چیزی که یکی می توانید انجام دهید در حال حاضر تصور کنید که زندگی در جایی دور از اینجا در یک زمان unhooked از امروز, فردا, هفته آینده. به فرار به واقعیت دور از ثابت تیز از صدای ضرب و شتم در مقابل پنجره آپارتمان و روزانه یادآوری است که یک ویروس به بازگشت چه می تواند هرگز pieced با هم دوباره. برای قرار دادن فضای بین خود و جهان است. به عنوان خودخواه به عنوان امکان پذیر است.

به تازگی انجام این به این معنی روشن کردن تلویزیون پرش گذشته اخبار گذشته روشن فکر, درام, از سامانه رویدادهای گسسته و قندی اختلال از همه چیز بهتر. این روزها ذهن نیاز به یک مقدار بیشتر آراسته نوع اختلال است. به آن نیاز دارد عشق جزیره. بازی کلیک کنید و به زودی بدن—که تپه از گوشت و ناخرسندی—از آن همه است. نشان می دهد راوی آغاز می شود. “قبلا در عشق جزیره” او می گوید: در خود دارای گونه های برامده لهجه اسکاتلندی. نور جهش از صفحه تلویزیون و متحرک اتاق نشیمن. من جذب همه آن را ارائه کرده است.

در این زمان لحظه ای از unscripted فاجعه است که حتی تولید چاشنی مونا اسکات-جوان و یا علامت برنت نمی تواند خواب تا که احساس می کند مناسب است شیرین هرج و مرج و رستگاری لرزش از تلویزیون واقعیت. شمارش نیست مجنون تعدادی از چرت زدن من یا تمام وقت اضافی من اختصاص داده شده به خواندن (من شروع به بازبینی مورد علاقه های قدیمی و, بله, Edward P. Jones’ گمشده در شهر است که هنوز هم که خوب این است که چگونه من ساخته شده بیشتر از انزوا: دوچرخه سواری از طریق یک واقعیت برنامه بعد از, بعد, تغذیه در این ژانر فرمولی دلخوشیها.

هدف نهایی از واقعیت های برنامه نویسی بوده است را به بیننده این باور چیزی واقعی در حال وقوع است بر روی صفحه نمایش. گاهی اوقات که مورد اما نه همیشه. به عنوان نوع گسترش در طول سال نشان می دهد بسیاری از تکیه بیشتر و بیشتر در تولید عینک پخت توهم و عملکرد خود را به روند. آن واقعیت بدون واقعی است. زمان مواقع فوران در طرح ها و آب و هوایی نشان می دهد بودند puppeteered برای بالا بردن بیننده را پاسخ عاطفی. تولید کنندگان می خواست همه را به احساس می کنم سرمایه گذاری در نهایت باید این واقعیت جداگانه ادغام—ایشان با بیننده است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

Franchises مانند Vanderpump قوانین و Love & Hip-Hop هستند حاوی این راه به طوری که مخاطب می یابد اتصال; یا بدتر recoils در انزجار متقاعد انعکاس به آنها نیست. “من هرگز فراموش که” یکی ممکن است فکر می کنم. آنچه که به خصوص در مورد هیپنوتیزم تلویزیون واقعیت این است که عدم ارتباط می تواند موثر تر از بینندگان در واقع پس از رسیدن به نوعی از توافق با, می گویند Phaedra از جهان است. شما تماشای این دلیل است که شما می خواهید برای دیدن چه کسی خواهد دوباره خود را نشان می دهد منحصر به فرد خود را زشتی. (این تا حدودی درخواست تجدید نظر از ببر پادشاهاین لزج درخشان قرعه کشی از ارقام مانند جو عجیب و غریب و کارول Baskin.) این جایی است که نوع خود را می یابد نقطه شیرین کند بهترین خود را برای بهره برداری از مخاطبان می خواهم از این.

امروز هر چند نوع خواسته تنها که بینندگان تعلیق درک خود را از آنچه اتفاق می افتد در خارج نیست چه چیزی بر روی صفحه نمایش تلویزیون. آن را سخت به انجام داده واقعیت واقعی است capsized یک داستان کنده مستقیم از جف VanderMeer رمان—ویروس-آلوده موجودات یک پژمرده جمعیت زیستگاه بدبختانه داخل به خارج است. آن را انکار و یا بی تفاوتی است که تنظیم آنچه که من دیده بان من کامل ندارد لوکس است. آن را برای آنچه که نیاز دارید یک یادآوری از چه عادی استفاده می شود به احساس. در جایی فراتر از واقعیت ساخته شده از تلویزیون واقعیت این است که خوش بینی است که جدید ما در آینده برخی از ما گذشته.

