سریع بیماری های عفونی شیفت در کودکان و نوجوانان قبل از COVID-19

مرگ و میر کودکان و نوجوانان در چین به دلیل بیماری های عفونی در حال تبدیل شدن نادر قبل از covid-19 همه گیر بر اساس یک مطالعه جدید.

Quarantinable شرایط با نرخ مرگ بالا مانند وبا و طاعون به طور موثر از بین رفت و بسیاری از سنتی و قابل پیشگیری با واکسن بیماری های عفونی دوران کودکی از جمله اسهال و سرخک و سرخجه شد نادر است.

این پژوهش به رهبری مرداک موسسه تحقیقات کودکان (MCRI) و دانشگاه پکن و منتشر شده در مجله پزشکی بریتانیایافت علل مرگ و میر از بیماری های عفونی در چین منتقل شده بود به طور قابل توجهی بیش از 10 سال دوره از هاری و سل به HIV/AIDS.

اما به طور کلی مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی به طور پیوسته کاهش بین 2008-2018 0.21 از هر 100000 نفر جمعیت در سال 2008 برای 0.07 هر 100 ، 000 در سال 2017.

MCRI پروفسور جورج پاتون گفت: تا به حال هیچ مطالعه گزارش شده بود در روند اخیر در بیماری های عفونی در میان کودکان و نوجوانان در چین است.

تحقیقات جدید مورد تجزیه و تحلیل نظارت ملی اطلاعات در سراسر 31 سرزمین اصلی استان. این شامل 5 میلیون نفر از دانش آموزان شش تا 22 سال و درگیر 44 وضعیت بیماری های عفونی.

نویسنده مطالعه Yanhui دونگ از دانشگاه پکن گفت: چین ساخته شده بود ‘قابل توجه دانشجویان عفونی کنترل بیماری در این گروه سنی است.

اما Dr دونگ گفت: در حالی که حیوان به انسان مانند عفونت آنفولانزای پرندگان در سطح پایین باقی مانده بالقوه به صورت عمده شیوع بیماری مانند SARS-CoV-2 باقی مانده یک امکان بسیار واقعی.

پس از شیوع سارس در سال 2003 در چین ساخته شده سرمایه گذاری های قابل توجهی در آزمایشگاه تست سیستم نظارت تقویت ملی برنامه های مداخله ای برای بیماری های خاص و همکاری با شرکای بین المللی.

استاد پاتون گفت: با وجود پیشرفت چین در مواجهه با چالش های جدید در پاسخ به فصلی و غیر قابل پیش بینی جدید بیماری های عفونی در کودکان و نوجوانان است.

جامع ملی سیستم های نظارت و سریع فعال دولت پاسخ خواهد بود بخشی جدایی ناپذیر از آینده بیماری های عفونی کنترل در چین و در سراسر جهان است.

“چین نیاز به ادامه آن تلاش موفق در برابر مسن تر بیماری های عفونی کودکان و نوجوانان از جمله سرخک و سل بیماری هاری و تب مخملک و در حال حاضر در مقیاس واکسیناسیون اوریون فصلی آنفلوانزا و هپاتیت B” استاد پاتون گفت.

“همراه با بقیه جهان در چین نیز نیاز به هوشیاری بیشتر در اطراف بسیار مسری مبتلا فصلی و غیر قابل پیش بینی بیماری هایی که ما دیده می شود در دو دهه گذشته از جمله سارس, MERS, رمان influenzas, Zika ابولا و در حال حاضر جدید SARS-CoV-2 ویروس.”

با وجود گسترش ملی دوران کودکی واکسیناسیون فرزندتان برنامه در سال 2008 شایع ترین عفونت ها در اوایل دوران کودکی در چین هنوز هم قابل پیشگیری با واکسن و بیماری های گوارشی و enterovirus بیماری ها مانند دست و پا و دهان بیماری است.

بیماری های مقاربتی و bloodborne عفونت تا حد زیادی تحت تاثیر قرار, مسن, نوجوانان است.

Dr دونگ گفت: افزایش قابل توجهی از اچ آی وی/ایدز و STI را در میان 15-24 ساله به نظر می رسید مربوط به رفتارهای جنسی پر خطر و ضعیف آگاهی از خطرات عفونت.

“وجود دارد یک نیاز مبرم برای بیشتر مدرسه و دانشگاه-بر اساس جنسیت برنامه های آموزش و پرورش به عنوان به خوبی به عنوان همکار آموزش و پرورش و دسترسی به تست سریع برای عفونت مقاربتی” دکتر دونگ گفت.

Dr دونگ گفت: این اطلاعات به خصوص برجسته نیاز برای پیشگیری از برنامه های محوری نسبت به مجموعه های مختلف از خطرات آن نیز متفاوت نیاز مداخلات.

محققان از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های دانشگاه ملبورن و بیمارستان سلطنتی کودکان نیز کمک به مطالعه است.

یافته های کلیدی برای شش تا 22 سال سن در چین شامل:

  • مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی کاهش یافته بین 2008-2018 0.21 از هر 100000 نفر جمعیت در سال 2008 برای 0.07 هر 100 ، 000 در سال 2017
  • Quarantinable شرایط با نرخ مرگ و میر موثر ناپدید شد
  • زئونوز عفونت آنفولانزای پرندگان در سطح پایین باقی مانده است اما پتانسیل عمده شیوع بیماری
  • وضعیت بیماری های عفونی کاهش از 280 در هر 100000 نفر در سال 2008 به 162 در هر 100000 نفر در سال 2015 اما دوباره افزایش یافت به 242 هر 100 ، 000 در سال 2017, تا حد زیادی مربوط به اوریون و آنفلوانزای فصلی
  • ترین بیماری های قابل پیشگیری با واکسن در سطح پایین اما تنوع فصلی در اوریون ، سرخجه و سرخک و آنفلوآنزا پیشنهاد این بیماری باید یک اولویت برای سیاست های عمومی
  • Vectorborne بیماری های مانند کسانی که منتقله توسط پشه و کک کاهش یافته است
  • دستگاه گوارش و enterovirus بیماری های ثابت باقی مانده اما حصبه, paratyphoid و اسهال خونی به کاهش خود ادامه داد
  • سل باقی مانده شایع ترین عفونت باکتریایی اگر چه موارد تب مخملک دو برابر سال های 2008 تا سال 2017
  • بیماری های مقاربتی و bloodborne عفونت قابل توجهی افزایش یافته. تا پایان 2018, 149,000 مردم با تازه تشخیص داده شده HIV/AIDS گزارش شده بود و 95 درصد آن بودند مقاربتی. از این 16,000 جدید HIV/AIDS موارد گزارش شده در میان 15-24 ساله
  • کودکان و نوجوانان در شمال غرب چین ادامه داد: برای حمل نامتناسب بار از بیماری های عفونی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im