جهش در DNA ما از بدو تولد می تواند ما را به مرگ در سنین جوانی.

Christoph Burgstedt/iStock.com

دانشمندان کشف کرده اند که یک تعداد انگشت شماری از ultrarare جهش های موجود در سلول های ما از بدو تولد که به احتمال زیاد اصلاح سال خاموش زندگی یک فرد است. هر یک از این DNA انواع, به احتمال زیاد, به ارث رسیده از پدر و مادر ما می تواند به کاهش طول عمر به اندازه 6 ماه محققان تخمین می زنند. و ترکیب های مختلف می توانید دیکته چگونه مردم زندگی می کنند قبل از توسعه بیماری های مرتبط با سن مانند سرطان و دیابت و زوال عقل است.

یک فرد ژنها مجموعه خاص طبیعی طول عمر—رژیم غذایی و بسیاری از عوامل دیگر بازی های بزرگ نقش بیش از حد—اما مطالعات نشان داده اند که DNA گونه می تواند تاثیر روند پیری. زیست شناسان گچ تا کمتر از یک سوم که نفوذ به ژن های ما به ارث می برند. منبع دیگر به سن موثر بر DNA تنوع زیست محیطی است: نور خورشید و مواد شیمیایی قرار گرفتن در معرض و دیگر توهین که ایجاد هزاران نفر از جهش تصادفی. هر سلول را مجموعه ای از این محیط زیست جهش متفاوت است و از همین حالا تا حد زیادی تاثیر یک فرد در طول عمر است.

شکار برای این جهش های نادر که در کمتر از یک در هر 10000 نفر نیاز به یک تلاش گروهی. دانشگاه هاروارد و متخصص ژنتیک وادیم Gladyshev ارشد co-نویسنده در مطالعه جدید با همکاری همکاران هیات علمی و یک شرکت زیست فناوری به نام Gero, LLC صیقلی انگلستان Biobank یک پایگاه داده شامل ژنوتيپ حدود 500.000 داوطلبان.

با استفاده از بیش از 40 ، 000 از این ارقام این تیم به دنبال همبستگی بین تغییرات کوچک در DNA و شرایط بهداشتی به اصطلاح genomewide انجمن مطالعه است. به طور خاص انواع آنها با هدف قرار دادن دست کشیدن از ژن به طور کامل محروم کردن تمام سلول ها در بدن از پروتئین های خاصی.

به طور متوسط هر فرد متولد شده است با شش ultrarare گونه است که می تواند موجب کاهش طول عمر و “سلامت span” مقدار زمان مردم زندگی می کنند قبل از توسعه بیماری های جدی این گزارش تیم در این ماه در eLife. بیشتر جهش بیشتر احتمال دارد یک فرد به توسعه مرتبط با سن و بیماری در سن و سال و یا می میرند. “ترکیبی دقیق مسائل” Gladyshev می گوید: ولی در کل هر جهش باعث کاهش طول عمر 6 ماه و سلامت span توسط 2 ماه.

نتایج ساخت در آنچه در حال حاضر شناخته شده در مورد پیری: “خانواده ژن” مهم است. اما به جای بررسی جهش های شایع در بر داشت در خصوص طول عمر افراد, محققان هم اکنون می توانید هدف انواع نادر در حال حاضر در همه. Gladyshev امیدوار است این اطلاعات می تواند مورد استفاده در آزمایش های بالینی برای دسته بندی شرکت کنندگان توسط خود جهش در علاوه بر این به چیزهایی مانند جنس و سن واقعی.

او اذعان می کند این یافته ها به طور بالقوه مورد بحث به عنوان آنها به حداقل رساندن درک سهم به پیری از محیط زیست “جسمی” جهش به دست آورد در طول زندگی. جهش های سوماتیک “زندگی در یک جهان بزرگتر از تغییرات وابسته به سن” تحت تاثیر شیوه زندگی او می گوید:, و اضافه کرد که تغییرات هورمونی و بیان ژن نیز با سن آمده است. “آنها [همه] کمک به روند پیری است اما خود آنها آن را ایجاد نمی کند.”

Jan Vijg یک متخصص ژنتیک در کالج پزشکی آلبرت اینشتین که مطالعات نقش جهش های سوماتیک در پیری, موافق, هر چند او اضافه می کند که جهش های سوماتیک هنوز هم می تواند باعث بیماری هایی مانند سرطان پوست است که باعث کاهش طول عمر است.

الکسیس نبرد یک مهندس پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی امتیاز به یک نکته مهم اما: تحقیقات جدید تنها نگاه “exome” که 1 درصد از ژنوم که به طور فعال در ساخت پروتئین است که به طور مستقیم سلول های ما. بقیه تا حد زیادی یک جعبه سیاه اگر چه شواهد نشان می دهد که آن می تواند بر بیان ژن. هر دو نبرد و Vijg معتقدند که این DNA می تواند حتی بیشتر مهم در پیری از مناطق هدف Gladyshev و همکاران خود را.

رفتن به جلو Gladyshev می خواهم به تکرار تجزیه و تحلیل خود را بر روی DNA از صد ساله: کسانی که زندگی می کنند به بیش از 100. “بسیاری از پژوهش های قبلی با تمرکز بر آنچه که این افراد را که باعث می شود آنها را برای مدت طولانی” او می گوید. “اما [ما می خواهیم به نگاه] مخالف آن چیزی است که آنها نمی کرده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de