بنابراین من اجرا وحشی با آن ارائه شده است. من همه آن را در: رستوران makeovers های زیبایی-ویرایش docudramas رقابت را نشان می دهد sweet-and-sour, دوستیابی, باور نکردنی, نادیده گرفتن نوع آشکار تعصبات و یا آنچه در رسانه ها محقق جین Feuer تماس “طعم سلسله مراتب” مبارک با ضیافت قبل از من.

زمانی که spellbindingly نابالغ نزاع از عشق جزیره‘s کن و باربی مسابقه ثابت کند به اندازه کافی برای شب—مولی-مای افسردگی آنتون برای تامی تامی افسردگی مولی-مای برای Maura و در اطراف ما!—من به نوبه خود در. دیگر شب را در مسیرهای مختلف. در شرط بندی+ من خامه ای از طریق چند قسمت از Washington Heights, واقعیت سری از 2013 اضطراب برای هر چیزی که مرا به یاد چگونه آن استفاده می شود و از اوایل نیویورک. من را از من دور ابتلا به مخزن کوسه و کله پاچه در خوشمزه خاتوله از سابق در ساحل: اوج عشق, تماشای کلوم عصبی پیچ و تاب خوردن به عنوان مگان کوره های او در مورد تقسیم می شود. من پخش گرما از تعاملات خود را چگونه آنها را به اشتراک حافظه از نزدیکی حتی در جدایی.

در برخی از نقطه من خودم تماشای رستوران در لبههای Netflix سری در مورد پرت و دور افتاده رستوران نیاز جدی تعمیرات اساسی. آن سه نفر از میزبان سفر به مکان هایی مانند رشته کوه های آلپ اتریش هنگ کنگ و سواحل مالت, ملاقات با مردم محلی و ناهار خوری در منطقه وسیع فرهنگ است. قبل نشان می دهد که یک جزء اصلی از این نوع از زمان آغاز آن و شامل همه چیز را از چشم عجیب و غریب و نوار نجات به کمتر آشکار انتخاب مثل لیسانس و بت آمریکایی. (متعارف به عنوان آنها در حال مسابقه هستند و اساسا به دنبال به تبدیل زندگی خود را.) چه کشید من به رستوران در لبه بود به احتمال زیاد چه شده و من خیلی از نوشتن سفر من زیاده روی در تحت قرنطینه: آن اجازه می دهد تا من به سفر در جایی دیگر به حرکت بدون خراش از نگرانی. آن را به من یادآوری می کند که هیچ چیز مهم نیست چقدر گرو شرایطی است که فراتر از تعمیر. شاید که داستان ما بیش از حد. ما چیزی قبل از. در طرف دیگر این ما خواهد بود چیزی بسیار متفاوت است.

امروز این نشان می دهد که بیش از خودت لذت افسردگی. آنها تعریف جهانی آن را به عنوان نه به عنوان آن در حال حاضر. من برای پیدا کردن آرامش در آن واقعیت. آنها فاقد شرایط سخت فیزیکی حقایق از اين ترور. آنها منعکس کننده چه چیز و چگونه آنها ممکن است به زودی دوباره.

اکثر شب من حل و فصل بیلی در خیابانهای gonzo واقعیت سری مسابقه که به میزبانی کمدین بیلی Eichner. بسیاری از قسمت ها دنبال همان madcap فرمت: مانند یک گی باربارا والترز در Adderall Eichner اجرا می شود بالا و پایین منهتن در شلوغ پیاده رو تنه زدن یک میکروفون به چهره از نیویورک درخواست آنها را به دلخواه و انتزاعی سوال در مورد فرهنگ پاپ تاریخ یا سیاست. “چه خبر است با Vince Vaughn” او ممکن است می گویند از هیچ جا. و یا “آیا کلر دانمارکی در نظر گرفتن یک حس شوخ طبعی the one that got away” او را بپرسید. هنگامی که پژوهنده در مورد اعتیاد به مواد مخدره در اطراف La La Landاو به درستی کردم و قرار دادن در محل خود. در لحظات دیگر بیشتر از او دود در مخالفت خشمگین “ندارد. Get outta here!” به تازگی پایان این غیر قابل پیش بینی مبادلات آنچه که من آمده ام به قدردانی بیشتر است. در هر یک نیویورکی عجله کردن صفحه نمایش و یا در حال comically تحت فشار قرار دادند دور Eichner فقط فراتر از دوربین قاب. این جایی است که من قطار چشم من. من به عنوان دیده بان آنها دوباره به شارژ ریتم های از شهرستان. خدا من را از دست ندهید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک بار مرغ کشاورز اختراع آینده تبرید
  • Rivian به برقی کامیون ها به توده ها
  • بدنساز غول زوم مجالس و جدید erotics از انزوا
  • تحویل برنامه های ارائه رستوران تاسیسات—در هزینه
  • این است آخرالزمان به دنبال تو بود
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de