر دینامیک: تغییرات در گسترش coronavirus تنها منعکس شده در COVID-19 مورد تعداد قابل توجهی به تاخیر می اندازد. “ما تنها به تازگی دیده می شود اولین اثر آرامش از محدودیت های اعمال شده از تاریخ 20 آوریل در مورد اعداد. و تا زمانی که ما می توانیم ارزیابی تسهیلات از مه 11, ما هم باید منتظر دو تا سه هفته می گوید:” مایکل Wilczek. محققان هستند و بنابراین در ادامه به نظارت بر وضعیت بسیار نزدیک است. هر روز آنها را بررسی جدید در مورد اعداد برای ارزیابی اینکه آیا موج دوم است که انتظار می رود.

با استفاده از سه مدل مختلف حالات Göttingen تیم همچنین نشان می دهد که تعداد موارد جدید ممکن است توسعه بیشتر است. اگر این تسهیلات از مارس 11 دو برابر عفونت نرخ موج دوم می توان انتظار داشت. در عوض اگر عفونت رای توازن بهبود نرخ جدید عفونت اقامت حدود ثابت است. با این حال آن را نیز ممکن است که تعدادی از عفونت های جدید ادامه خواهد داد به کاهش, می گوید: Viola Priesemann: “اگر هر کس در ادامه به بسیار مراقب باشید و تماس با ردیابی توسط مقامات بهداشتی موثر است و در همان زمان همه جدید شیوع عفونت هستند شناسایی شده و موجود اولیه و سپس تعدادی از موارد را می توانید در ادامه به کاهش است. دقیقا چگونه اعداد را در آینده توسعه بنابراین بستگی دارد قاطعانه در رفتار ما رعایت فاصله توصیه ها و اقدامات بهداشتی می گوید:” گوتینگن فیزیکدان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>