این بازی ویدئویی القا برخی از مقدار مورد نیاز واقع گرایی به سبک شوتر اول شخص.

اسلحه ترسناک ماشین آلات, اما شما نمی دانید که آن را از بازی ترین بازیهای رایانهای. به طور کلی سلاح گرم در بازی امن و قابل اعتماد و ساده است. سلاح فقط اشاره گر لیزری, اما با مرگ درگیر—شما نقطه در کسی آنها می میرند. و یا اگر هدف شما این است که زره پوش و یا تعداد زیادی از نقاط ضربه شما نقطه دیگر. سپس آنها می میرند. این قابل فهم است که این تبدیل به یک نوع رایج ویدئویی تعامل: ساده و رضایت بخش است و باعث می شود برای خیلی قوی بازی. شما می توانید بسیاری با یک بازی ویدئویی تفنگ. اما شما هرگز به احساس خطر می کنند.

گیرنده 2 دوم در یک سری از بازی ها را به تغییر است. بر اساس یک بازی جم بازی, توسعه بازی Wolfire’ گیرنده حق رای دادن است که با تمرکز بر القا رئالیسم به اول شخص تیرانداز است. گیرنده 2به عنوان تصفیه شده ترین و پیشرفته است که نسخه ای از چشم انداز است که یک فوتی و فوری و دلسردکننده نفس هوای تازه.

در گیرنده 2اسلحه به کار آنها در زندگی واقعی انجام دهید. در اولین ماموریت شما شروع با یک هفت تیر. ساده به اندازه کافی ، اما عامل و شلیک تفنگ هر چیزی است اما به خصوص اگر شما در حال تجربه نکرده با سلاح گرم در خارج از بازیهای رایانهای. فشار یک دکمه برای باز کردن اتاق. دیگر به اخراج خالی پوسته پوسته. دیگری به بار گلوله در یک زمان. یکی دیگر از به نوبه خود به اتاق دیگری برای قرار دادن آن را به عقب پس از آن دیگر به جلو و عقب چکش. همه از این قبل از اینکه شما می توانید با اطمینان شلیک یک گلوله.

در ضمن دشمنان در گیرنده 2‘s ترسناک خالی رویه تولید سطوح مختلف انواع اسلحه-دارای حق اعمال هواپیماهای بدون سرنشین است. سطوح اولیه از ویژگی های ثابت هواپیماهای بدون سرنشین با اسلحه و ماشین آلات—دوربین با گلوله اصل. اگر شما وارد کنید و خود را نزد آنها شلیک کنید و یک گلوله به راحتی می توانید کشتن. استفاده از دشمنان مکانیکی برگ تمام توجه بر روی سلاح است. خطر از اسلحه شما هر دو دارای حق اعمال مشخص شده است در هر لحظه. حتی هنگامی که شما آماده تفنگ خود را هنگامی که شما به ساقه یکی از این هواپیماهای بدون سرنشین شما هنوز هم ممکن است از دست ندهید. یا ناقص. یا مربا. هنگامی که تفنگ شلیک می کند به درستی آن را پررونق, زود کشیدن چیز امن نیست و یا قابل پیش بینی در همه. هر بار که شما یک شات آتش در این بازی آن را دلسردکننده است. آن را نیز آسان به اشتباه. موفق به گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب و شما ممکن است به طور تصادفی آتش سلاح به عنوان شما را به جلد چرمی قرار دادن آن صدمه زدن و یا حتی کشتن خودتان.

پیچیده در اطراف این مکانیک که تشدید در سطح بعدی با مقدمه ای از مدرن تر و پیچیده تر سلاح گرم است بیضوی paranoiac داستان است که رک و پوست کنده را ندارد بسیاری از حس. شما بازی به عنوان آغاز برخی از مرتب کردن بر اساس فرقه و در یک واقعیت وجود دارد که ممکن است یک شبیه سازی یا یک رویا سرگردان در اطراف مکان های خالی به دنبال نوار است که ارائه برخی از پنهان بینش به واقعیت است. این تلاش برای پیدا کردن نوار که تمرکز اصلی بازی در نظر اهداف اما برخورد با هواپیماهای بدون سرنشین طول می کشد تا بسیاری از شکار خود را زمان. این ساختار است که با استفاده از رویه تولید سطوح متفاوت چالش هر زمان شما بازی کاملا کار نمی کند. اما آنچه گیرنده 2 آیا موفقیت است برجسته کردن خطر از سلاح های شما دارای حق اعمال, گیر افتاد, به عنوان آنها در یک محل از پارانویا و خطر است. جهان خالی است و شکستنی مردم رفته است. هنگامی که شما نگاه خود را در آینه شما نه یک فرد—شما یک محدوده عکسبرداری هدف ساختگی است.

آن را نگران کننده و آن را به شدت تقویت این بازی نشده پایان نامه که شلیک اسلحه باید نگران کننده است. گیرنده 2 به نظر نمی رسد به نفرت سلاح گرم مانند اما اصرار دارد که آنها باید به عنوان خطرناک و پیچیده و ترسناک در یک کلمه واقع است. در این بازی دنیا به اسلحه dehumanizing در معنای تحت اللفظی تبدیل شما و دشمنان خود را به قابل پیش بینی مرگبار اتوماتیک. این خشونت و ابزار مورد استفاده برای تصویب آن را به آرامی گرفته شده باید این بازی اصرار دارد. برای انجام این کار غفلت است و در بهترین و مرگبار در بدترین حالت.

این یک درس بقیه از صنعت بازی های ویدئویی می تواند به خوبی به یاد بگیرند. بازی اغلب خواهید بگویید جدی داستان در مورد خشونت—تعجب آور با توجه به اینکه چگونه اغلب خشونت گرفته شده است که عملا موضوع اکثر بازی ها. اما آن را سخت به بگویید جدی داستان در مورد خطر هنگامی که شما defanged آن ساخته شده آن را به احساس امن و سرگرم کننده است. آن را خوب به توهمات و حتی یک استدلال به نفع آن توهمات بودن خشونت. وجود دارد هیچ چیز لزوما مضر در مورد داشتن عذاب وجود دارد. اما فضا برای دیگر متفکر در تیراندازی همه چیز. بازی را تبدیل به یک بسیار پیچیده تر از متوسط به سرعت اگر آنها شروع به گرفتن اسلحه و حتی نیم به طور جدی به عنوان گیرنده 2 می کند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 14 بهترین نشان می دهد به جریان راست در حال حاضر
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • تاثیر گذار اقتصاد hurtles نسبت به اول آن رکود اقتصادی
  • ببخشید ایمنی به Covid-19 نمی خواهد مانند یک ابرقدرت
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de