نادر خفاش ها در کاهش

یک مطالعه led توسط سوزان Tsang سابق فولبرایت تحقیقات همکار از کالج شهر نیویورک نشان می دهد کاهش جمعیت و گسترده شکار در سراسر اندونزی و فیلیپین از بزرگترین خفاش شناخته شده به عنوان روباه پرنده.

متاسفانه شکار نه تنها باعث آلوده شدن پرواز روباه است که در حال حاضر نادر است, اما همچنین به طور بالقوه در معرض انسان به حیوان-پاتوژن (یک فرایند شناخته شده به عنوان مشترک بين انسان و حيوان). “برای مثال زمان مورد ووهان Coronavirus فکر است به پخش شده است که از خفاش به انسان از طریق ميزبان در حیات وحش بازار” گفت: CCNY زیست شناس و Tsang مربی David J. Lohman, یک حشره شناس و دو بار فولبرایت گیرنده.

این CCNY کارشناسان دریافتند که پرواز روباه سرچشمه در یک گروه از جزایر اندونزی به نام Wallacea. آنها متنوع به گونه های مختلف با پرواز به جزایر دیگر که احتمالا فاقد رقبا و تاسیس خود را. بنابراین سلیمان بحرانی هستند به تکامل و حفاظت از این گروه بزرگ از حدود 65 گونه پستاندار.

“این مطالعه فراهم می کند بینش به حفاظت از تنوع زیستی و بهداشت عمومی. سلیمان غالبا خانه به گونه های بومی در بر داشت کجای” اشاره کرد Tsang که به دست آورده دکترا در زیست شناسی از فارغ التحصیل مرکز CUNY.

متاسفانه جزیره-گونه های بومی هستند بیشتر احتمال دارد به در خطر انقراض یا منقرض شده از قاره گونه است. روباه پرنده ها دانه سبردرس و گرده بسیاری از محیط زیست و اقتصادی مهم گیاهان و درختان جنگلی در جزایر اغلب بستگی دارد خفاش ها برای بازسازی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کالج شهر نیویورک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر