قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری تلویزیون

Covid-19 مستند به تعدیل اشتهای ما برای سرگرمی و تغییر ارتباط ما با تلویزیون به طور کامل.

هر شنبه شب گذشته دو ماه فوتی و فوری ترین تلویزیون, بازی های برگزار شده است در Instagram زندگی می کنند. Verzuzیک آهنگ-نبرد سری آغاز شده توسط تولید کنندگان Swizz Beatz و Timbaland یکی از رانندگی موتور پشت انتصاب مشاهده تحت مستند. در حال حاضر T-Pain اتحاد مربع خاموش در برابر Lil Jon. نلی و Ludacris باید معامله منطقه ای بازدید پاپ. در روزهای منتهی به Jill Scott-Erykah Badu تقلا سیاه توییتر بدل به یک smorgasboard از الگوهای رفتاری. هنگامی که R&B افسانه تدی رایلی و Babyface در نهایت به سر آمد و پس از یک رشته از مشکلات فنی قطع اولین مسابقه کوتاه) جلسه انجام Super-Bowl-سطح اهمیت بیش از یک و نیم میلیون بیننده—از جمله سابق بانوی اول میشل اوباما.

Verzuz است نه در مفهوم سنتی—هفتگی جریان است که در اصل رقابت بین دو نوازندگان (تولید کنندگان و ترانه سرایان و یا خواننده های رپ) به تصمیم می گیرید که برتر discography—اما آن را نشانی از ترکیب تمام نشانه های بزرگ تلویزیون: ذهن-سوزن سوزن شدن فروع موجود در موسیقی docu-سری آرامش, حسن نیت, خانوادگی, کمدی, خوشمزه homebaked واقعیت نشان می دهد, درام (دومی است که همیشه عرضه شده در بخش نظرات از مشاهیر دیگر). متوسط Verzuz جریان بکشید در هر نقطه از 300,000 تا 500,000 بینندگان—تعداد زیادی نظر مردم می تواند انجام به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری با تمام وقت آزاد خود را—و اعتیاد به مواد مخدره در اطراف این سری بوده و هیچ چیز کوتاه از آتشفشانی.

هفتگی مسابقه موسیقی فقط یکی از راه های تلویزیونی است که دوباره بهم وصل تحت قرنطینه. فرهنگی چه همه گیر ساخته شده است روشن است که برخی از بهترین تلویزیون در تلویزیون های دیگر. بسته اینترنت خود را, رژیم غذایی که در مورد در حالی که در حال حاضرنا امنی و نگهداری بالا شد عزیزم وب سری طولانی قبل از آنها داده شد پرستیژ درمان HBO. امروز ما زندگی می کنند و در سراسر صفحه نمایش; آنها رئیس ما فرم ارتباطی اصلی ما نقاط دسترسی. آنها دروازه به داخل و خارج از جهان است. اشتهای ما برای سرگرمی به سرعت در حال تغییر; تلویزیون به طور طبیعی سازگار در پاسخ. محدودیت های قرنطینه ساخته اند که این تغییر به خصوص قابل لمس به خصوص هیجان انگیز است.

این شرایط منجر به یک سرگرمی کوچک رنسانس. آنچه اتفاق می افتد در این لحظه است که یک مهندسی مجدد از انتظارات ما در اطراف تلویزیون: چگونه ما آن را تعریف آنچه در آن مانند به نظر می رسد که در آن ما آن را تجربه و برای چه مدت و چه آن را در نهایت قادر به. مرحله بعدی تلویزیون نمی تواند سازی توسط یک شرکت یا اخلاق—sorry, Netflix—اما آن را منعکس کننده یک درهم آمیخته از آنچه که ما شاهد در کوچک درخشان انفجار در سراسر تصویری-محور اجتماعی سیستم عامل: هیپنوتیزم بهره وری از Infinite به ضربه DIY طبیعت Instagram زنده و اسنپ چت. با هیچ چیز و هیچ جایی برای رفتن همه تبدیل دوربین خود را. تلویزیون شکسته است. این جدید وبگاه کانال.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

درک این تغییر مستلزم آن است که شما بازی شیر یا خط کردن هر چه grizzled درک شما از تلویزیون و چگونه تلویزیون را نشان می دهد ساخته شده است. استودیو-حمایت از برنامه های در حال رفتن در هر نقطه—من مطمئن هستم که من می خواهم زنده ماندن بدون آتلانتا بری, ملکه,قند و لوس Espookys—اما این مهم است که ما اتاق را برای تلویزیون است که بیشتر ساختاری سست و دگراندیشان. تلویزیون است که شما نمی خواهد فکر می کنم به عنوان تلویزیون.

