راشل the nha party طلایی بازوی تاپ های این هفته اینترنت اخبار خلاصه اخبار

هفته گذشته بود در سراسر جهان—اما حداقل مردمی برخوردار بودند راشل the nha party در Quibi.

روز خوب عزیز خوانندگان. آیا آمریکایی ها در مخاطبان می دانید وضعیت خود محرک بررسی کنید ؟ اگر نه هیچ نگرانی شده است وجود دارد برخی از سردرگمی است. و کسانی که پرداخت نه تنها مشکلات مالی آمریکا مواجه است هفته گذشته بیکاری اعداد در کشور در ادامه به افزایش به سطح رکورد با حتی WWE دیدن اخراج گسترده فقط دو روز پس از surreally بودن تلقی ضروری خدمات توسط ایالت فلوریدا است. (Depressingly اگر بیسار جدید, پیش بینی درباره فقر در آمریکا در حال وحشتناک.) هر کس است که حل و فصل در به جدید خود را به حالت عادی در این coronavirus بار اما ظاهرا که ممکن است خوب است که ممکن است به همین دلیل برخی در حال تلاش برای بازگشت به گذشته بسیار شور و شوق. در زمان هایی از این ما نیاز به برخی از نوع از راحتی که آیا این آشنایی از سال گذشته و یا فقط تام هاردی خواندن داستان قبل از خواب. تعجب آنچه در جهان شده است صحبت کردن در مورد در بین مدرسه در منزل دوخت ماسک و دانلود جدید زوم زمینه? بنشین و خودت را راحت و آماده برای پیدا کردن.

رئیس جمهور تهمت قول به جلو که بودجه

آنچه اتفاق افتاد: رئیس جمهور تهمت ساخته شده حرکت به جلو و ایالات متحده کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی در میان بین المللی بحران بهداشت عمومی.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: جهان در میان یک بیماری همه گیر است که کاملا نابود سیاره با بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان و تقریبا 150,000 مرگ و میر. Covid-19 چیزی است که امتداد فراتر از مرزهای ملی است به همین دلیل سازمان بهداشت جهانی—جهانی سازمان ملل متحد—ثابت کرده است که حیاتی به تلاش های بین المللی برای مبارزه با ویروس. در عین حال هفته گذشته این اتفاق افتاده است.

بله رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است که توقف کمک های مالی چون او نمی خواهم راه آن را در پاسخ به گزارش های اولیه از coronavirus. به طور خاص او ادعا می کند که که بیش از حد آهسته به پاسخ شفاف نیست به اندازه کافی در پاسخ آن بود بیش از حد احترام به چین است.

نه واقعا.

این بدان معنا نیست که رئیس جمهور می بیند چیزهایی که در راه است.

کل این ارز یادآور دیگری است که ویروسی رفت فقط یک روز زودتر زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به پاسخ به پرسش خبرنگار CBS پائولا رید.

اگر شما در حال شروع به فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول این نوع از مبادلات با زن خبرنگاران شما به تنهایی وجود دارد. اما بیایید به رئیس جمهور و چه کسی است. او اعلام کرد که آمریکا توقف کمک های مالی وجود دارد اما ممکن است یک مشکل است.

تعجب کنید که چگونه کنگره احساس می کند در مورد همه این? بیایید با مجلس نانسی پلوسی که احتمالا چیزی برای گفتن.

برای آن بخشی که رسما تاسف تهمت تصمیم.

غذای آماده: بیایید بررسی کنید و ببینید چه چیزی یک متخصص پزشکی فکر می کند این آخرین توسعه و چگونه آن را برای کمک به تلاش ها برای مبارزه با کروناویروس ،

برنی ساندرز, باراک اوباما و الیزابت وارن حمایت جو بایدن

آنچه اتفاق افتاد: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آغاز شده وضعیتی وخیم در تاییدیه برای پیشنهاد خود را برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: در حال حاضر که سناتور برنی ساندرز کاهش یافته است و از ریاست جمهوری خط باز جو بایدن به دموکراتها نامزد در انتخابات ریاست جمهوری و مردمی پله تا صدای خود را پشتیبانی می کند.

دوشنبه آورده بایدن آخرین رقیب ایستاده به مرحله و معلوم شد که ساندرز تا به حال چیز خاصی برای گفتن به مردم آمریکا.

