دانشگاهیان در UCL باید شناسایی 18 دلیل megaprojects مانند HS2 و Crossrail اغلب موفق و همچنین 54 پیشگیرانه راه حل.

برای اولین بار دانشگاهیان در توسعه ادبیات سیستماتیک بررسی علل و درمان ضعیف megaproject عملکرد. آنها شناسایی شش موضوعات کلیدی و نگاه خود را در مناطق که در آن یک پروژه ممکن است شکست تجزیه و تحلیل مشکلات و راه حل های.

مطالعه منتشر شده در مدیریت پروژه مجلهیافت که هیچ عامل جدا حساب می تواند برای عملکرد ضعیف megaprojects. این مقاله برای اولین بار برای شناسایی علل مختلف و نشان می دهد یک رویکرد سیستمیک به منظور افزایش درک از megaprojects.

این تیم در لیست شش تم های تصمیم گیری رفتار; استراتژی حکومت و تدارکات; ریسک و عدم قطعیت; رهبری و قادر تیم; تعامل ذینفعان و مدیریت; یکپارچه سازی زنجیره تامین و هماهنگی است. آنها یافت می شود همه از اهمیت مساوی در هنگام تجزیه و تحلیل چرا چنین پروژه هایی به نظر می رسد محکوم به شکست است.

محقق Dr Juliano Denicol (UCL مدرسه ساخت و ساز و مدیریت پروژه) گفت: “با توجه به اهمیت megaprojects به اقتصاد جهانی ما با هدف تعمیق و گسترش درک ما از علل و درمان ضعیف megaproject عملکرد.

“ما تأکید بر راه حل به جای مشکلات در تلاش برای شکل دادن به دانشگاهی مکالمه به مثبت گفتمان و ارتباط با نیازهای مدیران ارشد ارائه megaprojects.”

Megaprojects از جمله ساخت فرودگاه و حمل و نقل از جمله خطوط راه آهن و بزرگراه ها, نیروگاه ها و پروژه های هوافضا به طور معمول هزینه بیش از ایالات متحده$1 میلیارد. آنها دشوار است برای مدیریت با توجه به مقیاس خود سطح بالایی از پیچیدگی و تاثیر قابل توجهی در جوامع محیط زیست و دولت.

دانشگاهیان مورد تجزیه و تحلیل بیش از 6000 علمی خلاصه شده این کاهش به 86 مقاله که به طور کامل مورد تجزیه و تحلیل.

يافته های پژوهش ارزیابی و تایید شده در دو کارگاه شامل دانشگاهیان و پزشکان ارشد از انگلستان megaprojects از جمله Crossrail, تیمز ادب فارسی, تونل با سرعت بالا و Hinkley نقطه C.

این تیم مجموعه ای از یک برنامه پژوهشی و پیشنهاد آینده پنج راه برای پیشبرد موفق تحویل megaprojects.

این عبارتند از: طراحی معماری سیستم; پل زدن شکاف با ساخت; ساختمان و پیشرو همکاری; تعامل با موسسات و جوامع; تجزیه و یکپارچه سازی زنجیره تامین.

برخی از بزرگترین جهانی megaprojects شامل بزرگترین فرودگاه است که به تازگی به اتمام Daxing فرودگاه بین المللی در پکن, جهان, طولانی ترین تونل راه آهن — Residenz پایه تونل — در سوئیس; کالیفرنیا با سرعت بالا راه آهن که متصل هشت نفر از 10 بزرگترین شهرستانها در دولت; لندن Crossrail که اضافه خواهد شد 10 درصد ظرفیت به مرکز لندن را به شبکه راه آهن و سرعت بالا 2 در حال حاضر بزرگترین megaproject در اروپا است.

این پژوهش با حمایت موسسه مدیریت پروژه.

علامت Thurston, مدیر عامل شرکت HS2 Ltd گفت: “ما در HS2 خوشحال شدند برای کمک به آنچه که چشمگیر و جامع قطعه ای از تحقیقات به جهان megaprojects پوشش هر دو عملی و علمی عرصه است. اما آنچه واقعا مهم است که آن را منعقد کرده است در برخی از موضوعات کلیدی است که کسانی از ما که مبارزه با این چالش ها هر روز اعمال می شود به عنوان یک راهنمای مفید برای کمک به درایو موفقیت چیزی است که هر دو حرفه ای و گسترده تر جامعه را از بهره مند شوند.”

سو Kershaw, رئيس جمهور از انجمن مدیریت پروژه (APM) KPMG مدیر عامل عمده پروژه های مشورتی گفت: “این یک قطعه بسیار عالی پژوهش در یک موضوع است که نیاز به توجه نزدیک: چرا megaprojects underperform. یافته های منظمی هستند با مضمون و طرح های پیشنهادی که در تحقیقات آینده باید بیشتر سیستمیک است خوش آمدید.”

پروفسور پیتر Hansford استاد افتخاری UCL و رئیس سابق ساخت و ساز مشاور دولت بریتانیا گفت: “موفقیت megaprojects حیاتی برای اقتصاد در سراسر جهان است. اما همه بیش از حد اغلب آنها موفق به برآوردن اهداف خود را در مواد و جهات — گاهی اوقات بسیار جدی اجتماعی و اقتصادی. از این رو اهمیت فوری به درک چرا megaprojects underperform و آنچه باید انجام شود برای جلوگیری از آنها را انجام دهند. این ادبیات سیستماتیک بررسی نقاط به راه پاسخ دادن به این سوالات بسیار مهم و پیشنهاد حذف برنامه پژوهشی به اطلاع آینده megaproject موفقیت است. آن قابل توجه است از قطعه کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de