از اوایل ماه مارس, من صرف بخش عمده ای از من کاری را در زمان یکی از دو راه: در Infinite یا مخفیانه thumbing از طریق Instagram (من سوگند هرگز به عقب بر گردیم در این برنامه اما من باید برای پیدا کردن مدینه فاضله هر جا که من می توانم این روزها). برخی از صبح شروع با یک شات از برنامه نویسی که Tabitha قهوه ای تبدیل شده است ضروری بالم. با یک زیر شمالی از 3 میلیون او Infinite ویدئوها ورق را رو کردن بهترین نوع: بالا بردن واقعی بودن و عسل غوطه ور حقایق سخت. یک کلیپ در مورد تازه فشرده آب می شود یک لحظه از تشویق مورد نیاز. “به خودتان بگویید: امروز من خوب بودن به خودم” براون می گوید: در این ویدئو قبل از مصرف جرعه دیگر. “من اهمیتی نمی دهند چه روز به ارمغان می آورد.'” تماشای هفت یا هشت ویدئوها پی در پی است که متفاوت از بهبود TV, Netflix بازار به مخاطبان جهانی با عجیب و غریب چشم و مرتب با ماری کوندو. حتی به عنوان فرمت های مختلف—بسیار-تولید نیم ساعت در مقابل بخش خارج از کاف لحظه قبل یا بعد از غذا—نتایج کاملا مشابه است. ناگهان بعد احساس می کند کمی کمتر غیر ممکن به در.

قهوه ای خالق-هموطنان از همه نوع—هر کدام با خود swaggering نام تجاری اصلی برنامه نویسی است. TikToker Boman مارتینز-رید باعث می شود واقعیت-سبک قرنطینه تقلید در تاریخ همتراز با بهترین براوو برنامه نویسی. لسلی اردن Instagram confessionals نیز تبدیل به باید ببینید تلویزیون به طور متوسط حدود 1.4 میلیون بازدید برای هر کلیپ. برخی از امروز buzziest درام نیست حتی به رخ کشیدن تعداد کسانی که; مقایسه فصل 3 از Westworld درو حدود 800,000 نفر در هر قسمت. “او غریزی درک vlogger زیبایی … و مزاح تاثیر ترومن کاپوتی پس از چند Martinis” نیویورکر نوشت: در مورد اردن در ماه آوریل است.

حتی در میان دوستان و راز Instagram له من دیده ام یک تغییر در نحوه ارتباط آنها با هیچ تردید من خود را بلعیدن, داستان, کلیپ, پس از کلیپ, پس از کلیپ, تماشای آنها به عنوان بحث دولت شکست و یا بی هدفی در مورد آخرین Verzuz. یکی از تاثیر گذار من در اصل به دنبال به صورت رایگان مشاوره تناسب اندام—هی مربیان گران قیمت در نیویورک!—است پس از اضافه شدن جدید برنامه نویسی; او منحصرا با استفاده از داستان برای ضبط نوزاد پسر خود را که در یک شیفت از بیت بازیکن به نقش پیشرو تبدیل شده است تنها دلیل برای تماشای فیلم های خود را. هنگامی که پسر خود را در خواب است فیلم ها کاهش قابل ملاحظه ای داشته و کمتر عمل آن بیشتر او را با سیگار و خوردن بستنی. من مصرف همه آن را با یک نوع بی رها. من گاهی اوقات فکر می کنم که اگر قهوه ای مارتینز-رید و اردن فرمان وبگاه اسلات در این تلویزیون جدید عصر Instagram داستان من با وسواس سازمان دیده بان شبیه به شبکه های کابلی—کوچکتر در بینندگان اما عمیقا سرگرم کننده همه یکسان است.

در طول تولد زوم تماس در ماه مارس, یک دوست, ذکر, چگونه ارتباط ما با محتوا خواهد بود کاملا متفاوت در طرف دیگر از این بیماری همه گیر. شنیدن آن را پس از آن—”طرف دیگر”—آن را احساس بسیار دور تا اعمال و unseeable اما من نمی تواند فرار از این احساس است که آنچه که ما در حال تجربه در حال حاضر این رونق در آزاد کوتاه-فرم و محتوا است که در ابتدا از آن است. آن را در حال حاضر اتفاق می افتد. ما در حال تبدیل شدن به تلویزیون بی شکل از سرگرمی برای یکی دیگر. و حتی هنگامی که این است که بیش از زمانی که ما عقب به یک نسخه از سابق ما selves بسیاری از شما اقامت متصل به این شیوه جدید زندگی این تبدیل حالت های ارتباطی است. همه ما در حال صفحه نمایش ما. همه ما این است که هر یک از دیگر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • چرا انسان کاملا دمدمی مزاجی هنگامی که آنها از دست داده
  • دره سیلیکون تجدید نظر به (خانه) office
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de