ساندرز به حال برخی از چیزهای دیگر می گویند نیز از جمله این که رسانه ها او را هزینه نامزدی. اما این بیشتر در گذشته در حال حاضر با سناتور گفتن حامیان وفادار خود را که آن را “غیر مسئولانه” به حمایت بایدن با توجه به مخاطرات از انتخابات آینده. آن چشمگیر بود تایید شده اما تنها برای اولین بار از آنچه که تبدیل به یک تثلیث مقدس دموکراتیک آمار و ارقام. بعدی ؟ معاون سابق رئیس.

بله باراک اوباما عقب است که با وجود داشتن ماند از مسابقه تا این نقطه است.

اما صبر کنید. گفت: ما این بود تثلیث درست است ؟ خوبی که در سمت چپ ؟ اوه درست است.

خوش آمدید, Senator Elizabeth Warren. نه تنها وارن حمایت را یکی از بهترین کمپین تبلیغات برای بایدن که هر کسی دیده می شود—به طور جدی می تواند بایدن فقط استخدام وارن ارتباطات تیم ؟ —اما آن را نیز آورده تا حدودی تعجب آور گزاره.

که یکی از راه های به سرفصل.

یک-دو-سه پانچ چشمگیر بود rollout از پشتیبانی مطمئن و ارائه چیزی رای دهندگان دیده نمی شود در حالی که: این ایده از یک ایران دموکراتیک ،

آن چیزی که می تواند مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن—اما این بدان معنا آن را به اندازه کافی برای برنده شدن در این انتخابات ؟ هیچ کس می دانید که تا نوامبر است.

غذای آماده: در حال حاضر در دیگر پتانسیل تایید خبر …

سواحل غرب Avengers

چه اتفاقی افتاده است: برای کسانی که بدانم زمانی که آنها در نهایت می تواند بیرون رفتن و دیدن یک فیلم/فروشگاه ها/اویختن با دوستان دوباره تاپیک فوق العاده دولت راه حل در حال کار کردن در سواحل غرب است.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: هرگز به ذهن کار برای آخر هفته; در این مرحله هر کس کار برای نهایی پایان اقامت در داخل و دور از بقیه بشریت برای همیشه از همه سلامت. اما فقط زمانی است که رفتن به اتفاق می افتد ؟ با توجه به رئیس جمهور تهمت آن خواهید بود به زودی. اما در سواحل غرب وجود دارد طرح دیگری در بازی است.

بله فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom هفته گذشته اعلام کرد که کالیفرنیا با همکاری اورگان و واشنگتن برای بازگشایی سمت چپ کشور است. این سواحل غرب Avengers! اما توییتر در حال حاضر به یک نام برداشت از آن را به عنوان اتفاق افتاده است.

اگر شما تعجب که در آن این “Cascadia” چیزی بود که از تبدیل کردن آن به یک نام شده است که در حال انتظار برای استفاده از, برای برخی از زمان.

در روز سه شنبه Newsom رونمایی از دستورالعمل ها برای آرامش پناهگاه در محل قوانین.

بخشی از این طرح شامل یک صندوق برای کمک به مهاجران مستند نشده است که او را به دست آورده شرارت جدید از سمت راست. به عنوان او اعلام کرد طرح Newsom فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن را در این ایده از بازگشایی این کشور است.

در ضمن اورگان فرماندار کیت براون همچنین رونمایی از این طرح به عنوان اگر برای تاکید بر این واقعیت است که این در واقع یک مشترک تلاش در سراسر سواحل غرب است.

یک روز بعد واشنگتن فرماندار جی Inslee به دنبال کت و شلوار ، این فوق العاده است برای دیدن آنچه که می تواند به دست آورد که ایالات متحد در سراسر امریکا است. شاید یک راه وجود دارد برای مهار این انرژی در کل کشور, شاید اسمش ایالات Sta — nah آن هرگز در گرفتن. اما Cascadia خواهد رشد دوستان است. آن را رشد خواهد کرد.

غذای آماده: به عنوان متحده در سواحل شرق شروع به همدست خود دراز مدت Judge Dredd طرفداران می دانستم که دقیقا همان چیزی است که شاهد بودند.

19 اقساط ؟ آنچه که در این مارول سینمایی جهان نیست ؟

آنچه اتفاق افتاد: شما می خواهم فکر می کنم که انتخابات ریاست جمهوری مشاوران خواهد بود به خوبی versed در آنچه آنها رفت و در تلویزیون به بحث در مورد. سپس شما می خواهم به تماشای کلیان کانوی در عمل صحبت کردن در مورد Covid-19.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: با توجه به نام coronavirus است که در حال حاضر (به معنای واقعی کلمه) plaguing جهان—Covid-19 که یک فرم کوتاه شده از کرونا ویروس, بیماری کشف شده در سال 2019—این واقعا تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه کسی به اشتباه فکر کردن که این 19th, کروناویروس در تاریخ است. متاسفانه کسی که ساخته شده است که اشتباه با این نسخهها کار برای رئیس جمهور ایالات متحده و او ساخته شده آن را بسیار publicly.

شما نوع از آرزوی آن بود که واقعی نیست, اما شما همچنین می دانیم که آن را قطعا واقعی است. هنوز هم مطمئنا اینترنت خواهد بود بسیار درک زمانی که آن را می آید به این لغزش ،

دیگران سعی کردم تا همه چیز را کمی بهتر از آنچه تصور دیگر Covids شده خواهد بود.

به کاخ سفید unconvincingly ادعا کرد که کانوی می دانستم که دقیقا همان چیزی است که “19” به معنای—come on—کسی که به وضوح توضیح داده شده همه چیز به کلیان که بعد از آن روز سعی کردم نسخه های مختلف از همان حمله علیه کسانی که در توییتر.

اگر در ابتدا شما موفق نیست به وضوح گام بعدی این است که تلاش کمی تنوع در رسانه های اجتماعی. همه ما شنیده ام که واضح درسته ؟

غذای آماده: فقط تصور کنید که کلیان کانوی بود هر چند! فکر می کنم آنچه که او احتمالا می دانید که دیگران ندارند.

آن را مانند GoldenEyeاما با یک دست

آنچه اتفاق افتاد: گاهی اوقات شما فقط نیاز به قبول است که یک زن می خواهد به خاک سپرده شود با طلایی بازو. این است که واقعا بیش از حد بپرسید ؟ در آن است?

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: نگاه در این بار تلاش همه نیاز به چیزی کاملا غیر منتظره—و فقط یک کمی غیر sensical—که به وسواس تبدیل شده. برای مثال ساده و سر راست داستان از یک زن با یک بازو طلایی که می میرد و … آه فقط یک نگاه برای خودتان.

شما ممکن است فکر “چه شد ؟” و این خواهد بود که پاسخ درست, همه چیز در نظر گرفته شود. در اینجا احتمالا ساده ترین شرح طرح ما می تواند پیدا کنید:

این بخشی از 50 ایالت از ترسهای Sam Raimi-تولید (و در این مورد Raimi کارگردان) گلچین نشان می دهد در تلفن همراه جدید پلت فرم های ویدئویی Quibi. اما حتی دانستن این زمینه دقیقا نمی کمک به همه به نظر می رسد.

هر چه بود آن خوشحال رسانه های اجتماعی در اواسط هفته مثل هیچ چیز دیگری.

به عنوان مدرک نشان می دهد این فرد تجدید نظر—که شروع به رفتن جالب, جریان اصلی—آن را حتی باعث عبارت از انواع.

شاید بهترین پاسخ آمد از فرشته Giuffria یک بازیگر با بازوی مصنوعی.

سمت به علاوه برای Quibi است که اگر آنها امیدوار چیزی از این مسخره خواهد مردم را به ثبت نام آنها ظاهرا کاملا درست است.

سریع! همه با عجله به عجیب و غریب و قانع کننده تلویزیون! این چیز جدید در نهایت!

غذای آماده: وجود دارد این است که چیزی در مورد این تمام چیزی است که احساس می کند … عجیب غیرواقعی به حداقل می گویند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک بار مرغ کشاورز اختراع آینده تبرید
  • Rivian به برقی کامیون ها به توده ها
  • بدنساز غول زوم مجالس و جدید erotics از انزوا
  • تحویل برنامه های ارائه رستوران تاسیسات—در هزینه
  • این است آخرالزمان به دنبال تو بود
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>